Нова декемврийска предколедна седмица 5.12.-11.12.

  • 4 187
  • 75
  •   1
Отговори
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Отдавна не бях пускала седмична тема и сега бързам да ви изпреваря Laughing
Пожелавам много късмет и много успехи,весели и усмихнати дни и най-вече ЗДРАВЕ да има! Praynig

Ние започваме здрави новата седмица и се надявам повече да не се разболяваме.
Аз да се похваля,че започнах да отслабвам незнайно как и за мен,досега толкова се мъчих и не ставаше,а сега дори и не разбирам как започнах да свалям килограми.Вече съм с минус 14кг.  EmbarassedНо имам още поне толкова де Mr. Green

Някой от вас ще ходи ли на мамешката среща на 10.12.?Аз все още незнам дали ще мога.

Лек ден,милички,много целувки и горе главата,каквото и да се случва! Heart Eyes Hug  bouquet

# 1
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Добро утро и от мен,
обещавам да пиша повече тази седмица

Ние сме здрави и аз с нетърпение чака да дойде Коледа

до края на предаването остават 4 предавания - днес ще говорим за хиперактивните деца и аутизма, на 12.11 иска да поканя ПетяК и Йеппе, а на 19.11 - всички мами, които имат време да дойдат - ще си говорим за "уврежданията" на мамите, на 26.12 - знам, че е Коледа, но тогава е детскто предаване, моля което дете има желание да заповяда в студиото  bouquet

Искрице, ако искаш да дойдеш на 10.12, у нас пак има място Wink

# 2
  • Мнения: 3 698
Весела, усмихната и празнична седмица на всички, здраве и добро настроение!!!
Браво Искрице, само така с килограмите, ти надолу, Калоянчо нагоре Heart Eyes !

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Весела седмица и от мен!
Момичета, другата седмица на 13-ти влизаме в болница с малкия и на 14-ти ще му бъде операцията на хемангиома. Много ми е претеснено и от самата операция и от това как ще му се отрази престоя в болницата. Не знам как ще се справя там, той е много ревлив и плаче при най-малкия повод. Също така се буди и нощем, мъчат го зъбките Sad

# 4
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Искрице, ако искаш да дойдеш на 10.12, у нас пак има място Wink

Само ако и кучо е при мен,иначе не искам Naughty Mr. GreenТи ще ходиш ли?

# 5
  • Мнения: 3 698
Мирче, всички ще сме мислено с вас, юначето ще се справи, дръж се и ти Hug , датата вече се знае, скоро всичко ще е зад гърба ви .
Аз мажа венците на Лора с калгел /няма много ефект, но все пак.../

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Здравейте и от нас! Лека и приятна, изпълнена само с хубави емоции седмица да имаме  Hug!

  Мире, напълно те разбирам как се чувстваш. Все още не мога да забравя престоя си в болницата... каквото и да ти кажа, няма да те успокои съвсем, но се надявам поне мъъъъъничко да ти стане по - леко. Децата са много приспособими. Бояна беше по - голяма от Петко, доста дълго седяхме в болницата в София, при меко казано, отвратителни условия. И пак аз бях тази, която страдаше повече от нея от обстановката и всичко, което преживяхме там. Не знам в стая с колко хора ще бъдете, но ние бяхме общо 12  Shocked майки и деца, а винаги имаше и други хора... За тишина и дума не можеше да става, постоянно ревяха бебета, майки се вайкаха, крещяха сестри..., но Бояна спеше без проблеми. Ела да видиш обаче, ако вкъщи скръцне врата например, дали не се буди  Wink Та щом си е ревлив малчо, ще си е ревлив и в болницата. Там обаче никой няма да му обръща внимание за това, че плаче /както и да ти звучи това/. А относно периода след операцията, само мога да ти кажа, че се изумих на способностите на детския организъм да се възстановява. Тежък е денят след самата операция, докато детенце излезе от упойка. Възможно е и да вдигне температура. Но още на третия - четвъртия ден, когато още почти не виждаше, цялата беше в отоци и едвам пазеше равновесие, Бояна искаше да тича и не можех да я прибера от двора на болницата.
  Ето ТОВА е темата, в която мамите от форума много ми помогнаха какво да взема в болницата. Виж я, може да ти е от полза. И ако има нещо, с което мога да ти помогна, само ми се обади! Стискам палци и целуни малкия мъж от мен  Heart Eyes!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 262
Здравейте и от мен!
Здравей Дани напоследък все се губиш и много ми липсваш, хайде сега кажи каква е тайната на отслабването и аз искам като теб да загубя поне 14 кг, ако искаш и на лични ми пиши....дай съвет........
А на майката с предстоящото влизане в болница мога да кажа, че всичко се преживява, не се настройвай предварително негативно, мисли се, че това е нещо неизбежно и ще го преодолееш, защото по-добре така, отколкото детенцето да не се оперира нали? Мисли си и колко много хора сме с теб и ще се почустваш по-спокойна. Няма страшно, после няма да си спомняте нищо, само ще се радвате на резултатите. Много топлина и сила ти пращам!

# 8
  • Мнения: 2 543

... на 12.11 иска да поканя ПетяК и Йеппе, а на 19.11 - всички мами, които имат време да дойдат - ще си говорим за "уврежданията" на мамите, на 26.12 - знам, че е Коледа, но тогава е детскто предаване, моля което дете има желание да заповяда в студиото  bouquet

Нинка, опасявам се, че няма да успея за понеделник. Времето на поста е малко несигурно откъм ангажименти на таткото, пък нямаме баби да гледат диването. Евентуално бих могла да помоля една прителка да стои с мен, за да мога да се включа по телефона (ако изобщо има такъв вариант), но не мога да я оставя сама с Йоан. Съжалявам, че все се дъня, ама пусто, вместо да ми става по-лесно, май все по-сложно ми се получава с туй дете. Embarassed

# 9
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Мира, кураж! Ще сме мислено с вас! Ще се моля всичко да мине успешно и Петенцето бързо да се възстанови Praynig
Искрица, направо ме изумяваш с тая цифра 14 Simple Smile Като свалиш и останалите също така неусетно искам снимка! Разглеждала съм старите ти снимки, ти си невероятна красавица  и много ще се радвам да те видя отново в същата форма. Hug
 Моята майка все пак пристигна. Наталия никак не е очарована от присъствието и.Веднага беше нащипана и нахапана. Днес плака в продължение на 3 часа и беше много агресивна. Моля се до 2-3 дни да посвикне иначе заетостта ми с малкия ще се смени с заетост с каката.
Аз се чувствам вече доста увредена, каквито и усилия да правя да се предпазя от това Wink Днес си купих нова чанта и шапка и се почувствах виновна от това Embarassed

# 10
  • Мнения: 2 531
Mira_V   понеже по- рядко влизам не съм прочела къде ще ви оперират? Стискам палци .

# 11
  • Мнения: 1 710
Здравейте мами,
Със съжаление и голяма мъка в сърцето си трябва да кажа, че загубих едната си майка - тя почина на 2 декември - след много тежко боледуване. Спокойна съм, че е на по-добро място - поне така го вярвам - но мъката си е мъка, защото много ни липсва на всички нас. Мъжете по-трудно ще го понесат, но се надяваме, че им спестихме доста от гледката поне. Не питайте как спя аз - но всичко мина. И живота върви напред с всичките му щурости и напрежение. Благодаря ви, че бяхте с нас в този труден момент.
Вече сме си тук в София - макар, че ще се налага честичко да пътуваме - заради татко в Пловдив. Обещавам да се опитам поне малко да съм по активна в писането. И като начало да ви обърна внимание на един много важен момент - д-р Иван Чавдаров се е включил в темата за ДЦП - не повярвах на очите си, макар че смятам жеста му за много мил и полезен - надявам се наистина да е така. Хайде ще пиша пак - сега просто исках да се обадя. Целувки и прегръдки на всички малчовци - а на майките - кураж и тази седмица.

# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мира, бъди смела - сигурна съм, че ще се оправите, така както всички останали от нашето малко бг-задружно семейство! НИе ще се молим за вас и ще ви чакаме здрави в къщи. А до тогава - гледай градивно на нещата - че това е един малък хълм пред полето на спокойствието, което ще достигнете когато детето бъде ок и без проблеми!

Дани, добре си си дошла и дай от килцата на малчо Simple Smile
Надявам се, че това е резолтат от подобрението както на малкия така и на всичка други проблеми около теб! НАдявам се с възвръщането на формата, да си върнеш и нормалния живот от преди страха и проблемите да се загнездят в ежедневието ти!

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МАя, когато си мисля за теб - знам, че индийците са прави, че БУда/Господ праща изиптания на богоизбраните - тези, които ще /и по свой начин дори и в този живот СА/ близо до него!
Мир, на майчето ви, сигурна съм, че тя там ще е по-добре, здано вие намерите утеха и примирение възможно най-скоро!   bouquet С вас сме - да дава Господ сили на мъжа ти в този тежък момент!

# 14
  • Мнения: 2 543
Весела седмица и от мен!
Момичета, другата седмица на 13-ти влизаме в болница с малкия и на 14-ти ще му бъде операцията на хемангиома. Много ми е претеснено и от самата операция и от това как ще му се отрази престоя в болницата. Не знам как ще се справя там, той е много ревлив и плаче при най-малкия повод. Също така се буди и нощем, мъчат го зъбките Sad

Мира, не се тревожи за операцията! Всичко ще е наред!Въоръжи се с търпение, защото то е най-полезното оръжие, когато става въпрос за болници и болничен персонал. Всичко ще мине и ще замине, така че важно е да не се тормозиш излишно и да не си слагаш на сърцето, ако някой те дразни. Сигурна съм, че с детенцето всичко ще е наред! Стискаме палци!

Мая, сега видях написаното от теб! Много съжалявам за загубата ви. Но вие сте щастливи, че сте познавали такъв прекрасен човек! Не тъгувайте, а следвайте нейният пример - това най-добре ще съхрани паметта за нея!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт