"Златната Клетка" нов турски сериал тръгва по бтв СКОРО - тема 1

  • 63 318
  • 348
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 44
ББПо товa ,което гледах във финалния епизод си личи,че Нисан и Али са отдавна заедно.Освен това един човек искаше да убие дядото.Май като че ли му беше брат... newsm78 ThinkingИ защо ли си мисля ,че той е убиеца.. Thinking
ПП'Братът' не е първа младост... Mr. Green Crazy

# 151
  • Мнения: 14 828
и аз не съм гледала Мечтатели сега го повтарят освен да почна и него да гледам. Ама ми стана интересно как така два пъти го убиват

# 152
  • Мнения: 1 325
И аз да агитирам за Мечтатели! Няма такъв як филм просто. А съм гледала за годините си безброй много филми. С всички крайници гласувам да гледаш.

ББ: Радвам се за Мехмет и сестрата ( така и не и запомних името), както и за Али и Нисан. Ето едно клипче на тях.

# 153
  • Мнения: 44
И аз да агитирам за Мечтатели! Няма такъв як филм просто. А съм гледала за годините си безброй много филми. С всички крайници гласувам да гледаш.

ББ: Радвам се за Мехмет и сестрата ( така и не и запомних името), както и за Али и Нисан. Ето едно клипче на тях.


newsm10 newsm03

# 154
  • Мнения: 6 529
Дали го няма някъде качен?   newsm78

http://diziport.com/bicak_sirti-izle - това са оригиналните серии

http://gledaiseriali.com/ - а тук качват сериите излъчвани по БТВ

 Hug Hug Hug




Благодаря ти  Hug Heart Eyes

Няма май турски сериал с хепи енд  newsm78

# 155
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
С оглед на сюжета, не виждам възможност за по-добър финал от този newsm78
ББВсе пак детето е отгледано от Орхан, той е един превъзходен баща и е нормално да бъде обичан от сина си.
Али също получи любовта на детето. А накрая и признанието - татко.

За мен - нещо сравнително правдоподобно, за разлика от мн. други, откровенни измислици, които гледаме.

# 156
  • Мнения: 873
Гледам сериала със затаен дъх.Дано само поувеличат сериите сега като спряха Джам сарая/Стъклен дом/.Само този отвратителен дублаж да не беше - много лигаво ми звучи.Как малко от малко не ги подбират актьорите.И този глас на Стефани от ДиК - ужас! Mr. Green
А и финалът - приемам го,само да няма болести по детето и убийства,че май ще ми дойдат повечко,а не искам да се отказвам от комшийските сериали.
Позволявам си да ви попитам,защото видях , че коментирате Мечтатели,качват ли ги някъде излъчваните серии.Чудя се на програмната политика на бТВ - какъв е тоя невъзможен час на започнат и излъчван сериал.А ми има и работещи хора,да не говорим,че има и такива без нет, а искат да го гледат.по зорите ли да стават-тогава окончателно ще ни натирят от къщи hahaha hahaha

# 157
  • Мнения: 6 529
Аз тоя глас не го свързвам толкова със Стефани от ДиК, колкото с бабчето от "Забранена любов"  Mr. Green

# 158
  • Мнения: 40
Изгледах няколко страхотни филма благодарение на вас благодаря Grinning Grinning

# 159
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6

Никой не пише в темата. Май не ви е интересен филма newsm78
Поздрав за тези, които надникват! Hug

[http://www.youtube.com/watch?v=17ALqegF_u8&feature=related[/video]

# 160
  • Мнения: 1 056
Привет! Аз гледам филма, интересен е общо взето, но е предсказуем. Пък и след като човек може да разбере предварително какъв е финала, няма какво толкова да се обсъжда. Друго е при сериалите, които се снимат в момента. Там човек може да развихри фантазията си. Във връзка със снощната серия сега си мисля, че може би Орхан и Мехмет ще се опитат да ограничат достъпа на Али до детето и така ще се стигне до дело за попечителство. Хареса ми това, че Али се сдържа и не каза на Нисан, че той е бащата на Мурат. Друго, което ми прави впечатление - жените в този сериал открито се обясняват на мъжете. Имам пред вид приятелката на Али и Гюнеш. От други сериали бях останала с по-различни впечатления, но явно всичко си зависи от човека.

# 161
  • София
  • Мнения: 627
Аз също гледам филма , въпреки че все още не ме е приковал толкова силно за да го следя редовно , но от видяното ми направи впечатление че Собственика на кръчмето или има нещо общо с убийството или най малкото знае нещо . Много е гузен особено когато Али е наоколо .
И сте прави ... предвидим е за сега ...но знаем ли пък за в бъдеще може да ни поднес доста изненади филма , независимо че можем да видим финала му . То и в една друга тема знаят финала на филма но не спират да го коментират. Не че имам против де - с удоволствие ги чета  Hug  bouquet.

# 162
  • БГ
  • Мнения: 78
И аз гледам филма и то с интерес!
Сега да попитам - и двете фамилии ли имат султански корен,аз поне така го разбрах!
Като гледам Орхан просто не мога да повярвам,че има такива бащи.
Той е като орел над Мурат. Има ли някакво значение за фамилията свързано с наследяване или нещо друго,та Орхан и Нисан са прибягнали към тайното осиновяване?

# 163
  • Бургас
  • Мнения: 364
Аз не мисля, че е предвидим. Дори напротив! Филмът поставя много важни морални и психологически въпроси, на които най-вероятно ще видим отговорите през призмата на погледа на сценаристите. В този казус няма "правилно" или "неправилно", сюжетът показва една сложна житейска ситуация, изходът от която ще ми е много интересно да видя. И честно казано - изобщо не мога да предвидва какъв ще е.   Peace

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 364
di_ni , и двете фамилии са потомци на султана. Идеята е да се продължи рода и аристократичните корени, а султанската линия да не бъде прекъсната. Ето защо е толкова важно да има "наследник". Тук дори не говорим за богатство - Нисан, например, е бедна, но е потомка на султана, чиста аристократка. Синята кръв е важна в случая.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт