ЮЛИ 2007

  • 23 937
  • 739
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 3 414
Мая да е жив и здрав Йосиф, Hug честито.
Нямах нет защото някой дръпнал кабела Joy
Ками ще чакаме този път да стане пътуването.
Вико незнам,ти ще отвличаш децата ли Joy Joy или ще бягаш от едното Joy
Яна бобчета имаме,даже сега Ники за 1юни иска бобче кола,ами не е безмислено като бакуган,той си играе.
Бубе честито,аз се глася за таблетче Mr. Green ама да видим кога ще ме огрее

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Честито бебе на Майчето, да расте здрав и послушен   bouquet

Ками, дано следващия път се получи с времето и се забавлявате прекрасно  Hug

Днес ще мързелувам, вчера ходих до Созопол заедно с Ивайло - еми голяма грешка  Mr. Green

# 152
  • Sofia
  • Мнения: 523
Да е жив и здрав Йосиф!   bouquet Майчето да се възстановява бързо и да пише скоро!

# 153
  • sf
  • Мнения: 10 126
Да е жив и здрав йосиф! И бате,и мама и тате! Ние сме на витоша,много е гот!

# 154
  • Sofia
  • Мнения: 559
http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.229160223764518.78293.100000116254164

ДД

честита радост на Мая и семейството и, да бъде здрав и щастлив малкия мъж!

по горе съм пуснала линк към част от снимките от почивката, дано да излизат, че с ФБ все още съм на Вие  Mr. Green

Ками дай моля те повече подробности за балона, че наближава РД на Станислав и аз както всяка година съм в паника какво да измислям.

# 155
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Леле , изобщо не очаквах , Йосиф май наистина подрани , ама пък какъв е голям  Heart Eyes.
Честито Майче , бързо възстановяване , послушно бебе и много радост за цялото ви семейство.
Ками , не трябваше да се хвалиш предварително , урочасахме те  май Mr. Green.Скоро да се качите на балона.Ама вие и Ева и Виктор ли щяхте да качвате ?
Тедо е на вилата , излежавахме се до преди малко , прекарахме една вечер по ергенски , всеки си излиза сам  Laughing , сега да видим как ще изчистя  Tired и ще ходим да си взимаме Тедо.

# 156
  • София
  • Мнения: 3 414
Е Деси ти нарочни ги пусна във фейса,да не мога да ги видя Twisted Evil Joy

# 157
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честито на Мая и добре дошъл на малкия Йосиф! Прекрасно име са му избрали!  bouquet

# 158
  • Мнения: 1 098
Деси, супер са снимките.
На 1 юни какво ще правите? Искате ли нещо заедно?
Ние вечерта с Вили ще ходим на кино или някъде да пийнем по нещо. Дели от вчера е при майка.

# 159
  • Мнения: 384
Леле купих ги аз тия бобчета с писта,като отидохме на пързалката момчетата полудяха,големи ,малки ужас.Накрая се събраха 5 колко Никола горе на пързалката и взеха да играят.Никола им разправя ''не така момчета,вижте как се играе'' хихи все едно той с години е играл.После ги кара двама да играят канадска борба и който победи му дава да играе с тия бобчета,и всичките са на негова възраст.
Ние днес им взехме за 1 ви юни по една играчка,баба им им даде по една книжка и пластелин.Исках колело да взема на Никола обаче няма пари щото Д. е рожденик на 2 ри и аз за неговия подарък отделих.Но и колелото няма да избяга макар че три пъти събирам и изхарчвам парите.Никола си избра на Лего хирол фактори робота,а Надина тия рошавите цветните дето се решат зубъл.И така това е,те са на градина на 1 ви и после немисля да ги водя някъде защото сигурно ще е лудница,немога в лудницата сама с двамата.Днес бяхме на новата площадка на Ндк мойте на камъните се катерят,Никола три пъти пада аз се побърках,катерят се на високите пързалки отдолу нагоре и все такива неща да се рискува.
Ками много се забавлявах с разказа ти и как и децата ли станах в 5ч сутринта хахха?

# 160
  • sf
  • Мнения: 10 126
Ние ходихме на Железница , оттъркалях си си по ливадите  Joy

Има концерт на Роксет на стадиона до нас, ама не се чува много, не става авантата  hahaha

Една приятелка мед.сестра ми дойде на гости, трябваше да изгоня Д от хола, че само за неговия крак говорехме  Joy

# 161
  • Мнения: 329
значи му харесаха бобчетата LaughingЕва хич не им се зарадва,ама баща й е луд да й носи все момчешки играчки Crazy
Били децата нямаше да летят.Ева искаше много, но не допускат толкова малки деца.А й тя както е много анвита на нещо ,като я хване шубето става страшно.Така вече 3 пъти я връзват с тези въжета бънджита и 3 пъти я отвръзват без да е скачала хич Laughing.Иначе да и те станаха в толкова ,нямаше кой да заведе Ева на градина по късно,а Вико си върви с манджата няма как Laughing Сега се настройвам за следващият път  Crazy
Днес чествахме юбилея ми и се чудя какво да си взема за спомен със събраните парички  Thinking
Аз още не съм измислила какво да купя на децата за 1-ви.Нито знам дали ще ги водим някъде, засега сме пас.
 Вики вие сте далечко, майка ми си ги слуша вече  Laughing

# 162
  • Мнения: 140
Здравейте.
Честито бебче на Мая и бързо възстановяване.
Аз също не мисля да го водя някъде на Първи, заради лудницата, по-скоро ще му купя някакъв подарък. Вчера го водих в провинцията при една мой леля с огромен двор - не го бях виждала да яде толкова/обратното по-скоро/. Тя знаеше, че е злояд от майка и само ходеше след него с разни вкусотийки и му показваше нещо по двора и той я слуша и яде ли яде. Направо съм адски доволна.

# 163
  • Мнения: 389
ДУ
4ЕСТИТО БЕБ4Е НА МАЙ4ЕТО   Hug !Много да я радва,много късмет и много здраве!Много хубаво име е избрала.

Вики,аз пове4е можах да 4уя,даже си попях с Роксет  Joy
Марти не иска боб4ета сега,а бакугани,на мен са ми безмислени   Rolling Eyes ,ама като го видя как се ухилва до уши какво да направя.Не мога да отказвам,добре 4е е мъжо да ме възпира понякога.
И аз не знам дали 6те го водя на 1-ви някъде и какво 6те му купя.По принцип не оби4ам такива празници.само пари да лапат.

# 164
  • Sofia
  • Мнения: 559
ДУ

Концерта беше невероятен, въпреки че ни наваля в началото, аз си бях доста мокричка  Mr. Green Добре че раздаваха дъждобрани и С се докопа до последните два, ама буквално. Ние бяхме купили билети за НДК и С само си коментира по пътя, не искал в блъсканицата, после искал правостоящ Joy докато стигнем и се разбете идеята за идентичната подредба като в ндк. Седна и каза - тук е идеално. Бяхме на не повече от десетина метра от сцената, бяха подредили столове, на които никой не седя естествено. Еми много яко беше, това е в момента любимото определение на Макс.

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 09:55 от mds

Общи условия

Активация на акаунт