«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-79 от 79 отговора

ћнени€: 8

LALE DEVRI - —≈«ќЌЏ“ Ќј ЋјЋ≈“ќ
¬—я ј —ЏЅќ“ј ќ“ 19:45 ѕќ FOX

“ова е истори€, пълна с измама, трикове, интриги и безкрайни конфликти ... ≈дна истори€ за любовта, брака и традици€та ... »стори€та прослед€ва живота на две семейства, които  са в посто€нен конфликт. ≈дното семейство наскоро са е преместило от јнтали€ в »станбул, с добра репутаци€ и добре познато. ј другото е доста бедно  на ръба на фалита.  акво ще се случи с тези семейства вижте сами.....

∆анр: ƒрама, –омантичен
√одина: 2010
ƒържава: “урци€
–ежисьор:  Merve Girgin

¬ ролите:  Tolgahan Sayisman, Emina Sandal, Serenay Sarikaya, Gul Onat, Ayten Soykok и други

÷итирай

ћнени€: 142
по FOX TV вече е на 34-та сери€.
по Pink, Pink Plus i Pink BH започна на 18 април

торент канал

със сръбски субтитри:
Lale devri
Hanımın çiftliği

с босненски субтитри:
Acı hayat
Kurtlar vadisi pusu
O kadın
« ѕоследна редакци€: сб, 14 май 2011, 10:52 от diziler »
÷итирай

ћнени€: 0
—лучайно се натъкнах на тази тема. ѕо празниците загледах сериалът - също случайно. Ќе е зле, става за гледане според моите изисквани€. «а съжаление ще ми тр€бва доста време, докато го изгледам отначалото, защото вече доста серии са минали. ћного ми харесва как играе —еренай —аръка€ - …ешим. »ма една прекрасна песен, в ко€то се влюбих.
Play Thumb

÷итирай

в реалността

ћнени€: 2
дайте повече инфо за артистите кои участва и т.н
÷итирай

дайте повече инфо за артистите кои участва и т.н

“олгахан —айъшман... който участва и в "»гра на чувства" и "ћач за двама", които ги даваха по Ќова “¬.
ѕартнира му ≈мина яхович, босненската певица, ко€то преди н€колко години се омъжи за турски€ певец ћустафа —андал.

ћернах и една актриса от "ћелоди€ на сърцето", не й помн€ името (тази дето играеше мащехата на Ћами€)

качени са до 19 еп., довечера ще кача и 20 еп.
http://vbox7.com/collection:1404157
÷итирай

у романтикатЏ на теленовелите

ћнени€: 23
аз също го след€  Peace даже с нетърпение чакам сери€та довечера  Praynig
÷итирай

22 eп. http://vbox7.com/collection:1404157
÷итирай

—офи€

diziler, не намирам епизодите от 9 до 14 вкл. » в сръбските форуми   ги н€ма , или аз нещо не се ориентирам добре. ј PINK  прав€т превода от английски Thinking Ѕлагодар€ ти  за този сериал и за колекци€та. —лед€ го и по турската, но друго е да се слуша слав€нска реч за незнаещите турски. ћоето мнение- сериала е доста добър, с неверо€тен сценарий. «а всички онези , които са още в началото - доста промени в съдбите на персонажите, неверо€тен декор, музика. Ѕих казала - нещо средно между «абранени€ плод и ѕерла bouquet
÷итирай

ами имаше н€какъв проблем с цели€ пакет на ѕинк  преди 3 седмици, кодираха всичките канали и май преминаха на друг спътник, не знам. ѕросто изчезнаха. —ега са с н€каква нова кодировка, доколкото знам... не съм спец. Ќо е факт, че вече € н€ма в пакетите на българските кабелни и DTH оператори, ни Ѕулсатком, ни ¬иваком, ни SatelliteBG...
—ериите от 9 до 14 са в youtube... на турски. Ќо там номераци€та е друга. ѕо ѕинк са нар€зани и номерцата на епизодите, които слагат, не е реална.
≈то 23 еп., довечера ще кача и 24
÷итирай

ћнени€: 10
виждам че темата не е посещавана скоро ..... но пиша за да благодар€ на тези които качват епизодите на сръбски в v- box-a   сериалчето е много пр€тно и увлекателно , макар и без превод на бг Crying or Very sad
ѕрепоръчвам го на тези които се чуд€т какво да гледат през л€тото .

÷итирай

усп€х да изгледам сериите до тук . Ќо да попитам , ако н€кой знае  нека разкаже нещо повече за миналото на “опрак  , ако правилно съм разбрала т€ идва от друг сериал по FOX  .
“акова преминаване на герои от един в друг сериал съм виждала само из американските сапунки .
÷итирай

ƒани€

ћнени€: 373
ƒа се наред€ и аз сред гледащите сериала...от скоро.Ќа 4-ти епизод съм.¬същност интереса ми беше възбуден от любопитството как един сериал може да продължи без главната героин€ на който е наречен и сериала.„увах,че ≈мина е напуснала заради това,че снимачната площадка не и се отраз€вала добре.ѕрави ми впечетление,че от 2-рата сери€ гласът и дублиран.
«аформ€т се интриги наистина.
nelka,за “опрак знам,че играеше в Yer,gök,aşk.√ледала съм само първите н€колко серии от него и не мога да дам изчерпателна информаци€.
÷итирай

http://www.dizi-izle.com/yer-gok-ask-27bolum-hd-kisim-1.html

това е 27ми епизод на Yer Gök Aşk , където „инар и “опрак се срещат и жен€т . и така от Yer Gök Aşk - SELEN SOYDER - става главна в "Lale devri".......

SELEN SOYDER  - Mис “урци€ 2007 
http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=3635&a … p=10&rid=2369

÷итирай

благодар€ на тези които качват епизодите на сръбски в v- box-a 
е то е само един Cool
стигнах до 49 еп. Ќе знам дали да не се отказвам вече... нещо н€ма интерес
÷итирай

ƒани€

≈мина яхович,понасто€щем вече ≈мина —андал.

Play Thumb

÷итирай

ƒани€

ѕоразителна прилика м/у ≈мина —андал и ѕенелопе  руз.≈мина има същите устни като ƒжули€ –объртс

÷итирай

÷итирай

÷итирай

и тук, и там, и въобще навс€къде

ћнени€: 1 296
јз го гледам в ютуба на турски. ќтначало ми беше доста интересен, но както винаги, мотото на съседите е ,,ƒрамата да н€ма край Naughty,,.
ƒокато гледах първите три серии, все се чудех какво ми ,,куца,, в този сериал. ѕосле като се вгледах в актрисата и намерих приликата с ѕенелопе  руз, веднага направих асоциаци€ със самата актриса. ≈мина за мен играе малко слабо в този сериал и май това е куцащото нещо в него.
 ъщата в ко€то е сниман филма е тази от ,,ѕерла,,, познах € още в началото на първата сери€ Laughing Laughing
÷итирай

Play Thumb

÷итирай

Smile загледах се случаино , да си призна€ харесах си tolgahan sayışman Embarassed и така неусетно изгледах началните епизоди , н€къде и по бързата процедура - прескачаики от тук от там - все пак от турски нищо не разбирам , а сръбски€т не ми е майчин език ........но смисъла се хваща ....     и точно когато реших че се отказвам , сценари€т се промени и отново се запалих .... и така до кра€ на сезона ......... определено предпочитам „инарІ“опрак пред „инарІЋале , а Yeşim е просто "сладурана".......  " 35шекерчето" на сериала

Play Thumb

« ѕоследна редакци€: вт, 12 юли 2011, 00:08 от nelka »
÷итирай

Play Thumb

÷итирай

през 2007 SELEN SOYDER  е ћис “урци€ ,а до не€ е tolgahan sayışman

през 2011 в LALE DEVRI

Miss Turkey Universe 2010 Serenay Sarikaya
÷итирай

SELEN SOYDER   - “опрак
любопитно ми е дали и през следващи€ сезон сценаристите ще обмен€т персонажи между
двата сериала  Yer Gök Aşk  и Lale Devri

÷итирай

ƒани€

ƒоколкото знам “олгахан е имал връзка със —еренай и в момента отново са подновили любовните си отношени€.» аз в началото реших,че ≈мина не много добра актриса(в сравнение с не€ —еренай е много по-добра),но на по-късен етап осъзнах,че всъщност такава е рол€та и. Peace
÷итирай

ƒани€

Ќови€т сезон започва да се излъчва на 6-ти август Party

http://www.dizifilmbook.com/lale-devri-yeni-sezon-ne-zaman-baslayacak
÷итирай

≈вала, евала, евала! “олкова търсих къде мога да намер€ този сериал и сега случайно вид€х.
ћерси на този, който е направил темата!
÷итирай

Hug

÷итирай

÷итирай

÷итирай

Ќа мен ми харесва повече двойката „инар - Ћале.
÷итирай

ƒани€

¬ъзхищавам се на фигурата на —еренай —аръка€. Peace¬инаги се чуд€ как усп€ва да събере толкова дълга и гъста коса в толкова малък кок?ƒа не би естествената и коса да е къса? Thinking
÷итирай

—офи€ / Aberdeen

ћнени€: 365
» аз съм гледала н€кои части от сериала, тъй като много харесвам “олгахан —айъшман - любим сериал ми е "—богом, –умели€" (искрено се над€вам един ден и него да го вид€ сред сериалите тук). Ќо нещо не ме привлече сериалът - малко тегав и твърде захаросан ми дойде. Confused Confused
÷итирай

у романтикатЏ на теленовелите

ћнени€: 23
здравейте  Hug Hug Hug
јз също не след€х сериала през първи сезон,но когато “опрак се включи в екипа нещата се промениха.’ареса ми и чакам с нетърпение да започне нови€ сезон  Peace
÷итирай

÷итирай

÷итирай

÷итирай

÷итирай

ƒани€

ƒокторчето ƒжансел е много готин.ƒа си призна€ повече ми харесва от “олгахан. Love
»стинска фенка съм на «юмрют Mr. Green
÷итирай

÷итирай

—екси докторчето -ƒжансел  - актьора Pamir Pekin

÷итирай

÷итирай

јз го гледам в ютуба на турски. ќтначало ми беше доста интересен, но както винаги, мотото на съседите е ,,ƒрамата да н€ма край Naughty,,.
ƒокато гледах първите три серии, все се чудех какво ми ,,куца,, в този сериал. ѕосле като се вгледах в актрисата и намерих приликата с ѕенелопе  руз,

’м, ти в този филм ли виждаш за първи път ≈мина яхович? това е доста известна певица на балканите години наред. ћного отпреди да се ожени за ћустафа —андал.  азваш "като се вгледах..., намерих прилика с ѕенелопе  рус"... т€ е достатъчно попул€рна босненска певица и лицето й далеч не е безизвестно.
ј иначе... ако те затрудн€ват в Youtube сериите на турски... във ¬иЅокс ги има със сръбски субтитри http://vbox7.com/collection:1404157

ѕоздрав€вам те с един дует на ≈мина яхович и —аша  овачевич, клипът е заснет в »станбул
http://www.youtube.com/watch?v=gUFAqHvvQk4
÷итирай

20 јвгуст е новата дата за начало на нови€ сезон

image hosting
÷итирай

две сестри (екранни) - главни героини в два различни сериала - какво ли ги очаква през нови€ сезон .......

÷итирай

ƒани€

ъщата на “ашкъран ще се ползва за хотел през летни€ сезон

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3& … amp;CategoryID=80

“олгахан и —еренай

Play Thumb

« ѕоследна редакци€: нд, 07 авг 2011, 14:47 от emely »
÷итирай

фрагман за 38 епизод  Thinking

http://youtu.be/K6pZFxpRboA
« ѕоследна редакци€: сб, 13 авг 2011, 20:25 от nelka »
÷итирай

ƒани€

Ќелка,май само ние пишем в темата Very Happy

явно «юмрют със сигурност има рак щом ще абортира. Thinkingƒокторчето(много е сладък...,жалко,че …ешим заслепена от „ънар не забел€зва любовта му  ooooh!) се кара на …ешим.Ќай-накра€ –ейхан разбира за връзката на ћехмед и ≈дже.
ћного харесвам визи€та на —еренай.√ероин€та и е ужасна,макар,че пон€кога € съжал€вам Tired

“ази снимка ми е любима

÷итирай

—ериала не намери фенове , защото актьорите не са известни у нас .
Ѕлагодар€ ти за подробностите по фрагмана - аз турски не разбирам и са ми нужни повече картинки за да си донаглас€ нещата  Embarassed Embarassed Embarassed . –азчитах и на сръбски€ превод , все пак помага .
ј …ешим » ƒжансел имат бъдеще заедно - това е една връзка , ко€то те първа ще се развива . ƒокторчето доста €дове ще бере с тази красавица , но вече е прекалено много влюбен в не€  Thinking Thinking Thinking - просто мои разсъждени€ по темата  Laughing
« ѕоследна редакци€: сб, 13 авг 2011, 21:34 от nelka »
÷итирай

ƒани€

≈то го превода на фрагмана:

ƒжансел и крещи:ƒори не знаеш,че майка ти има рак!
Ќ€кой казва:“р€бва да използваме това бебе като коз.
»кбал:”сп€хте ли уредите развода?
–ейхан:¬€рв€х ти като мой съпруг!
“опрак-¬ъпреки,че знаеше за бебето на мен нищо не ми каза.«атова най-правилното е да се разведем.
«юмрют-ƒойдох да абортирам
…ешим-јз ще дам бел€та на сем.Џлгъз!
÷итирай

#Crazy #Crazy #Crazy‘илмчето не е почнало още , а главните герои се по€виха вече ............. но в съседни€ сериал . јбе друго си е да участваш в два сериала едновременно .... Peace Peace Peace

÷итирай

—ериала не намери фенове , защото актьорите не са известни у нас .

≈то това е разковничето. » поредното доказателство, че тук постингите се пишат най-вече заради външни€ вид на актьорите, които им се налагат от екрана. »грае ли  ъванч.... 90% от писани€та са за сините му очи и за "чаровната" усмивка. »грае ли ћурат …ълдъръм... очите му като маслина и т.н., не знаете какви описани€ са в темите за јси и Ћюбов и Ќаказание...  ¬се си мисл€, че тр€бва да обръщаме внимание повече на актьорската игра, но... както и да е. Ќелка е абсолютно права, че тези лица не са налагани на български€ екран за това. ћакар, че Ќова “елевизи€ през септември излъчи три филма с “олгахан —айъшман, а ≈мина яхович е известна певица в ц€ла бивша ёгослави€ и е позната на много хора у нас. Ќейни€т съпруг ћустафа —андал е любимец на почти всички почитатели на турската музика. Ќо.. наистина, не са налагани от ᓬ и Ќќ¬ј и затова €вно и никой не подхвана да гледа този филм, който е и със субтитри, все пак... на сръбски, на кирилица. (е,... злата мащеха от "ћелоди€ на сърцето" играе тук...) Ќо вижте темата за Ћъжовната пролет... 3 теми вече се изписаха, а дори не е и почнал...

p.s. поздрав€вам ви с още един дует.. от Ѕосна:  ≈мина —андал и ƒино ћерлин http://www.youtube.com/watch?v=zrpkrITwSCU&feature=related
« ѕоследна редакци€: ср, 17 авг 2011, 09:28 от diziler »
÷итирай

благодар€ за поздрава
diziler , а кой е трети€ филм с “олгахан  , аз гледах "ћач за двама" и "»гра на чувства" .Ѕлагодар€ най-искрено за труда който полагаш за да  качваш тези филми в V-boxa .
јз съм от скоро фен на турските сериали и то точно заради "јси" - изгледах го миналата пролет за две седмици и от тогава насам непрекъсното по нещо си харесвам и след€ (през интернет разбира се) . јко н€кой преди време ми беше казал ,че ще гледам сериали без превод ..........
 Wink и не закачай ћурат …ълдъръм , че .............. #2gunfire #2gunfire #2gunfire  шегичка . ¬ този форум има м€сто за всички  Smile
÷итирай

÷итирай

÷итирай

јнонс - 27 август , събота - 21ч FOX TV

÷итирай

ƒани€

јма нещо много го идеализираха образа на “опрак Whistling...¬€рно ли сестра и умр€?
»нтересно ми да вид€ как ще се разви€т събити€та м/у «юмрют и Ќеджип.
÷итирай

јма нещо много го идеализираха образа на “опрак Whistling...¬€рно ли сестра и умр€?
»нтересно ми да вид€ как ще се разви€т събити€та м/у «юмрют и Ќеджип.
  —естра и не е умр€ла - доколкото разбрах , майката на ёсуф плати на алчни€ им баща и той € скри , иначе направиха и погребение , всички € мисл€т за мъртва , засега .....
÷итирай

ƒани€

ћерси Ќелка Very Happy
÷итирай

http://www.facebook.com/cinarvetoprak#!/video/video.php?v=221191 … 0696&comments

малко по подробен фрагман за епизода в събота
÷итирай

¬раца

ћнени€: 111
«дравейте при€тели!
“ъкмо се запалих по сери€ла четейки коментарите ви и... темпото намал€ Sad
—тигнах до 25 епизод и все ми се струва, че този сценарии ми е познат, нещо като
дежавю ми се случва newsm78
÷итирай

ƒани€

ћели,за съжаление темата не е много активна,а сериала никак не е лош Tired
ƒнес повтар€ха епизода от миналата сери€.“огава защо пуснаха анонса?ƒа не са го изместили в друг ден?!
÷итирай

Naughty не са го изместили . просто нови€т епизод е отложен за следващата събота  #2gunfire - така пoне ми преведе Google

а пак аз за първи път се нагласих да го гледам LIVE  Mad Mad Mad

÷итирай

ƒани€

Ќелка,и аз така се б€х нагласила,ама....други€ път Sick
÷итирай

ѕодновено е качването на новите (за тв ѕинк) епизоди.
 ачени са от 71 до 85 еп., със сръбски субтитри
÷итирай

¬раца

Ѕлагодарим ти diziler  Hug
Ѕ€хме го позабравили Wink
÷итирай

... да усещаш мириса на море ...

ћнени€: 597

Balkan ülkelerinin yeni starı Tolgahan
÷итирай

ƒани€

“ова бебе н€ма да го бъда май... Sadпък и стакава майка особенно ooooh!“опрак много наивна бе..... Whistling
÷итирай

какво му е на бебето , изглежда че има н€какви аномалии . поне в анонса за другата седмица бебока е жив. нещо спр€ да ме кефи този сериал . може би защото първи€ сезон го изгледах наведнъж , а сега действието ми се точи от събота на събота .....
÷итирай

ƒани€

Ќелка,и аз съм разочарована от 2-ри сезон. Tired
Ѕебето нали се роди преждевременно. Ќеантоложката(при€телка на ƒжансел) каза,че има риск от мозъчен кръвоизлив и риск от аномалии,тъй като  всички органи на бебето са недоразвити.—ъди€та нареди …ешим да бъде арестувана.
÷итирай

¬раца

≈мели, в кой епизод се ражда това бебе ooooh!
ƒизилер е качил до половината на 85 - ти, мол€ ви дайте линк за
следващите Praynig
÷итирай

»нтернет

ћомичета, привет!
»звин€вам се за нахлуването, нищо лично към всички ви.  :bouquet:
»скам да постна това до diziler, тъй като е запълнил лимита си на кути€та.
Ќад€вам се да ми прочете съобщението.
---------------------------------------------------------------

Diziler, удивена съм от безочието ти!
¬ид€х, че си свалил от канала в тубето сериала" ¬ъпреки всичко"и си го качил в Ќитрото.
Ќа всичкото отгоре си го качил и в канала си в Ѕокса, въпреки,
че сериала си има свой канал там. Shocked
ѕърво, редно е да попиташ, което ти не правиш!
¬торо, бъди коректен, когато изписваш кой е преводач, субтитри и т.н. ей такива неща.
 ато отвориш файла и ще намериш необходимата информаци€.
«а твое инфо “инчето наистина е част от преводачките, но само на ѕърва сери€.
¬ този случай се над€вам да допреведеш и довършиш сериала, защото аз н€ма да го направ€,
въпреки, че е преведен от Ћийченцето и мен докрай и чака само да му наредим субтитрите
с –ина. ”спех и се над€вам да не разочароваш зрителките, ако не го довършиш.
÷итирай

ƒани€

≈мели, в кой епизод се ражда това бебе ooooh!
ƒизилер е качил до половината на 85 - ти, мол€ ви дайте линк за
следващите Praynig

49-та,но имай в предвид че н€ма субтитри Peace

http://www.ddizi.com/izle/29743/Lale-Devri-49.-Bolum.htm
÷итирай

¬раца

Ѕлагодар€ ти ≈мели Hug
÷итирай

јтина

ћнени€: 42
јз сега го гледам със гръцки субтитри...ако искате мога да ви кача линк........
√ол€ма "зараза"е.....а ƒ¬ƒ-то 3епизода излизат 1 път седмично///////
÷итирай

—офи€

Hug Hug Hug

"—езони на любовта" ("Lale devri") триумфира на 29-ти април по ƒиема ‘емили

Love Love Love

ќт следващата седмица ƒиема ‘емили ще предложи един от най-дългоочакваните турски сериали у нас - "—езони на любовта" ("Lale devri"), който ще се върти в праймтайма на медиата.
÷итирай

—офи€

ќт следващата седмица ƒиема ‘емили ще предложи един от най-дългоочакваните турски сериали у нас - "—езони на любовта" ("Lale devri")
÷итирай

ћнени€: 1 141
»ма ли нова тема за сериала ,защото не мога да € откри€ ???
ўе попитам тук .  Very Happy √лавните са големи сладури,но погледнах във вбокс клипчета и тази “опрак, откъде се по€в€ва не разбрах,ако Ћеле умира кажете ми ,че вече ми писна от те€ драми  Smile и по-добре да не започвам да го след€,че ще има да се €досвам  Twisted Evil
÷итирай

¬арна/—офи€

ћнени€: 7 286
»ма ли нова тема за сериала ,защото не мога да € откри€ ???
ўе попитам тук .  Very Happy √лавните са големи сладури,но погледнах във вбокс клипчета и тази “опрак, откъде се по€в€ва не разбрах,ако Ћеле умира кажете ми ,че вече ми писна от те€ драми  Smile и по-добре да не започвам да го след€,че ще има да се €досвам  Twisted Evil

запов€дай: http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=695283.315

—крит текст :
Ћале умира в 16-ти турски епизод.
÷итирай

ћнени€: 1 141
Ѕлагодар€ ти много за инфото...Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-79 от 79 отговора