Помогнете ми с избор на цвят

  • 6 132
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 212
и дватя цвята ти ти4кат.
Съвет, докато пускаш бретона да расте, филирай го Асиметри4но, много е модерно сега. Отивам да търся снимка, на такъв бретон и ще я пусна.

# 31
  • Мнения: 4 212
подобна при4еска като мацката в дясно, с дългата коса, мился 4е ще ти отива много.

# 32
  • Мнения: 4 212
мисля 4е този 4ервен цвят е красив и ще ти отива

http://www.enfemenino.com/beaute/05ideecheveux/05ideecheveux1__m … laude-Maxime.html

# 33
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И на мен ми се струва, че най-добре ти е така, както си сега! Червеното вече не е ли демодирано? Мисля, че по-актуален е кафявия цвят, по-точно шоколадово, към червено или подобно! А бретона също ми харесва!

# 34
# 35
  • Мнения: 5 103
Аз съм фенка на черното пробвала ли си го, но твоя най много ти отива май

# 36
  • Мнения: 4 629
На мен ми харесваш с русолявия цвят. Дано да може да се получи на твоята коса, ако се спреш на него

# 37
  • Мнения: 730
Ако си решила твърдо да се променяш, избери червеното. Много ще ти отива. Grinning

 Peace

# 38
  • Мнения: 671
Русолявото определено е много по-добре то е по-скоро светло кестеняво много те освежава Червеното Не освен това е и много ретро
Обаче за светличкото определено много ми харесваш Flutter Hug

# 39
  • Мнения: 1 489
Червената ти стои супер.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 328
Скромното ми мнение е, че цветът на косата, с който си на аватара, най-много ти подхожда, съобразно тена на кожата. А ако челото ти е високо, наистина си струва да се поизмъчиш, за да порасне бретонът ти. Шнолки, диадеми и пр. джуфки по магазините - много, все ще намериш нещо, което удобно и красиво да държи косата ти вдигната.

# 41
  • Мнения: 3 164
А на мен с русолявото ми харесваш повече Peace червена е всяка втора глава Laughing, а предложението на Тея за прическа, много ми допадна., ако си с леко чуплива коса , ще ти е супер.

# 42
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз съм фенка на черното пробвала ли си го, но твоя най много ти отива май

2 години бях черна,като се замисля даже три май. Сега косата ми е до половината истинския цвят/като на аватара,който обаче на живо не е толкова свеж и тъмен/,а другата половина е черно-червена,тоест шарено-никаква.

# 43
  • Мнения: 1 290
Моето мнение- в никакъв случай не се прави червена,първо е далече от модата,второ си е направо пенсионерско,трето не особено привликателно и състарява максимално.Освен това боята и блясъка падат бързо и ще трябва постоянно да се мацаш.Според мен пробвай да си изсветлиш косата и скоро може да докараш цвета в стил Глория,което е много по-добре Wink

# 44
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Май се спирам на светлото. Утре от 10 сутринта съм на фризьор,но все още се чудя дали при нея да се боядисам. Никога не съм се боядисвала при тази,нито пък съм виждала как боядисва newsm78,иначе подстригва добре.
Я,сега кажете къде боядисват добре в София и колко пари взимат за дълга коса. Моята каза,че ще ми вземе около 30лв. -добре ли е? Не съм се боядисвала скоро и затова питам. Преди около година се боядисвах в черно за 18 лв.

Общи условия

Активация на акаунт