Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 15

  • 60 179
  • 721
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 683
Thank you, Miki  newsm51  love001

# 106
  • Мнения: 683
Заповядайте 18 серия с превод на български благодарение на Мистик  newsm51 smile3501

Великолепният Век 18 еп. с бг субтитри

# 107
  • Мнения: 534
Ех, че готина неделна изненада!   bouquet Мерсиииии!  Hug

ЧЕкам да го качнете у Мегаъплоуд и ... newsm68 newsm44

# 108
  • Мнения: 284
Мистик, Ани   newsm51 smile3501.
Иначе и аз ще почакам за Мегаъплоуд или торент newsm53.

# 109
# 110
  • Мнения: 9 735

МИСТИК  Hug ПЕНДА   Hug АНИ  Hug keii  Hug


# 111
# 112
  • Мнения: 28
МИСТИК,  АНИ,  КЕИИ,

БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА УДОВОЛСТВИЕТО, КОЕТО НИ ДОСТАВИХТЕ!

  bouquet     bouquet     bouquet     bouquet     bouquet     bouquet     bouquet     bouquet     bouquet

# 113
  • Мнения: 1
 АНИ  МИСТИК   ПЕНДА    keii страхотен екип сте, дами.


Благодаря ви за приятната неделна изненада.

# 114
  • Мнения: 1
И аз ще изчакам, дoкато някой го качи в Мегаъплоуд. Всеки опит да влезна в Мастерса завършва с неуспех, дори и  след потвърдена нова регистарция.
 Weary smile3506

# 115
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Mistik, Ани, Пенда, Keii,
благодаря за пореднато удоволствие !

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug    


Последна редакция: нд, 22 май 2011, 14:54 от Ari888

# 116
  • Мнения: 31


Едно от нещата, които много ме впечатлиха в серията беше 'кодекса на честта' /поне аз така го възприех/ на еничарите. Като аналогия на рицарите, самураите...
И като контраст, освирепяването им в следващата серия  Shocked /но не съм гледала цялата 19, пък и без превод не е много ясна картинката/

беше ми любопитно къде Ибрахим изпраща баща си и брат си
Мезистре /Мистра/ Mystras - е византийски град в развалини до едноименното село на полуостров Пелопонес в южна Гърция, на 5км. от древна Спарта. Мистра, който е непосредствен приемник на Спарта е построен през 1249г. от франкски рицари и е столица на Пелопонеското деспотство. След превземането на Константинопол през 1453г. Мистра става последната столица на Византия, до завладяването му от Османския султан Мурат II през 1460г.

http://whc.unesco.org/en/list/511

# 117
  • Мнения: 3

Здравейте!Благодаря на екипа по преводите!
Филма е много интересен и много различен.Правен е по исторически факти,но в по-голям процент си е художествена измислица на сценаристката,режисьора,актьорите...
горещи страсти и спорове се вихрят в темата- и това е нормално- кой е прав или крив Mr. Green Хюрем,Махидевран,Ибрахим .И тримата оцеляват по своя си начин
Ще си позволя да цитирам наш писател:"В една зверилница, толерантността е равна на самоубийство"Н.Хайтов
Също така благодарна съм и на всички ,които поднасят на аудиторията интересна информация.


# 118
  • Мнения: 9 735
Пенда Hug наистина впечатляващата желязна дисциплина на еничарския корпус е била придружена и от съответното "промиване"на мозъци Outta Joint
"Бъди господар на ръката и езика си" Naughty
На мен ми стана смешно ,че и в 15 - ти век е царувала шуробаджанщината Mr. Green
Паргалъ се погрижи -  назначи семейството си на държавна служба  Shocked
Виктория подчертава в писмото си ,че не се е отказала от отмъщението ooooh!
Горкия Матракчъ  #Crazy

# 119
  • Истанбул
  • Мнения: 123

На мен ми стана смешно ,че и в 15 - ти век е царувала шуробаджанщината Mr. Green


Струва ми се, че това нещо винаги си е съществувало в историята  Mr. Green И в Рим, и във Византия и ....  Само не знам дали е имало и във Великата китайска империя  newsm78
Maй само при индианските племена е нямало  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт