Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора
Рожденият ден мина прекрасно. Търколихме го 4-ри дена. Имаше много усмивки (но и сълзи се ляха). Подаръци получиха и двете госпожици. По едно време даже се чудех кой има РД Smile . Кака Симона даже беше излъгала на вън децата, че тя има РД и по едно време на вратата се изспихата деца с подаръци Laughing  Laughing  Wink Обасна багабонтка си имам. Мама и тя си получи подаракът (концерта на Майкъл Флетлей) - беше невероятен, но за съжаление снимки от там няма - под разбираеми причини. Стига съм бъбрила ами да давам снимките Wink
Част първа
Част втора
Част трета
Приятно гледане на тези, които желаят Cool
Цитирай

Враца

Аууууу!!!Много сте сладки!!!
И с тази рокличка в японски стил е страшна мацка!!!
Все така добре да се забавлявате!!!
Цитирай

snimkite sa strahotni Very Happy a tortata e vyrha.i izglejda e bila i mnogo vkusna Very Happy da ste jivi i zdravi vsi4ki i mnogo da vi radva malkata gospojica zanapred /a i po-goliamata de/ Very Happy
celuvki ot nas
Цитирай

София

Супер са снимките! Страхотно сте си прекарали! Smile  Cool
Цитирай

Варна

Снимките са направо супер.
Браво на каката, така де няма само на Ели да дават подаръци Laughing .
Много са ти сладки кукличките.
Цитирай
Цитат на: Anna
snimkite sa strahotni Very Happy a tortata e vyrha.i izglejda e bila i mnogo vkusna Very Happy ....

Ами, ами. Само на вид беше хубава. На вкус - отврат. Суха....абе знаеш как са традиционните им торти на вкус. Отгоре марципана невероятно сладък, чак не става за ядене от сладост. Ама на комшийските лапета много им се ослади Laughing  Laughing  Wink Щото не са яли българска, че да видят що е то торта Very Happy
Цитирай

UK

Ей много сте сладки, дано всеки ваш празник бъде винаги незабравим Razz
Цитирай

София - България

Ей,Хонда ма много сте сладки,бе Very Happy Да са ти живи и здрави принцеските и още много положителни емоции да ти носят Very Happy П.С.Аз все отлагам гладуването,но като те гледам ,май,май няма да се помайвам Very Happy  Razz  Very Happy
Цитирай

Monaco di Baviera

Пу, Пу, големи сте сладури !!!
Цитирай

Sofia

Мноого сте сладки всички на снимките !!!
Поздравления за каката , знае как да има два пъти в годината ден ден !!!
Цитирай

София

Както винаги прекрасни!!!! Very Happy . И двете млади госпожици и мама Very Happy ! Е, и тате... абе цялото семейство  Very Happy

Рожденничката е станала едно голямо момиченце! Да ви е жива и здрава!
Ама голяма хитруша е Симона. На кого се е метнала?
Цитирай
Мама Хонда, много красоти видях, като се почне от тая малката чаровница, па какта, ти, торти гости папата също готин Embarassed
Та се чудя каК смогна всички тея чудесии да сътвориШ. Е сигурно си те бива у сичко. Само едно неЩо ме подразни, като видях гостите ти с обуща, викам си как може децата по пода а те.. Друг път ги карай да се събуват или да си носят нови обуща.
Извинявай ама що ми на душата това и на устата, е не винаги ама стана ме яд като видях малката принцеса до маратонката на ? Wink
Цитирай
Чудни снимчици! Да са ти живи и здрави двете красавици!
Ама наистина са много сладки! Пу-пу.
Цитирай

Варна

Oh, разгледах ги! Браво и още веднъж честито! Много весело изглежда всичко, освен малкото сълзици, ама то без тях не може....при толкова много емоции..... Very Happy Да сте живи и здрави!
Цитирай

София

Мнооооооооого сте сладки! Страхотно весело изглежда партито! Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора