Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Варна

Praynig
Моля ви за съвет тъй като вече ще се побъркам с  моя дребосък.Днес започваме 5 месец ,от месец някъде при гостуването на бабите започва един зверски рев ,придружен с писъци,посиняване.И това продължава някъде около 2 часа,пример днес решихме да се приберем на гости при едните баби и като се върнахме от разходка започнаха изпълненията,при което бяхме принудени да се качим на колата и да се приберем обратно въвъ Варна.Още с влизането в къщи нашичкия се ухили до уши CrazyТова го прави при всяко гостуване при бабите.Иначе ако си имаме вкъщи гости нямаме проблем,но някъде другаде ли сме и започваме да вадим едни репертоари и в натфиз да ни завидят.Моля ви ,успокойте ме че няма да е винаги така,изключено е да го оставя на чужд човек,не мога да мръдна никъде без него.Съжелявам че се получи толкова дълго,но съм притеснена от тия изпълнения Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

СОФИЯ

Точно по това време и ние бяхме така, даже на консултацията за 4 месеца( ние ходим 1 седмица по-късно) беше такова неистово пищене, че ми стане неудобно. Плачеше и от баба си , ако не сме у нас. Отиваме на гости при етърва ми ( при това често ходим) - и пак рев. Аз вече започнах работа, но бабата идва да я гледа у нас. Сега вече на друго място не реве чак толкова , по-любопитна е и оглежда, интересно и е, но е подозрителна към всеки, който иска да я гушне. Аз не се притеснявам, ще го израсне! Мисля, че и при вас ще е така!
Цитирай

Все на втория етаж

И Алекс на тази възраст плачеше от всеки.
Ами нека бабите ви идват на гости,щом като във вас е спокоен. Като поотрасне предполагам,че ще го израсне. Мисля,че е нормално да се плаши.
Цитирай

Няма такава държава!

Вероятно се плаши от чуждото място, а не от хората. В къщи си се чувства най-добре засега, защото и това ще отмине, ще го налегне любопитство и ще стане точно обратното  Very Happy Не се притеснявай, ще може да го оставяш на други хора, нека само да са идвали по-често преди това и бебчо да ги познава.
Цитирай

София

Както са ти казали вече другите момичета, не мисля, че е нещо необичайно. Често се случва. Особено ако си го гледала предимно сама. Трябва да се среща с повече хора, постепенно ще го преодолее.
Цитирай

Нормално е, на тази възраст децата започват да си познават родителите и дома и някои започват да плачат от непознати. И моят син е много нервен, когато отидем при бабите - обяснявам си го с това, че обстановката му е различна, а и те се нахвърлят да го гушкат и целуват /а аз полудявам от това  Mad/. Както по-горе са ти писали, защо не опитате да го оставяте с бабите у вас, а после отново да го заведете на гости.
Не искам да те плаша, но при някои дечица това не минава много бързо - племенникът ми е почти на четири и до ден днешен изпада в див ужас и реве неистово всеки път, когато в къщата дойде човек извън семейството.
Успех!
Цитирай

Мелбърн, Австралия

При нас засега няма такива изпълнения  Thinking

Дано да продължаваме така, че както сме самички не можем да отидем никъде без нея  Flutter
Цитирай

Резерват "Северозапад"

Сщата работа беше и при нас Sad...само че даже ревеше и от баба си, която идваше при нас да я види...да ни видиш сега - петък вечер я оставяме при баба и си я взимаме недея без никакви проблеми...направо е на седмото небе от разнообразието
Цитирай

София

Ами и ние сме от непризнаващите друг освен мама и тати бебчета. На последната консултация опищяхме цялата поликлиника, че докторката дори си помисли че ни има нещо. Ама тя нали е непозната пък и бебка като е голичка не е особено щастлива Laughing Не мога да я оставя на никой, защото почва една ария и не признава никой друг.Предполагам че е така защото я гледам сама, а и бабите идват един път седмично, за да видят куклата, а иначе мама да се оправя Wink Дано като порасне да започне да запомня и други физиономии, че иначе зор.
Цитирай

София

хихи ами може ли да пусна едно въпросче = проучване
да не би да са ви от една зодия: примерно дева?! Rolling Eyes Laughing Blush любопитно ми е, може би на това се дължи 35
Цитирай

София, Люлин

Абсолютно нормално е, и мойта като отидем на гости при бабите първо реве 2 часа, после свиква и почва да се смее. Мене не ме търси, ако ме няма не забелязва, но ако нов човек реши да я пипа, отначало почва да реве.
Цитирай

Варна

Praynig
Моля ви за съвет тъй като вече ще се побъркам с моя дребосък.Днес започваме 5 месец ,от месец някъде при гостуването на бабите започва един зверски рев ,придружен с писъци,посиняване.И това продължава някъде около 2 часа,пример днес решихме да се приберем на гости при едните баби и като се върнахме от разходка започнаха изпълненията,при което бяхме принудени да се качим на колата и да се приберем обратно въвъ Варна.Още с влизането в къщи нашичкия се ухили до уши CrazyТова го прави при всяко гостуване при бабите.Иначе ако си имаме вкъщи гости нямаме проблем,но някъде другаде ли сме и започваме да вадим едни репертоари и в натфиз да ни завидят.Моля ви ,успокойте ме че няма да е винаги така,изключено е да го оставя на чужд човек,не мога да мръдна никъде без него.Съжелявам че се получи толкова дълго,но съм притеснена от тия изпълнения Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

И при нас историята е съвсем същата
Цитирай

София

ние бяхме така, но най-често обратното - като на нас ни идваха гости! и това продължава почти и до днес, макар че вече не реве от всички, а само от непознати или от тези, които не ни посещават често!
 Very Happy
няма какво да направиш - трябва да го израснете.  Hug
Цитирай

Варна

Дъщеря ми така ревевеше най-вече от по-възрастни ,но от млади нямаше проблем.По-възрастните ги плашат ,а и много натрапчиво им се забиват в личицата на бебоците.Забелязох,че когато не и обръщат внимание,след като ги опознае дъщеря ми сама започваше контакт.Накарай новите хора да се правят,че не я забелязват,да не говорят много гръмко и ще видиш,че много по-лесно ще ги възприеме.Обикновенно всички бързат да ги вземат,дърпат им бевероните,искат им играчките и децата се защитават само с рев.Когато Раличка стана на около 1,5г намразваше всеки,който се опита да се шегува като каже"Това е МОЙТА МАЙКА,АЗ ще я взема!!!"-този човек буквално беше убиван с поглед.
Цитирай

Пловдив

Глория се плашеше от мъже.иначе като я гушкаха жени,нямаше проблем.Но щом я вземеше някой мъж изпитваше ужас.Но слава богу този период премина.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора