Да се похваля... и да ви поканя...

  • 1 878
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • варна
  • Мнения: 1 830
Браво ,Аси!Ама разбира се , че ще гледаме Wink

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Супер Grinning Сега ще спретна таткото да ни намери канала (да видим дали въобще го хващаме,че нашия телевизор е един... Sad).А на цифровия апарат може ли да запишеш клипче и да го качиш някъде,за да може да го видят и тези,които не успеят по тв?

# 17
  • Мнения: 3 116
Асинка, не е ли добре тази тема да я пуснеш и във форума "Майки (бъдещи и настоящи)"  Simple Smile Там четат много бъдещи майчета и ще бъде полезно за тях  Flutter

Ех, веднъж и ти да покажеш цици  hahaha

# 18
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Охоо, имаме си телевизионни звезди. Grinning.Ще ви гледаме, разбира се!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 381
Ние сме без кабелна. Ще чакаме отзиви

# 20
  • Мнения: 3 926
Тъпото е, че на нас вчера ни отрязаха кабелната Sad 4-ри години бяхме нелегално и те точно сега се присетиха идиотите Wink
Но ще отида в комшийката и ще пробвам наистина да запиша някакво клипче... ама нали ме знаете как съм с техниката Laughing

# 21
  • Мнения: 64
ехеее браво и ние 6те гледаме Simple Smile,но наистина изтегли я ж петак напред за да подсетиш мамите Peace

# 22
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
гореем се !
 remybussi

# 23
  • София
  • Мнения: 2 686
Аз ще го запиша на видео, защото и без друго няма да мога да го гледам пряко.
Става дума за събота, нали? Щото Белинда нещо спомена неделя.
След като ще е в Биберон, ще се ориентирам по телевизиониюю програму.

# 24
  • Мнения: 1 999
Браво!  Hands Clap Ще ви гледам в събота! Grinning

# 25
  • Мнения: 3 926
Момичета, нали казахте да я бутна напред темата Wink Но да знаете, че излъчването на предаването се отлага за другата събота. Пак ще ви напомня тогава Grinning

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 603
Само да напомниш, браво Асе!!!!!!!!!!!

# 27
  • Мнения: 111
Аз така се бях настройла да гледам, а то първо почна в 14 часа, после - въобще нямаше урок по кърмене. Само една лекарка се изказваше предпазливо за захранването и за консултациите и после говориха за раждане с форцепс и вакуум.
Да не би да съм изпуснала, понеже ходих за 5 мин. до магазина, но то беше по време на рекламите.
Sad Да не би да е в някое от следващите предавания?

# 28
  • Мнения: 3 926
Да, другата събота Grinning Ще кажа точния час като изкарам пак темата.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Хехе, аз пък се зарадвах, че ще е другата събота, че чак сега видях темата Embarassed

Ще гледам непременно! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт