Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Редовно чета форума,но много рядко се престрашавам да пиша.  EmbarassedМоля ви помогнете ми със съвет. Цикълът ми е редовен 24-25дни. От 4 месеца се мъчим да си направим второ детенце ,но нещо не се получава. #Cussing out По принцип не мога да разбера кога съм в ОВУ / нямам никакви симптоми/ . Може би глупаво звучи жена на 34 да не познава организма си ...но ...Кажете моля ви какъв тест да си купя и кога да го направя. Не искам да досаждам на докторката защото четох,че трябва да минат поне 6 месеца и тогава да ходя по доктори. А какво мислите вие?  newsm78
Цитирай

Стара Загора

Прочети ТУК
Не се притеснявай и аз не усещам ову-то си....дс тестове и УЗ я набарвах отначало.Успех
Цитирай

София

Някъде 9,10 ден ,броено от първият ден на М. трябва да ти е овуто, но твоите фертилни дни могат да започнат по-рано. Обикновено фертилните дни са 6-7, ако всичко при теб е наред.
Ако започнеш секса от 5  ден през ден и и , 9 , 10 плътно няма да сгрешиш.
УСПЕХ.
« Последна редакция: пн, 05 дек 2005, 11:47 от Дара »
Цитирай

И аз мисля, че няма от какво да се притесняваш. Аз лично използвам тестове за овулация Clear Ovu LH Test, комплект 5 теста за ову и 1 за бременост. Дожолна съм от тях. В комплекта има табличка, която показва в зависимост от дължината на цикъла ти кога да започнеш тестването.
Успех! Smile
Цитирай
Да, нямаш място за притеснение. Още повече, че лекар, при който съм ходила ми каза, че не всеки месец жената има овулация и може да забременее. По-добре отиди на лекар и той да ти селди овулацията. Няма за какво да се притесняваш от много въпроси. Все пак лекарите са за това. а и така ще бъдеш по-спокойна под лекарско наблюдение.
Цитирай

София

тук също има много информация за фертилните признаци, които подсказват наближаващата овулация.

http://calendar.all-soft.org/work/HelpWhyCalendar

особено тук:

http://calendar.all-soft.org/work/HelpWhyCalendar#9

Цитирай

Добре дошла!
Моят цикъл е 24 дни и овулацията ми е на 12-тия ден /предишните четири цикъла/, а на 13-тия ден беше в последния цикъл. Почвате секса след като ти свърши и действате  luvbed  активно до 14-тия, 15-тия ден. А най-добре когато си искате всъщност  Thinking
За жалост още не мога да се похваля с резултат, но се надявам и това да стане  Flutter
Цитирай
здравеи знаеш ли по накога не се получава защото е на психическа нагласа.Аз сьщо исках да забременея преди и така не се получажаше 3 месеца ....казаха ми защото може би само са това си мислех че искам бебе...постараи се да не мислиш за това и ще видиш как ще се получи...от сьрце ти го пожелавам Very Happy
Цитирай

Благодаря ви от сърце момичета! Hug Ще послушам вашите съвети. Надявам се да се получи вече.. baby_neutral пък ако не стане - ще поръчам на Дядо Коледа да ми прати подаръка догодина. santa2 Радвам се , че откликнахте на молбата ми. УСПЕХ на всички !!! И  EFP
Цитирай

Самоков

Миличка, най-добре е според мен да не следиш овулацията и да не си правиш тестове, посто правете секс, защото се обичате, а когато му е писано, то ще си стане.  Не се паникьосвай, защото психическата бариера е много важна и ако се притесниш, това може да стане причина за проблемно забременяване. Желая ти най-скорошна нова бременност. Непременно да ни се похвалиш, когато стане!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.