Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 749 отговора

Анкета

Допада ли ви как треньорите си подбират отборите до момента?

(Гласуването приключено: пн, 25 юли 2011, 22:43)
Въведи твоя глас

221B Baker Street

Уникално за българската аудитория ТВ шоу, поставило началото на нова ера в музикалните формати по света, ще завладее и нашата страна тази година.

Шоуто The Voice Of…, пожънало огромен успех в Европа и САЩ, идва у нас с името "Гласът на България” и ще търси най-талантливия певец в ефира на bTV. До участие ще бъдат допуснати само добри изпълнители, като гласът на кандидатите е единственият критерий, по който те ще бъдат селектирани първоначално. За първи път в историята на музикалните ТВ формати у нас това ще стане чрез кастинг "на сляпо”, като външният вид и поведението на кандидатите ще останат скрити за журито в първия етап от прослушванията.

Зрителите на bTV ще станат свидетели на изключително позитивно и професионално състезание между истински певчески таланти. Само качествени изпълнения ще бъдат допуснати до телевизионния кастинг на "Гласът на България”, като кандидатите с фалшиви, комични, нелепи или търсещи краткосрочна слава изпълнения няма да бъдат излъчени в ефира на bTV. Участниците сами ще избират песните и жанра, в който да се изявят, а менторите - четири големи имена в българската музика - ще участват в състезанието наравно с участниците.

Цитирай

221B Baker Street

Информация за шоуто от Уикипедията

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Voice_(U.S._TV_series)
Цитирай

221B Baker Street

Официалната страница на шоуто

http://www.nbc.com/the-voice/
Цитирай

Ще го гледам със сигурност.  Peace Харесвам всякакви предавания за таланти. Сигурно ще го пуснат наесен.
Цитирай

Между два града разпиляна във въображението си

И пак Слави ooooh!
Цитирай

221B Baker Street

ами не знам кога ще го пускат,сега започват кастингите  Peace
и аз смятам да го гледам  Peace
Цитирай

Русе

Така както гледам рекламата и слушам коментари ми стана много интересно, че журито няма да вижда участниците. Т.е. няма да има дискриминирани по външност.
Който има глас, си го има.
Цитирай

Между два града разпиляна във въображението си

Да, само в началото разбира се. Гледах първи епизод на американското. Четирима "треньори" трябва да избират по 8 участници без да ги гледат. Стана ми интересно и свалих и следващите. Нямаше изцепки сред участниците. Явно първоначалният подбор е добър.
Цитирай

221B Baker Street

аз още се колебая дали да гледам шоуто в оригинал,или да изчакам българската версия  Thinking
направо ме е страх да не остана разочарована от нашето  Praynig
Цитирай

София

това да не гледат участниците, а само да ги чуват много ми хареса! Ще го видя.
Не знам само как ще запазт тзи конфиденциалност.
Цитирай

221B Baker Street

Вече са известни двама от треньорите в музикалното риалити - Миро и Ивана  Peace

http://www.standartnews.com/news/details/id/107169/%D0%9C%D0%B8% … D1%80%D0%B8%D1%8F
Цитирай

не знам за вас ,но аз като видя името Слави трифонов и вече ми става лошо
Цитирай

221B Baker Street

Интервюто на Миро от Тази сутрин по БТв  Peace

http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/razgovori-gosti/story/362018 … _izpalniteli.html
Цитирай

In The Middle Of Nowhere

Изглежда интересно, ама се чудя след толкова музикални риалитита останаха ли неоткрити таланти в тази държава.
Цитирай

София

Изглежда интересно, ама се чудя след толкова музикални риалитита останаха ли неоткрити таланти в тази държава.

И това го има, но истината е, че едно такова предаване е по - приятно за очите от много други неща в бг ефира, особено за онези, които не могат да си позволят кабелна... Нека пеят хората!    Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 749 отговора