Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Осиновители и осиновени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте! Искам да използвам страниците на този форум във връзка с една моя стара мечта. Да открия сестра си. Аз вече съм на 39 години. Това е възраст в която хората могат да си дата сметка за всичко което им се е случило. Научих че имам сетра родена на 04.031973 г. в град Тетевен. Дадена е за осиновяване след 12 дни в дом за отглеждане на деца до 3 год. в с. Абланица общ. Ловешка. В документите е записана под името Екатерина Николова Маринова. Този дом е преместен в гр.  Тетевен през 1978 год и всички архиви са там. Аз нямам достъп до тях и неога да проверя в регистъра какво се е случило с нея. Искам да я открия да се срещнем и поговорим. Аз имам прекрасно семейство . Съпруг и дъщеря на 16 год. Имам и двама братя които до този момент нямат семейства и живеят заедно с възрастните ни родители. Такава е тя ситуацията Търся всички възможни начини чрез обяви да открия сестраси. оля всеки който има някаква информация да ме потърси. По всяко време. тел.02 9288770, 0899 595014  електронен адрес v_m_marinova@abv.bg
Цитирай

Ох тук ни взехте за мезе вече. Ние не сме бюро, извършващи такива услуги. Извинявам се ама то да беше един...! Нещо бъркате адреса ми се струва.
Цитирай

Sofia

Научих че имам сетра родена на 04.031973 г. в град Тетевен. Дадена е за осиновяване след 12 дни в дом за отглеждане на деца до 3 год. в с. Абланица общ. Ловешка. В документите е записана под името Екатерина Николова Маринова. Този дом е преместен в гр.  Тетевен през 1978 год и всички архиви са там.

А как научи всичко това newsm78 може би тук има пръст Драгостея newsm78...хм Crossing Arms
Цитирай

преди Варна/сега Горна Оряховица

Венера,тук сме майки с осиновени деца!Малко е вероятно сестра ти да влезе в този форум точно!Дано да я откриеш!Защо не се обърнеш към женските списания и вестници или към "искренно и лично"- там мисля,че шанса е много по-голям!
Цитирай
 :oops:TYK IMA EDIN JORIM BAOO OTKRIIGO ZA OCINOVENI I OSINOVITELI IMA MNOGO XORA KOITO T1RSQT SVOITE BRATQ I SESTRI.YSPEX.  bouquet  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.