Какво мислите за хапчетата Ултра Ефект?

  • 8 354
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,
препопъчаха ми хранителна добавка за подтискане на апетита, но никъде в нета няма отзиви и коментари за нея. Надявах се тук да открия повече инфо, но се изненадах че няма нищо, затова реших да пусна тази тема. Някакви отзиви за Ultra-Effect / Ултра-Ефект?

# 1
  • Мнения: 1 280
Ултраефект се постига с много тренировки, режим на хранене, който да спазваш сериозно и  мотивация... и не на последно място - да си наясно,че няма да стане от днес за вчера....всичко друго и бош-лаф....  о, да.... и това да ти стане начин на живот,  защото дори и след този ултраефект, спреш ли,  спухваш,  и почват пак сланините да те полазват... Hug

# 2
  • в колонките
  • Мнения: 510
svetletoo,ами като са ти я препоръчали купи си я и после сподели с нас.   bouquet

# 3
  • Мнения: 0
Ултраефект се постига с много тренировки, режим на хранене, който да спазваш сериозно и  мотивация... и не на последно място - да си наясно,че няма да стане от днес за вчера....всичко друго и бош-лаф....  о, да.... и това да ти стане начин на живот,  защото дори и след този ултраефект, спреш ли,  спухваш,  и почват пак сланините да те полазват... Hug

 Напълно съм съгласна, тренировките не съм ги спирала, режима също е под контрол, но имам вълчи апетит, който ме побърква Simple Smile Иначе си купих въпросните хапчета и ги пия от няколко дни. Засега съм доволна, но като цяло съм много скептична към този вид медикаменти и имам нужда от повече инфо.

# 4
  • Мнения: 103
Здравейте,и аз се за4етох за тези хап4ета....ултра ефект , но ги гледам в 2 различни сайта и са различни опаковките
Та въпроса ми е от къде да го поръ4ам?
http://www.kupilida.com/
http://www.bglida.com/product/Ултра-Ефект
http://lidamagazin.biz/porachai-ultra-effect.html

# 5
  • Мнения: 34
здравейте!никой ли няма да напише отзиви за хапченцата?  Praynig

# 6
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Явно не са много популярни и няма много мнения. Пише, че помагат в борбата с цигарите. Някой няма ли да се включи с инфо по въпроса.

# 7
  • Мнения: 4
Лично аз съм много доволна от тях!Разбрах за тях от една масажистка ,която ми каза,че щом имам проблем със стръвността тези хапчета са точно за мен.Каза ми,че има и други клиенти,които ги пият дори и мъже.Не помня точно колко кг съм свалила от 1-вата опаковка ,но има поразителен ефект.Масажистката ми каза ,недей да се лишаваш от нищо ,тъй като хапчетата подтискат апетита=не ти се яде ,ти все пак трябва да ядеш и то не говорим да се ограничаваш.Е сега ако искащ максимален ефект ще тренираш ,щесе поограничиш.Аз си хапвах сладко,тестено ,не всеки ден ,но когато ми се прияде.А и задължително трябва да пиеш повечко вода сутрин когато го приемаш- може и 2 чаши вода да изпиеш .Миналата седмица си ги поръчах от интернет ,но нямаха в наличност изобщо в цяла България ,та дойдоха вчера и вече започнах нова опаковка.Още едно важно нещо...което не го пише на опаковката -на всяка 1 опаковка и половина,т.е.45 капсули се прави почивка от 2-3 седмици и курса се продължава.
Само за справка :с хапчетата ,малко масажи и Леко ограниечение от 75 кг.станах 60 дори това лято стигнах до 57 кг ,ноо малко повече ми се наложи да се застоя вкъщи и без хапчетата и доста тесто си върнах 2-3 кг..Та моето мнение: хранителната добавка работи ,още вчера след изпиването й съм усетила глад чак вечерта към 5-6 часа (умишлено не съм ялла през деня докато не огладнея ,за да видя дали са оригинални хапчетата,защото четох ,че имало ментета ,не специално за улта ефект ,но все пак имах 1 на ум)Щ е сподля след седмица как върви:)

# 8
  • София
  • Мнения: 1 462
Щом се продава, където се продава и Лида, значи е ясно. Поредния китайки боклук с неизвестно съдържание.
Хапчетата няма да ви помогнат. Ефекта само ще е временен, ако има такъв. Колко хора пиха Лида и бяха доволни, но в момента, в който ги спрахя и хоп килограмите обратно.
Тренировки, добър хранителен режим и спокойствие! Това е рецертата.  Hug  bouquet
Успех на всички.

# 9
  • Sofiq
  • Мнения: 267
То е ясно, че като не правиш никакви усилия да постигнеш задържаното до момента - килограмите се връщат. Пуста лакомия и мързел от една страна, от друга натоварено ежедневие и липса на свободно време, стрес. Ето ти комбинацията дето те предразполага към напълняване. Но ето и само с лишения и глад пак не става. Ти като си  го имаш вълчия апетит, колкото и да спортуваш чакай да отслабнеш.... То полезно хапче за отслабване няма но някой определно помагат с апетита който е основния проблем при мен например.

# 10
  • Мнения: 4
Като цяло Ултра ефекта съдържа гинко билоба,папая и т.н. както и малко количетво л-карнитин.Незнам до колко е полезно,до колко не ,но е факт ,че има ефект и аз съм страшно доволна при положение ,че скоро ще имам сватба и трябва да изглеждам супер.Незнам дали от състава на хапчетата съм свалила ,но определо вълчия глад липсваше и дори понякога когато тръгна да ям  нещо си казвах :''ама на мен не ми се яде,защо да го ям...нали преди ядях каквото зърна.За тренировките съм на 100% съгласна аз свалих доста и сега трябва да се стягам ,не е много но пакима още какво да се желае .Лек ден на всички  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 0
Сега ги купих и аз и съм на втори ден,като цяло не ми се яде постоянна жажда типично за китайски хапчета изпитвам!Ще пиша и по натам за сега добре ,дори снощи спах! Laughing

# 12
  • Мнения: 19
Аз ги пих миналата година и отслабнах 16 килограма за 2 месеца , но го съчетах  60 дневната диета , и с ходене пеш всеки ден . Изведнъж  ми дойде много сила  Laughing. Резултатът се задържа дълго , но сега тъкмо си поръчах една паковка отново , защото си похапвам повече и качих малко килца , които понатежават. Освен мен го пиха още 2 жени колежки и също имаха доста сериозни резултата и без режим.

# 13
  • Мнения: 0
Супер!Дано,че вече ми омръзна от измислени хапове Sick.Аз нямам апетит и  два пъти седмично посещавам народни танци.

# 14
  • Мнения: 19
как върви IKA? Аз изгубих вълчия апетит и сега мога да направя правилния хранителен ражим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт