За "веселите" празници

  • 2 801
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Ееееех,момичета,
ето че дойде декември с иначе прекрасните му празници,както идва и вече бившият ми термин/19.12/.Незнам защо но имам чувството че тази година няма да ми е до празнуване Sad само при мисълта за тях избухвам в неудържим рев   newsm45  а и как може да е по друг начин.Доскоро си представях коледата а и новата година гушнала малката си прекрасна дъщеричка а сега какво....само сълзи в очите.Вчера сложихме с мъжът ми лампичките а аз като ги видях как грейнаха ....   newsm45  Мъжо ме попита вчера кое от цветята ще украся вместо елхичка а аз му отговори че искам тази година да си купиме такава,че искам всичко да е така както съм си го представяла преди 02.09.,че искам нищо от това което ми се случи да не се беше случвало,но уви.....
Момичета неискам да ви натоварвам допълнително но се радвам че ви има поне като изпиша мъката си малко ми олеква като знам че има място на което мога да говоря и плача спокойно без някой да ми казва "стига нищо няма да промениш със сълзи" и разни ей такива.Знаете ли -скоро я сънувах.Беше толкова малка и беззащитна колкото и я родих но ЖИВА и ми казваше че е добре и да не се притеснявам за нея  newsm45  Господи защо си токова жесток с всички нас които толкова много искаме дечица,защо ни ги отне.....

# 1
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Мразя ги тия празници!
Чувствам се по-бездомна и по-безпътна и по-самотна и по-нещастна.

# 2
  • Мнения: 7 107
Едни много особени празници ни предстоят. Тежък декември се очертава Cry.

# 3
  • Мнения: 2 035
Момичета, нека си помечтаем и пожелаем най-съкровените мечти по-време на настъпващите "весели" празници, нека си пожелаем да изпратим тая лоша 2005 година за нас изпълнена с мъки и сълзи и да повярваме, че новата Новата 2006  ще бъде най-прекрасната година в нашия живот и ние ще сме едни от най-щастливите хора на земята.
От сега си пожелавам 2006 да излекува всичката мъка, която сме изживяли и дай Боже догодина да станем майчетата със сбъднати най-съкровени мечти!   bouquet

Последна редакция: пн, 05 дек 2005, 22:52 от val_stef

# 4
  • Мнения: 2 849
И аз съм дълече от предпразничните настроения . Cry CryМиналата Коледа и Нова година бях с любимото детенце и с такава трепет правих украсата и купувахме много подаръци,за давиждам блясъка и щастието в очите му . Cry CryА сега ?Не ги обичам празниците .

# 5
  • София
  • Мнения: 1 941
"Веселите" празници..........

Ами, че те са главно за дечицата ни............. Weary

Просто незнам.

# 6
  • Мнения: 4 212
и при нас е само "спомняш ли си?...."
така е, празниците минават с топка в гърлото, аз не смятам да празнувам тази година както друг път. Ще се настроя оба4е положително, защото детето го заслужава.
Ако не беше тя, щях да го изкарам на рев поне една седмица.
Оба4е гледам да се абстрахирам, невъзможно по4ти е, но като вляза в депресия, няма излизане после.
Ох, другият вторник, 6 месеца.....е каква Коледа да карам?

# 7
  • Мнения: 357
А пък аз даже много се радвам на празниците, макар че като разбрах, че съм бременна и веднага си се представих с голям корем пред елхата, да ама не ми било писано. Обаче едно ми дава сили, тази година си отива, зареждам се оптимистично, от първи януари всичко ще е друго, ей така си го втълпявам и се радвам, че броени дни остават, Вилкони, миличка лошото остава зад гърба ти, погледни към бъдещето и вярвай, че ангелчето ти е добре там където е сега  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 067
от първи януари всичко ще е друго, ей така си го втълпявам и се радвам, че броени дни остават
Ей тва ме крепи и мен...

и аз не ги исках тези празници, като се замислях всеки път че сега щях да съм в 6ти месец и ми стваше тъжно и ревливо...

но... Нова Година Нов Късмет...
усмихнете се, гледайте напред, надявайте се... накарайте човека до себе си също да се радва... той го заслужава, както и всички ваши любими хора, който са били до вас през тежките моменти. 
Мислете положително и не се оствяйте на болката.
Дано това помогне на всички ни!

# 9
  • Мнения: 2 123
ееххх каква тема само.
И аз се бях размислила за това, че сега щях да съм в 30 седмица, ако всичко НЕ се беше случило...
Какви празници само - с 1 загубена бременност и 1 мн. болен баща, който няма да е с нас на Бъдни вечер.
И аз чакам с нетърпение да я изпратя тази 2005. Вчера с мъжа ми си говорехме как си пожелаваме от сърце три неща, които догодина по това време да са вече факт. Стана ми някак по-спокойно и мисля, че днес вярвам повече от вчера, че лошото е зад гърба ни.
Вилкони, никого не натоварваш с мислите си. Нали затова сме тук, за да сме ЗАЕДНО в тез иси мисли и страхове. Прегръщам те и дано... Praynig

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Момичета пожелавам ви следващата 2006 да е вашата година Hug Hug
Не справедлив е живота аз знам...но си помислете и колко много неща около вас ви карат да се усмихвате.
Коледа е....стават чудеса...знам и вярвам, че е така. Та за къде е човек без вярата си. Heart Eyes
Тея, Ирини, Marliece и висчик останали момичета, които не познавам...Коледа е Hug

# 11
  • Мнения: 311
Момичета, тази Коледа наистина ще е най-тежката през живота ни  Cry
Неможете да си представите как ми се иска да вярвам че всичко лошо ще остане в тази 2005г.  Praynig но за съжаление мъката и болката си остават в нас и няма да се заличат с изпращането на една година и настъпването на друга   Cry
Ирини,мила и аз като теб неспирам да мисля в коя седмица щях да бъда а моята е 39.Напоследък плача постоянно и имам чувството че изпадам в депресия- нещо което не съм си позволявала дори веднага след аборта.
Знаете ли много ми се иска да ви споделя нещо и ще го направя- закъснява ми вече 5 дни а тестовете са ми отрицателни.Никога М. не ми е бил от най-редовноте а и след аборта нямам ПМС и неусещам кога ще ми дойде/което иначе е гот заради болките в гърдите и корема/ но последната ми беше на 29 дни.Незнам какво да си мисля защото от два дена ме болят само зърната нещо подобно на сърбене а днес както си седях пред компютъра ми се зави ужасно свят и ми се доповръща- нещо което съм изпитвала вече и то в началото на бременността.НО тестовете са  EFN за съжаление Simple Smile Мъжо вчера имаше имен ден и както си седеше на масата и вика "а ти знаеш ли моето момиче че днес ти е 30-я ден и още не ти е дошло" направо онемях нямах представа че е запознат с циклите и т.н.Като си легнахме му казах вече да не ги блещи такива и то на маса пред хора и че не ми е 30 а 32 ден и че не съм бременна защото тестовете са ми отрицателни а той много сериозно ми отговори "бременна си ще видиш аз съм сигурен".Силно се надявам да е прав но ужасно много се съмнявам.
Иначе би било много хубаво да съм  preggo и тогава ще повярвам че на коледа стават ЧУДЕСА  newsm51

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 959
vilkoni , пожелавам ти това, за което все още тайно се надяваш , да е истина Hug
Стискам палци, надежда винаги има Wink

# 13
  • Мнения: 2 035
Охх vilkoni слънчице при мен първите симптоми, когато бях бременна бяха точно тия който имаш ти  bouquet
Незнам какво да си мисля защото от два дена ме болят само зърната нещо подобно на сърбене а днес както си седях пред компютъра ми се зави ужасно свят и ми се доповръща- нещо което съм изпитвала вече и то в началото на бременността.
Почти съм убедена, че чудото се е случило при теб, за което съм ужасно щастлива, това ме кара да вярвам, че наистина чудесата се случват по коледа Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 1 029
Момичета пожелавам ви следващата 2006 да е вашата година Hug Hug
Не справедлив е живота,аз знам...но си помислете и колко много неща около вас ви карат да се усмихвате.
Коледа е....стават чудеса...знам и вярвам, че е така. Та за къде е човек без вярата си. Heart Eyes
Тея, Ирини, Marliece и висчик останали момичета, които не познавам...Коледа е Hug
Това е милички,права е Хера!Трябва да не забравяме,че имаме близки,които ни обичат!

Общи условия

Активация на акаунт