Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте!Интересувам се дали някой има впечатление от Медицински център "Детско здраве",който се намира на ул.Ами Буе"27.Видях рекламата му в едно детско списание и там пише,че работят на 20 университетски специалисти и е най-добрият център за деца.Работят и със Здравната каса.Ако някой има информация за този център ще се радвам да ми сподели.Ако има впечатление от някой добър педиатър от там може да ми го препоръча.А работят ли и с възрастни пациенти?Може ли да се запиша и аз там??Предварително благодаря!

# 1
  • София
Аз съм записала Стела там.Педиатърката ни е добра,винаги когато сме болни ни преглежда веднага,записва часове и не се чака пред кабинета,но с направленията е голям зор.До сега 2 пъти ми се е налагало и двата пъти съм чакала началото на другия месец,защото са свършили.Мисля че можеш и ти да се запишеш,но не съм много сигурна.Обади се на телефоните и попитай.
По въпроса за специалистите,не ми се е налагало да ги ползвам,но ти и да си записна в друго здравно заведение пак можеш с направление да отидеш там.
С две думи ако ти е близо можеш да се запишеш,но ако не според мен няма смисъл.

# 2
  • София
Моето Педи работи там, освен дечко и аз и мъжа ми сме записани там и сме много доволни.
Не чакаме, записваме си час и това е. Нямам проблеми с направления, освен това вътре има най-различни специалисти, имат си лаборант, т.е. не ми се налага да ходя до лаборатория за да вземат кръв на детето.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт