София МЛАДОСТ (16)

  • 57 343
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 626
  bouquet за темата

Момичета знаете ли къде в Младост може да се намерят фигурки за украса на торти. Ходих до Дайски на пътеките, но не ми харесаха.
Другата седмица малката име РД и искам да и направя тортата, но не съм се ориентирала още как да изглежда  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 634
Slavaa, най-голям избор на такива фигурки знам и купувам от сладкарница "Макс" в Драгалевци. Ако имате кола е страхотно място за посещение в слънчев ден.

# 17
  • Мнения: 3 695
Мерси на Меги за темата!   bouquet
Мите е страхотен сладур!  Peace
Моля, като разберете кога ще продават купони за кухнята да ми пиешете!  Hug

# 18
  • Мнения: 345
Купони ще продават утре и във вторник, между 9 (или 9.30, не помня точно) и 12 ч.

# 19
  • Мнения: 7 263
Да взема и аз да се "запиша", че какъвто съм заплес напоследък  Embarassed

# 20
  • Мнения: 3 695
Купони ще продават утре и във вторник, между 9 (или 9.30, не помня точно) и 12 ч.
Мерси много за информацията.   bouquet 
Дадоха ми купони на място, без да се налага да се разправям - явно нямаха очи да ми откажат като видяха входящия номер от септември.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 822
Аз днес се отказах от кухнята, така че има 1 място.  Grinning

Знаете ли какво се строи на ул."Йерусалим" срещу Промаркет?

# 22
  • София
  • Мнения: 1 193
Аз днес се отказах от кухнята, така че има 1 място.  Grinning

Знаете ли какво се строи на ул."Йерусалим" срещу Промаркет?
мисля че е ОДЗ  Grinning

# 23
  • Мнения: 822
geryaleksandrova, имаш ли някаква официална информация за строеж на ОДЗ или така ти се иска?

# 24
  • София
  • Мнения: 1 193
Нищо официално ,така чух от познати.Би трябвало на самия строеж да пише.Но веднъж го загледах от тролея и много ми заприлича на ОДЗ-то ,което направиха в Младост 3.

# 25
  • Мнения: 822
Да, пише стандартен текст, но имотът е частен. И те всички табели така изглеждат....стандартизирани са. Явно моята е информация е по-достоверна, но исках още доказателства.  ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 193
Да, пише стандартен текст, но имотът е частен. И те всички табели така изглеждат....стандартизирани са. Явно моята е информация е по-достоверна, но исках още доказателства.  ooooh!
А по твоята информация какво е?

# 27
  • София
  • Мнения: 34 798
Да не е това с оградите на Галчев Инженеринг? Ако е това е градина Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 162
Здравейте!

Чета ви редовно,но рядко пиша. Може би за това ме няма в списъка на първа страничка. И така: кот Младост 2, бл.205,а дъщеря ми е Габриела родена на 15.05.2010г. Ще се радвам да ме добавите.

# 29
  • Мнения: 308
Купони ще продават утре и във вторник, между 9 (или 9.30, не помня точно) и 12 ч.
Мерси много за информацията.   bouquet 
Дадоха ми купони на място, без да се налага да се разправям - явно нямаха очи да ми откажат като видяха входящия номер от септември.  Mr. Green
Я , да попитам аз каква е тази продажба на купони, кухнята ли ги продават или някои майки?
И още нещо от къде мога да купя фигурки за торта?
Хубав и слънчев ден на всички и хайде по градинките който не е на работа Wink

Общи условия

Активация на акаунт