Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора
Моля Ви погледнете ми глафиката.Възможно ли е сега да съм в ову?Според мен не е ли рано за ову?
Цитирай

София

То за рано е рано ама ти нали имаше много кратка менструация този месец. Само темп ли мериш? Някакви тестове или да роверяваш и за други признаци?
По някога се случва темп да се вдигне преди ову-то за ден-два и после да падне. След това се вдига за по-дълго.
Ти продължаваи да си попълваш и след няколко дена ще знаем със сигурност.
А за да си спокойна до тогава ще погледна за подобни графики.
Цитирай

Кажи средно колко ти е цикъла, за да се ориентираме горе-долу за деня на ову-то Wink  Ама според мене е раничко още да овулираш.
Цитирай
цикъл ми е средно около 30 дни.Интересното беше,че ми се появи и хлъзгавата ЦС.Ама явно не е била ову,защото темп.започна да се понижава.
Цитирай

Враца

Всичко е възможно, дори и овулация на 8-9 ден, но според мен не ми изглежда да е сега, според софтуера трябва да имаш поне 3 дни повишена температура и то да се вдигне над нивото, на което си сега , за да я потвърди. Но това не означава, че винаги е правилно изчислена. Записвай си и цервикалната слуз, за да следиш всички признаци, а можеш да си направиш и тестове за ову.
Цитирай
Цитат на: wa_wa
Всичко е възможно, дори и овулация на 8-9 ден, но според мен не ми изглежда да е сега, според софтуера трябва да имаш поне 3 дни повишена температура и то да се вдигне над нивото, на което си сега , за да я потвърди. Но това не означава, че винаги е правилно изчислена. Записвай си и цервикалната слуз, за да следиш всички признаци, а можеш да си направиш и тестове за ову.

Благодаря ти Ва.И аз смятам,че е само повишение.Но за по сигурно метнах и мъжленцето да бебеправи.Ако е настъпило оплождане БТ ше се повиши ли веднага? Rolling Eyes
Цитирай

Враца

Това не знам, но температура се повишава по време на овулация и се задържа така до следващия цикъл, а ако има бебе май се задържа така първите три месеца, така, че по температурата няма да разбереш дали е станало
Цитирай

Пловдив

Права е Ва.
По температурата можеш да разбереш дали е станало единствено като почне да ти закъснява.Ако ти закъснее и БТ се запазва висока значи си бременна.БТ се запазва висока през първите 3 месеца на бременността.
Това е.
Цитирай
Цитат на: renci
Права е Ва.
По температурата можеш да разбереш дали е станало единствено като почне да ти закъснява.Ако ти закъснее и БТ се запазва висока значи си бременна.БТ се запазва висока през първите 3 месеца на бременността.
Това е.

Благодаря.А според теб това възвишение може ли да е ову?
Цитирай

Враца

Ако говориш за повишаването на 6ти ден, не е възможно, защото температурата ти пак е паднала.
Цитирай

София

Стефи много е рано за ову. А и тя темп сега ти е надолу. Значи следващото повишение ще е със сигурност. И ако цикъла ти е 28 дена до няколко дена ще стане. А това значи че от сега докато ти се повиши темп всеки ден да се гушкате Smile
Цитирай
Цитат на: mimitarnovo
Стефи много е рано за ову. А и тя темп сега ти е надолу. Значи следващото повишение ще е със сигурност. И ако цикъла ти е 28 дена до няколко дена ще стане. А това значи че от сега докато ти се повиши темп всеки ден да се гушкате Smile

Не сме спряли да се гушкаме Embarassed ,ама нали на спермчетета им трябват поне 2 дни да се развият нормално.А тая моя БТ само се бъзика с мен.Но на следващото повишение ще гледам да и се доверя. Wink
Цитирай

София

Стефи,
Погледни моята графика да видиш тя как се бъзика с мен  Wink
Ама аз съм решила да не се ядосвам повече. И ти горе главата, ще стане.
Цитирай

Мими,много ти е вълнообразна графиката Sad
Кога очакваш мензиса си?
Цитирай

София

Валя нищо не мога да ти кажа по въпроса. Дори не съм сигурна дали съм имала ову. Ако съм имала за мен е на 23ти ден, а FF са посочили 27ми ден. Пълна каша.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора