ПЪРВИ за ВТОРИ клас - ваканция, УРА! (епизод 24)

  • 36 433
  • 758
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 194
Теди, Ирина, прекрасни дечица Heart Eyes

Хексилина , браво на детето. И занапред да жъне успехи по всички фронтове.

deyzi , браво на детето, а ти го подценяваше и мислеше, че не се е справил подобаващо.

Нашият празник и раздаването на свидетелствата ще е на 24 май във Военния клуб, който имам само бегла представа къде се намира Crazy

Много телци имаме май в темата. Моят също не е особено материален, но за сметка на това е отнесен и лежерен за трима Tired
Хайде още 2 дена и приключваме за тази учебна година. И на мен ми е уморено, а и това лятно време, което се е опънало навън не ми помага особено да се съсредоточа и да работя Wink
Спорна седмица на всички  Hug

# 181
  • Мнения: 4 116
Хекси, поздравления и от мен за малката спортистка! Наистина  800м са адски много!

Vivi, приятелката ти да не е с една сребриста тойота  Grinning

# 182
  • София
  • Мнения: 7 673
Е, Амбърче, ако има такъв въпрос и на нашия изходящ тест, 100 % Павел ще го сбърка. Почти съм сигурна, че не знае какво е зимнина /освен, ако не направи някаква аналогия с животинките и тяхната храница за зимата  newsm78/.

# 183
  • София
  • Мнения: 15 219
Vivi, приятелката ти да не е с една сребриста тойота  Grinning

Да, корола.  Simple Smile
С къса руса коса, с очила. Момченцето е набор на нашите деца, русичко и то.

# 184
  • Мнения: 4 116
Хехе, значи Мони е яздил с тях  Laughing Колко е малък света. А аз бях с банда фотографи и още няколко деца.

# 185
  • София
  • Мнения: 15 219
Разгледах снимките още веднъж-да не би да са се закачили някъде, но не са.  Simple Smile

# 186
  • Мнения: 4 116
А, те снимките са поне 300, аз съм качила  15. Може и да ги има някъде, но принципно избягвам да снимам непознати, за д ане ги притеснявам.

# 187
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Б,ей да се запиша и аз накрая, че то не остана...
Моя убавец утре уж щяха да ходят след обед да рисуват, но нещо се провалило. Не разбрах по телефона много Wink. И понеже нямало да учат утре, щял да си напише само половината домашно, че да имал и за утре (зер да не се преумори днес)  Laughing

# 188
  • Мнения: 2 463
mamaL,така е,подценявах го. EmbarassedНо това е защото като възможности е добре,но някак си го раздава лежерно и "отгоре-отгоре".Ето днес го взех по-рано и се оказа,че пише домашни,които е трябвало да пише през почивните дни.Грешката е и моя защото прегледах само тетрадките,а не и учебните тетрадки.Днес като я видях и ми стана лошо-няколко написани в червено "Без домашна работа".Аз да си призная напоследък гледах само в тетрадките по писане,не и в учебните,защото си мислех,че са ги свършили. EmbarassedИначе госпожата ме успокои,че е нормално и не е единствен,но аз се чувствам виновна.
Хм,и аз се замислям дали при тези въпроси по Роден край няма да има нещо "ново" и за набора.
Виви,Теди,форумът е сила,а?Разкрихте я жената. Wink

# 189
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Иначе госпожата ме успокои,че е нормално и не е единствен,но аз се чувствам виновна.
    Не е ,не е.  И аз изпускам все по някое домашно. За Светослав не говоря изобщо. За него е стил.
Изненадващо по матемтика има само една грешка. Но по Роден край   Twisted Evil На въпроса - Ръцете за да са по красиви ли се мият - отговорът е ДА. Според него. И е прав. Красотата не изключа здравето.  Simple Smile
  За русенци - http://www.ruseinfo.net/news_89421.html


# 190
  • Мнения: 2 463
Amber,сигурно не ти е смешно,но на мен да. Laughing
За домашното още един фал направих-ребром въпроса "имаш ли домашно" не съм задавала,което би го "подсетило",че има.

# 191
  • Мнения: 1 194
Amber,сигурно не ти е смешно,но на мен да. Laughing

Всъщност, наистина е смешно Laughing Извинявай, Амбър, ама вече трябва да си свикнала, че при вас няма тривиални отговори.

# 192
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  Все пак говорим за бъдещ лекар, който е подготвен да говори за кръвта,бактериите и вирусите.

И да се оплача, вчера на вилата Светослав се сдоби с два кърлежа. Единия го хванахме още миналата нощ и го измъкнахме,но другия в косата го открихме вчера след обед. Не можахме да го извадим, а го скъсахме. Хукнахме през глава да се прибираме,колата с оставени фариве, (това никога не се е случвало преди това), и изтощен акумултор, Русе на 28 километра. Толкова панирана изглеждх,че един съсед ни метна на неговата кола и ни закара до Русе. Извадихме останките и сега наблюдавам местата.

# 193
  • Мнения: 1 194
Уф чак аз изтръпнах, Амбър.
Много ме е страх и мен от кърлежи. Не го ли мажеш предварително?

# 194
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Уф чак аз изтръпнах, Амбър.
Много ме е страх и мен от кърлежи. Не го ли мажеш предварително?
  С какво да го мажа.  newsm78  Днес мъжът ми ходи до аптеката, ще видя какво са му дали. Ние все по шубраците ходим. За първи път ни се случва.

Общи условия

Активация на акаунт