Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Здравейте,
препопъчаха ми хранителна добавка за подтискане на апетита, но никъде в нета няма отзиви и коментари за нея. Надявах се тук да открия повече инфо, но се изненадах че няма нищо, затова реших да пусна тази тема. Някакви отзиви за Ultra-Effect / Ултра-Ефект?
Цитирай

Ултраефект се постига с много тренировки, режим на хранене, който да спазваш сериозно и  мотивация... и не на последно място - да си наясно,че няма да стане от днес за вчера....всичко друго и бош-лаф....  о, да.... и това да ти стане начин на живот,  защото дори и след този ултраефект, спреш ли,  спухваш,  и почват пак сланините да те полазват... Hug
Цитирай

svetletoo,ами като са ти я препоръчали купи си я и после сподели с нас.  bouquet
Цитирай

Ултраефект се постига с много тренировки, режим на хранене, който да спазваш сериозно и  мотивация... и не на последно място - да си наясно,че няма да стане от днес за вчера....всичко друго и бош-лаф....  о, да.... и това да ти стане начин на живот,  защото дори и след този ултраефект, спреш ли,  спухваш,  и почват пак сланините да те полазват... Hug

Напълно съм съгласна, тренировките не съм ги спирала, режима също е под контрол, но имам вълчи апетит, който ме побърква Smile Иначе си купих въпросните хапчета и ги пия от няколко дни. Засега съм доволна, но като цяло съм много скептична към този вид медикаменти и имам нужда от повече инфо.
Цитирай

Здравейте,и аз се за4етох за тези хап4ета....ултра ефект , но ги гледам в 2 различни сайта и са различни опаковките
Та въпроса ми е от къде да го поръ4ам?
http://www.kupilida.com/
http://www.bglida.com/product/Ултра-Ефект
http://lidamagazin.biz/porachai-ultra-effect.html
Цитирай

здравейте!никой ли няма да напише отзиви за хапченцата?  Praynig
Цитирай

Явно не са много популярни и няма много мнения. Пише, че помагат в борбата с цигарите. Някой няма ли да се включи с инфо по въпроса.
Цитирай

Лично аз съм много доволна от тях!Разбрах за тях от една масажистка ,която ми каза,че щом имам проблем със стръвността тези хапчета са точно за мен.Каза ми,че има и други клиенти,които ги пият дори и мъже.Не помня точно колко кг съм свалила от 1-вата опаковка ,но има поразителен ефект.Масажистката ми каза ,недей да се лишаваш от нищо ,тъй като хапчетата подтискат апетита=не ти се яде ,ти все пак трябва да ядеш и то не говорим да се ограничаваш.Е сега ако искащ максимален ефект ще тренираш ,щесе поограничиш.Аз си хапвах сладко,тестено ,не всеки ден ,но когато ми се прияде.А и задължително трябва да пиеш повечко вода сутрин когато го приемаш- може и 2 чаши вода да изпиеш .Миналата седмица си ги поръчах от интернет ,но нямаха в наличност изобщо в цяла България ,та дойдоха вчера и вече започнах нова опаковка.Още едно важно нещо...което не го пише на опаковката -на всяка 1 опаковка и половина,т.е.45 капсули се прави почивка от 2-3 седмици и курса се продължава.
Само за справка :с хапчетата ,малко масажи и Леко ограниечение от 75 кг.станах 60 дори това лято стигнах до 57 кг ,ноо малко повече ми се наложи да се застоя вкъщи и без хапчетата и доста тесто си върнах 2-3 кг..Та моето мнение: хранителната добавка работи ,още вчера след изпиването й съм усетила глад чак вечерта към 5-6 часа (умишлено не съм ялла през деня докато не огладнея ,за да видя дали са оригинални хапчетата,защото четох ,че имало ментета ,не специално за улта ефект ,но все пак имах 1 на ум)Щ е сподля след седмица как върви:)
Цитирай

Щом се продава, където се продава и Лида, значи е ясно. Поредния китайки боклук с неизвестно съдържание.
Хапчетата няма да ви помогнат. Ефекта само ще е временен, ако има такъв. Колко хора пиха Лида и бяха доволни, но в момента, в който ги спрахя и хоп килограмите обратно.
Тренировки, добър хранителен режим и спокойствие! Това е рецертата.  Hug bouquet
Успех на всички.
Цитирай

То е ясно, че като не правиш никакви усилия да постигнеш задържаното до момента - килограмите се връщат. Пуста лакомия и мързел от една страна, от друга натоварено ежедневие и липса на свободно време, стрес. Ето ти комбинацията дето те предразполага към напълняване. Но ето и само с лишения и глад пак не става. Ти като си  го имаш вълчия апетит, колкото и да спортуваш чакай да отслабнеш.... То полезно хапче за отслабване няма но някой определно помагат с апетита който е основния проблем при мен например.
Цитирай

Като цяло Ултра ефекта съдържа гинко билоба,папая и т.н. както и малко количетво л-карнитин.Незнам до колко е полезно,до колко не ,но е факт ,че има ефект и аз съм страшно доволна при положение ,че скоро ще имам сватба и трябва да изглеждам супер.Незнам дали от състава на хапчетата съм свалила ,но определо вълчия глад липсваше и дори понякога когато тръгна да ям  нещо си казвах :''ама на мен не ми се яде,защо да го ям...нали преди ядях каквото зърна.За тренировките съм на 100% съгласна аз свалих доста и сега трябва да се стягам ,не е много но пакима още какво да се желае .Лек ден на всички  Smile
Цитирай

Сега ги купих и аз и съм на втори ден,като цяло не ми се яде постоянна жажда типично за китайски хапчета изпитвам!Ще пиша и по натам за сега добре ,дори снощи спах! Laughing
Цитирай

Аз ги пих миналата година и отслабнах 16 килограма за 2 месеца , но го съчетах  60 дневната диета , и с ходене пеш всеки ден . Изведнъж  ми дойде много сила  Laughing. Резултатът се задържа дълго , но сега тъкмо си поръчах една паковка отново , защото си похапвам повече и качих малко килца , които понатежават. Освен мен го пиха още 2 жени колежки и също имаха доста сериозни резултата и без режим.
Цитирай

Супер!Дано,че вече ми омръзна от измислени хапове Sick.Аз нямам апетит и  два пъти седмично посещавам народни танци.
Цитирай

как върви IKA? Аз изгубих вълчия апетит и сега мога да направя правилния хранителен ражим Smile
Цитирай

1-14 от 16 отговора