София МЛАДОСТ (16)

  • 57 342
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 695
Кати, съжалявам!  Sad
Честит първи юни на малките и вече пораснали деца! Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 2 265
Кати, съжалявам!  Sad
Честит първи юни на малките и вече пораснали деца! Simple Smile


Честито и от мен!!!

# 77
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 471
Честито на всички деца-малки и големи, пораснали и не толкова LaughingДа са живи, здрави и да запазят детското в себе си Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 3 634
Трябва да посрещна Мите с хелиев балон, казал е най-големият. Не ми се ходи до центъра, моля ви ако видите преди 15ч някъде в квартала да ми напишете. Аз ще потърся пред Патиланци, но ако няма... обещала съм да се появя с балон.  Blush

# 79
  • Мнения: 7 263
Октоподче, виж в Оринджа в БП, днес бая народ разнасяше балони и май оттам някаде идваха.
Пламче честита лентичка  Hug Peace

# 80
  • Мнения: 3 634
Октоподче, виж в Оринджа в БП, днес бая народ разнасяше балони и май оттам някаде идваха.

Благодаря!

Плами, честито!

# 81
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 471
Благодаря, момичета Blush

# 82
  • Мнения: 3 695
Lucky Plam, честито и от мен! Лека и безпроблемна!  Hug Flowers Four Leaf Clover

# 83
  • Мнения: 243
Честит празник на всички деца и на всички пораснали, които имат още нещо детско в себе се  Wink   bouquet

Може ли и аз да се присъединя към вас  Blush
Казвам се Илияна, момчето ми е Янислав и е роден на 30.08.2007г. Живеем в Младост 3, новата голяма сграда на Ал. Малинов, до бл 310.



страхотен педиатър от 25 поликлиника - Мариана Иванова!!!

Люси, аз трябва тези дни да запиша малкия при някой педиатър от ДКЦ-то, че неговия е в Лозенец и ми е "малко" далече. Кажи повече за тази лекарка  Hug

Аз чакам малкия да се прибере с баща си от градината и ще ходим малко в Борисовата, представям си каква навалица ще е там  ooooh!
Весело изкарване на празника  Hug  bouquet

# 84
  • София
  • Мнения: 34 798
Илияна, ние също сме при Марияна Иванова. Проблемът е че, доколкото знам, от 2 години не записва нови пациенти при нея. Пратих приятелка, очакваща бебче,но й отказа. Не знам, виж сега, може да са се променили нещата, ама едва ли. Иначе и аз давам един глас за нея, досадно е само чакането..... Crossing Arms

976 75 57 - това им е стационарният телефон, обади се за инфо Peace

Последна редакция: чт, 02 юни 2011, 09:27 от nanu4e

# 85
  • София
  • Мнения: 2 265
И ние сме при Мариана Иванова - страхотна е!!! Препоръчвам!!!
И сестрата Вили е екстра!

# 86
  • Мнения: 243
Нануче, благодаря за телефона, ще се обадя да питам дали приема нови пациенти. А това с досадното чакане го има навсякъде  Whistling за съжаление .
Казаха ми и за Китова, че била добра  newsm78 Тези дни трябва да я свърша тази работа вече  Embarassed
Хубав ден, момичета   bouquet

# 87
  • Мнения: 2 804
Илияна, ако е Ваня Китова не ти я препоръчвам (защото съм чувала, че има две лекарки с фамилия Китова).
Една приятелка е много доволна от Вашева, но аз лично нямам наблюдения.

# 88
  • Мнения: 306
Привет на всички майчета! Grinning
Аз също живея в Младост 1.
Предстои празненство послучай рожденият ден на малката ми дъщеря. Исках да ви попитам къде в района бих могла да си поръчам торта.

# 89
  • Мнения: 243
Хели, не е в района, но ние ще поръчаме тортата с мишките от Скайлайн. Още от миналата година дребното е дал заявка за тази торта. Чувала съм от други майки, че са много хубави тортите  Peace http://www.skylinecakes.com/cake/p2-9-0.html#/torta94 Предлагат и доставка на адрес  Wink

Общи условия

Активация на акаунт