Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 дек. 2005, 07:31 ч.

Предколедни дни 05.12 - 11.12.05 - повярвайте в мечтите

• 3 209
  • 115
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
Добро утро сънливки Mr. Green
С пожелание за спорна и плодоносна седмица от мен  bouquet
При мен нищо ново...този месец минах на тестове за ову и нощи я засякох...най-накрая успях Crazy От лятото се опитвам да я хвана с тестове и този месец вече успях Mr. Green
Весела седмица.

# 1
  • Враца
Весела седмица и от мен. Ние вече запоочнахме добре с празнуването, в петък мъж ми имаше рожден ден, утре сме на имен ден, скоро чакаме и нашите на гости, укрсасихме елхата и лека полека ме обхваща коледно настроение, въпреки всички проблеми.
Я кажете къде и как по Коледа и Нова година ще бъдете? Идеи за подаръци?

# 2
  • Varna
Здравейте и от мен-много щастие и късмет ви желая, мили момичета.Аз утре съм на много важни посещения при лекари:
1.Да разбера най-накрая кога евентуално догодина ще мога да направя ин витрото, което е по ЗК
2.Имам час и за ендокринолог-ехография на щитовидната жлеза
Така че моля ви помолете се за мен всичко да е наред Simple Smile

# 3
  • в Австрийско...
Здравейте момичета, усмихната седмичка и от мен.

Хера, добре да поработите теzи дни  Wink

Пета, стискам всички въzможни палци  Grinning

И ви черпя една витуална тортичка   party023 че вчера поостарях  Embarassed

Аz оЩе съм далеч от коледното настроение, но таzи седмица zапочвам с подготовката и се надявам най сетне да ме обхване

# 4
  • София
Привет и от мен.

Пета, стис на палците Simple Smile
Ва, ние ще сме си в къщи. Не мога да помогна с идеи. Подарък на мъжо взех една бизнес кожена чанта, за себе си още не съм измислила
Хера, да споделя последния си опит с тестовете за ову-съвсем пресен от снощи-имах една опаковка с четири теста Клиър Ову или обратно. Вчера, поради липса на тест за бременност, ми хрумна да пробвам тези за ову-то Simple Smile. Четири теста, нито един нямаше КОНТРОЛНА черта в рамките на посочения върху опаковката срок. След два часа се появиха бледи подобия Simple Smile. Единствения ову тест, който признавам е този, скъпият, който се продава и в Да-нет.
Марински, мерси за почерпката.Simple Smile

При мен лелята още я няма. В събота вечерта пих последния дуфастон. Тест не смея да направя-страх ме е. Температурата ми днес е 36.9, вчера беше 37. Чакането продължава.

# 5
  • София
Marinski , честит рожден ден на патерица! Бъди много здрава и щастлива! Нека възможно най-скоро ти се сбъдне мечтата за бебче!  bouquet newsm59
Ва, честито и на мъжа ти! Много да се обичкате и слушкате и да напълните къщата с дечица Heart Eyes
Аз в събота бях на лекар. Пукнал се е фоликула, вероятно съм имала овулация. В четвъртък мъжът ми ще прави спермограма, а аз, като ми дойде М. - хормони. Но докторът при мен се съмнява за ендометриоза, поради някои признаци, които му споделих, та може и лапарото да не ми се размине. Както и да е. Важното е, че едно по едно ще правим изследвания и аз съм много доволна от факта Grinning
Сега ме е обхванало едно Коледно настроение Laughing Много ми е весело! С мъжа ми си обещахме да си купим разни дрешки, но заедно, за да няма после недоволни. А за Боби търся ракета и моля някой от вас, ако види някъде да каже! Че детето много слуша напоследък, само и само Дядо Коледа да му донесе точно този подарък! А ракети не съм видяла никъде, освен от конструкторите Лего, но той няма да може да я сглоби...
А сега приятен ден и успешна и усмихната седмица Heart Eyes

# 6
  • Пазарджик
На Марински и мъжът на Ва,Честит Рожден Ден!Много здраве и сбъднати мечти! smile3535  animal085 newsm57  261uu kyllmg newsm18 newsm32
Рета,аз също съм на такова изследване утре,имам завишен хормон.Успех! Praynig
Момиче,Хера,Лея,успех! Hug
И на всички ви желая хубави новинки и положителни емоции тази седмичка! newsm51

# 7
  • Стара Загора
Момиче аз правя от тези на Данет...същите са ми тестовете...обаче когато снощи ми се появи две еднакви черти направих и с едни други тестове...пак са от Данет но друга марка и пак ми излезнаха две еднакви черти.
Ох мъж ми ще ме умори...снощи като ме видя да правя тест и отишъл тайно да го види от мен/той за тест за бременост мислел/ че като видял двете черти...ох да не ви разказвам Mr. Green Зор видях докато му обясня, че са тестове за ову Mr. Green

# 8
  • Враца
Благодаря за пожеланията момичета.
Хера, дано сте ги използвали тези две чертички и следващите две вече мъж ти ги познава.
Успех за ехографиите на Пета и Данидан!
леа, хайде никакви спермограми и хормони!
Ние днес ще ходим з аподарък на племенника, утре има имен ден детето спрели сме се на кола с радиоуправление(от не много скъпите, че е малък още), а аз харесах и една от онези магическите дъски- пише се с нещо и после се изтрива- май с някакви магнитчета е.
Не сме избрали още подаръци за нашите, аз се двоумя какво искам- дали да е колекция книги на Джералд Даръл или обечки някакви, ама не мога да реша newsm78 newsm78

# 9
  • София
.... аз се двоумя какво искам- дали да е колекция книги на Джералд Даръл или обечки някакви, ама не мога да реша newsm78 newsm78
А защо не и двете, Ва Wink Едното за Коледа, другото - за Нова година!
Пета и Данидан, стискам ви палци!
Момиче, за теб палците ми са непрекъснато стиснати!
Херка, представям си сценката с мъжа ти...хайде другият път да е с тест за бременност! Това сега да е било само репетиция Wink

# 10
Но докторът при мен се съмнява за ендометриоза, поради някои признаци, които му споделих,

Леа, би ли споделила какви са ти признаците за ендометриоза? Може и на лични, ако не искаш тук.

# 11
  • Varna
Благодаря ви момичета.  bouquet
Хера, ами действайте тогава и чакаме хубави резултати, тъкмо ще си направите хубав подарък за празниците.
Marinski, хайде по-бързо да ти се оправя настроението
Момиче, дано и вие си направите хубав подарък за празниците, ще стискам палци
Lea, дано съмненията на лекарят не се потвърдят(за ендометриозата)
Danidan, успех и на теб.А ти кой хормон ще изследваш?
Ва, успех и на теб в избирането на подаръци

# 12
  • Стара Загора
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА МОМИЧЕТА...ДА ВИ СЕ ВРЪЩА СТОКРАТНО  bouquet

# 13
  • София
Здравейте и от мен момичета - най-накрая още рано-рано в понеделник да мога да се включа  Crazy

Херка, пожелавам ви да ополотворите двете черти на ояу-то и другия месец другия тест да покаже две  Flutter
На рожденниците - честито с малко закъснение (мъжа на Ва и Марински   bouquet)

Момиче, мнооого искам да ни се похвалиш със заветните ДВЕ  Hug

На Леа и на Пета късмет с изследванията  Peace

Ва, за подаръците, децата се радват на много и на шарено - так че колкото повече, толкова повече  Grinning

При мен нищо ново и нищо за хвалене - правих стиулация този месец, но се появи едва едно фоликулче и беше много малко, та май пак нищо не е станало. Сега чакам лелята края на седмицата, декемри правя почивка (заради риск от киста), януари стимулация двойна доза, и ако н стане пак, започваме да мислим за инсеминация, защото не искам да ми правят лапаро  Blush

Хубава седмичка и Коледно настроение за всички вас   bouquet

Как искам Лали да ни се похвали  Praynig

# 14
  • София
Ще успеем, всички. Laughing
Аз вече изчистих в къщи и започнах коледната украса. newsm44
Миналата година нямах никакво настроение за украса и празници и моге би затова не успях през тази година.
Но сега съм много ентусиазирана, така че  се надявам повече през следващата.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт