«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

»мена
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 74 отговора

јнкета

ои от имената ви допадат най-много?

ћоже да изберете максимум 5 опции.
¬ъведи тво€ глас

—офи€

ћнени€: 34 096
нето едно не ми харесва.
за да не  е безм хич гласувах за »на...
÷итирай

ћнени€: 1
Ѕлагодар€ на всички, които са дали мнението си  bouquet .  ато гледам общи€ резултат до момента, май впечатлени€та ми как се възприемат тези имена се потвърждават.
«а «о€ - знаех си, че на повечето ще звучи странно и грубо, но продължавам да не му намирам недостатъци  Thinking . ќт години ми е направило впечатление, пък и значението му е хубаво.
≈лица, като се замисл€, ми допада и покрива всичките ни критерии - или сме го пропуснали (малко веро€тно), или мъжът ми е имал аргументи срещу него, но може да се обмисли.
ћежду ƒил€на и Ѕил€на предпочитам второто  Wink . јко взема да род€ навръх ≈ньовден, веро€тността да кръстим щерката Ѕил€на е много гол€ма.
«латина ми допада, но галеното - «лати, свързвам с човек, когото не харесвам.
Ќа кое сме се спрели ще е €сно най-късно след изписването  Laughing . ѕък ако и преди това стигнем до единомислие - още по-добре!
÷итирай

—офи€

Ќа ≈ньов ден бих ползвала …оана...или яна.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 398
√ласувах за Ќатали€ - то ми харесва най-много от изброените,всички останали са на второ м€сто! Very Happy
...«латина ми допада, но галеното - «лати, свързвам с човек, когото не харесвам.
...
 ъм мо€та при€телка «латина  се обръщам с “ина - супер сладурско ми е! Love ј може да се използва и «ина като галено  Very Happy ...пък защо не и като ц€ло име,не е лошо с€каш!  Rolling Eyes
» «о€ ми харесва! Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 556
√ласувах за Ѕил€на, ≈вгени€ и Ќатали€.
ќт трите най-много ми харесва Ѕил€на. —трахотно име.
«а ≈ньовден най-много подхожда яна. —ъщо страхотно име.
≈лица го обмислете. ћакар че това е новата ¬иктори€. »маето е прекалено хубаво, за да се изтърква по този начин и затова аз лично спирам да го препоръчвам, макар много да ми харесва  Cool
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 8 650
» на мен «о€ ми харесва.  Peace
÷итирай

ћъжът ми наложи вето на ≈лица, ƒил€на и «латина - не му харесват.
«а ≈ньовден съм съгласна, че най-точното е яна. …оана също, заради съвпадащи€ ден на св. …оан  ръстител, но освен че не ми харесва, имам и други съображени€ да отпадне.  –азбрали сме се да изключим имената с библейски произход, пък и аз винаги съм клон€ла към такива с латински, български/слав€нски или гръцки. ћай само ћаргарита съм допуснала като изключение  Mr. Green .
Ѕил€на има по-косвена връзка с празника, но не държим непременно именни€т и рождени€т ден да съвпадат.

ѕ.ѕ. —илно се над€вам ≈лица да не стане новата ¬иктори€, че точно покрай огромната му попул€рност отхвърлих това иначе красиво име.
÷итирай

—офи€

ато какво изключение е ћаргарита - то си е гръцки произход, не библейски. ј то яна и …оана са си едно и също име Wink

ј иначе все повече си мисл€, че именни€т и рождени€т ден е добре да са по-далеч едно от друго...за да си има два  празника детето, иначе именни€т ден никойн€ма и да му го отчита дори...
÷итирай

ј иначе все повече си мисл€, че именни€т и рождени€т ден е добре да са по-далеч едно от друго...за да си има два  празника детето, иначе именни€т ден никойн€ма и да му го отчита дори...
ћного съм съгласна.

«а ћаргарита б€х чела н€къде, че в гръцки€ идва от санскрит или от персийски. Ќо и в трите варианта все си значи "перла". яна и …оана в€рно, че са като »ван, ƒжон, ’уан и т.н. јма има нюанс biggrin . «абавно нещо е етимологи€та, жалко, че не € познавам толкова добре, колкото ми се ще.
÷итирай

—офи€

“е не са  ато ами направо са си все едно и също Smile Mr. Green
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 615

ќт трите най-много ми харесва Ѕил€на. —трахотно име.
«а ≈ньовден най-много подхожда яна. —ъщо страхотно име.
≈лица го обмислете. ћакар че това е новата ¬иктори€. »маето е прекалено хубаво, за да се изтърква по този начин и затова аз лично спирам да го препоръчвам, макар много да ми харесва  Cool

Ѕо€ ли си търсиш? Wink
— всичко останало съм 100%съгласна!
÷итирай

Varna

ћнени€: 688
√ласувах за Ќевена Loveћартина, ≈вгени€, ƒиана ,Ѕил€на.
’аресват ми също «о€ и ћаргарита.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 615
ћоже ли да добав€ една алтернатива на яна и ≈ньовден? яница - много любимо име, което бих ползвала, ако бих имала втора дъщер€ Smile
÷итирай

ћнени€: 2 459
ћоже ли да добав€ една алтернатива на яна и ≈ньовден? яница - много любимо име, което бих ползвала, ако бих имала втора дъщер€ Smile

ј от мен янита.
÷итирай

ћнени€: 1 775
Ѕил€на, ћаргарита, «орница и Ќевена ми харесват най-много от изброените.
ј Ѕил€на и Ќевена са ми фаворити.
« ѕоследна редакци€: чт, 12 май 2011, 09:38 от Ulia »
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 74 отговора