Отговори
  • Мнения: 8


LALE DEVRI - СЕЗОНЪТ НА ЛАЛЕТО
ВСЯКА СЪБОТА ОТ 19:45 ПО FOX


Това е история, пълна с измама, трикове, интриги и безкрайни конфликти ... Една история за любовта, брака и традицията ... Историята проследява живота на две семейства, които  са в постоянен конфликт. Едното семейство наскоро са е преместило от Анталия в Истанбул, с добра репутация и добре познато. А другото е доста бедно  на ръба на фалита. Какво ще се случи с тези семейства вижте сами.....



Жанр: Драма, Романтичен
Година: 2010
Държава: Турция
Режисьор:  Merve Girgin



В ролите:  Tolgahan Sayisman, Emina Sandal, Serenay Sarikaya, Gul Onat, Ayten Soykok и други







# 1
  • Мнения: 10 907
по FOX TV вече е на 34-та серия.
по Pink, Pink Plus i Pink BH започна на 18 април

торент канал

със сръбски субтитри:
Lale devri
Hanımın çiftliği

с босненски субтитри:
Acı hayat
Kurtlar vadisi pusu
O kadın

Последна редакция: сб, 14 май 2011, 10:52 от diziler

# 2
  • Мнения: 1
Случайно се натъкнах на тази тема. По празниците загледах сериалът - също случайно. Не е зле, става за гледане според моите изисквания. За съжаление ще ми трябва доста време, докато го изгледам отначалото, защото вече доста серии са минали. Много ми харесва как играе Серенай Саръкая - Йешим. Има една прекрасна песен, в която се влюбих.

# 3
  • Мнения: 1
дайте повече инфо за артистите кои участва и т.н

# 4
  • Мнения: 10 907
дайте повече инфо за артистите кои участва и т.н

Толгахан Сайъшман... който участва и в "Игра на чувства" и "Мач за двама", които ги даваха по Нова ТВ.
Партнира му Емина Яхович, босненската певица, която преди няколко години се омъжи за турския певец Мустафа Сандал.

Мернах и една актриса от "Мелодия на сърцето", не й помня името (тази дето играеше мащехата на Ламия)

качени са до 19 еп., довечера ще кача и 20 еп.
http://vbox7.com/collection:1404157

# 5
  • Мнения: 23
аз също го следя  Peace даже с нетърпение чакам серията довечера  Praynig

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 34
diziler, не намирам епизодите от 9 до 14 вкл. И в сръбските форуми   ги няма , или аз нещо не се ориентирам добре. А PINK  правят превода от английски Thinking Благодаря ти  за този сериал и за колекцията. Следя го и по турската, но друго е да се слуша славянска реч за незнаещите турски. Моето мнение- сериала е доста добър, с невероятен сценарий. За всички онези , които са още в началото - доста промени в съдбите на персонажите, невероятен декор, музика. Бих казала - нещо средно между Забранения плод и Перла  bouquet

# 8
  • Мнения: 10 907
ами имаше някакъв проблем с целия пакет на Пинк  преди 3 седмици, кодираха всичките канали и май преминаха на друг спътник, не знам. Просто изчезнаха. Сега са с някаква нова кодировка, доколкото знам... не съм спец. Но е факт, че вече я няма в пакетите на българските кабелни и DTH оператори, ни Булсатком, ни Виваком, ни SatelliteBG...
Сериите от 9 до 14 са в youtube... на турски. Но там номерацията е друга. По Пинк са нарязани и номерцата на епизодите, които слагат, не е реална.
http://vbox7.com/collection:1404157
Ето 23 еп., довечера ще кача и 24

# 9
  • Мнения: 155
виждам че темата не е посещавана скоро ..... но пиша за да благодаря на тези които качват епизодите на сръбски в v- box-a   сериалчето е много прятно и увлекателно , макар и без превод на бг Cry
Препоръчвам го на тези които се чудят какво да гледат през лятото .
















# 10
  • Мнения: 155
успях да изгледам сериите до тук . Но да попитам , ако някой знае  нека разкаже нещо повече за миналото на Топрак  , ако правилно съм разбрала тя идва от друг сериал по FOX  .
Такова преминаване на герои от един в друг сериал съм виждала само из американските сапунки .

# 11
  • Мнения: 417
Да се наредя и аз сред гледащите сериала...от скоро.На 4-ти епизод съм.Всъщност интереса ми беше възбуден от любопитството как един сериал може да продължи без главната героиня на който е наречен и сериала.Чувах,че Емина е напуснала заради това,че снимачната площадка не и се отразявала добре.Прави ми впечетление,че от 2-рата серия гласът и дублиран.
Заформят се интриги наистина.
nelka,за Топрак знам,че играеше в Yer,gök,aşk.Гледала съм само първите няколко серии от него и не мога да дам изчерпателна информация.

# 12
  • Мнения: 155
http://www.dizi-izle.com/yer-gok-ask-27bolum-hd-kisim-1.html

това е 27ми епизод на Yer Gök Aşk , където Чинар и Топрак се срещат и женят . и така от Yer Gök Aşk - SELEN SOYDER - става главна в "Lale devri".......


SELEN SOYDER  - Mис Турция 2007 
http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=3635&a … p=10&rid=2369



 

# 13
  • Мнения: 10 907
благодаря на тези които качват епизодите на сръбски в v- box-a 
е то е само един Sunglasses
стигнах до 49 еп. Не знам дали да не се отказвам вече... нещо няма интерес

# 14
  • Мнения: 417
Емина Яхович,понастоящем вече Емина Сандал.

Общи условия

Активация на акаунт