Препоръчайте частна градина във Варна

  • 33 699
  • 135
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 78
Ние от вчера сме в детски център Морско бисерче на Лаврентий. За сега на малкия му харесва, не мога да дам все още обективни впечатления. Избрах го най-вече заради местоположението - близо до вкъщи и работа и това че мога да плащам дневно и не се ангажираме за цял месец.

# 91
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
много ще се радвам да споделите повече за частните градини ,че вече ще се побъркам чебурашка излиза по евтино като вариант. От 19 ще можем да посещаваме . И не искам да прекъсваме ,ще се радвам и други мама и да се включат да споделят мнения за градините .
МЕРСИ
а на мен ми трябва нещо само за 4 часа около спирките на 31 ако някой се сеща

# 92
  • Мнения: 2
Здравейте, а има ли майки, на които дечицата им посещават Монтесори градината (тази в Изгрев, не Карин дом)?

# 93
  • Мнения: 19
Записах детето си във ВИП - частна ясла и градина. Детето ми е на 1.9 м. Първият ни "учебен" е на 02.09. Обиколих доста частни градини, имащи яслена група. Ами общо взето за големите има добри условия, но мъниците...ако се сформира група, ама видиш ли, за тях има други помещения и пр. Единствено във ВИП ми предложиха добри условия - малки но уютни и светли стаи, добри условия за сън и според мен хубав двор за игра. Имат си занятия по музика и чужд език ( не ми е приоритет ). Освен това си имат и момиче, което се занимава с новопостъпилите деца и адаптацията им. То се обажда на всеки час, за да информира родителите за състоянието на детето. Хареса ми също, че си имат добра политика относно боледуването - всекидневно децата се проверяват от мед.сестра при постъпването им в градината ( яслата ), а ако детето боледува повече от седмица, то таксата за тези дни, която вече е заплатена, бива валидна и за следващия месец. Все още не съм се уверила как се случва всичко на практика, но е факт, че видях много усмихнати деца там. А това е най-важното за мен. Ще споделя повече след 02.09. Само да сме здрави, че да стартираме навреме.    Rolling Eyes

# 94
  • Варна
  • Мнения: 1 306
...а ако детето боледува повече от седмица, то таксата за тези дни, която вече е заплатена, бива валидна и за следващия месец. Все още не съм се уверила как се случва всичко на практика...

На практика не се случва никак, понеже директорката, с която препоръчвам винаги да имате едно наум, винаги успява да извади довод, за да не ви върне/приспадне пари. Договорът и е гъвкав и без упоменати условия за възстановяване на такси, а тя самата е рядка хиена  Laughing

# 95
  • Мнения: 21
Мами ,бихте ли споделили цени.

# 96
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
записче и от мен

# 97
  • Мнения: 175
Здравей!
Аз съм водила дъщеря си в Детска школа Вита. (има ги във фейсбук)
Беше на почти две години като я записах.
Бях много доволна от услугите им, съобразяват се с родителите и работното време, не са много деца и им обръщат доста внимание. Игрите им винаги са полезни.
Базата не е голяма, то е къщичка с двор, но много добре устроен.
Цените не са толкова високи, колкото в другите градини.
Само да уточня, че дъщеря ми не ходи вече там, защото я приеха на градина, не по друга причина.

# 98
  • Мнения: 55
Здравейте,момичета!

Биха ли се включили майчета с дечица в Цветни песъчинки и ВИП Градина за мнения. Предстои ми спешен избор и ми трябват пресни впечатления. Детето ми е на 4 и половина.
Благодаря Ви предварително!  bouquet

# 99
  • Мнения: 1
Здравейте ,
Има нов детски център"Малките царе" до руското консулство на ул.Македония.Много спретната къщичка с двор.Аз ходих с моето съкровище и той веднага се заигра с децата.Имат отделни помещения за занимания с отделните групи и отделно са сън на най-малките.На мен ми хареса и щях да запиша Момо там но ни приеха в Държавна.Цените им са много добри.

# 100
  • Мнения: 262
аз съм много доволна от Детската къща, малката много се забавляваше там.
Сега тръгна на държавна градина и още говори колко иска да ходи в Детската къща.
Отношението към децата е на светлинни години.

# 101
  • Мнения: 6
Здравейте, бих искала да Ви препоръчам с най-голямо удоволствие Частна детска градина "Еко център детско селце" - едно невероятно място,с безкрайно любезни и отзивчиви служители. Отношението към децата е невероятно! Дъщеря ми посещава тази детска градина цяла година и съм възхитена от отношението към нея и цялото ни семейство! Таксата е 550 лева с транспорт от дома и до дома! За повече информация можете да потърсите собственичката Христина (тел.0888148436; 0889308095) Обстановката е супер,няма такава частна градина във града. Това е сайта на детската градина - http://detskoselce.com/, и страницата им във фейсбук -https://www.facebook.com/pages/%D0%95%D0%BA%D0%BE-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D0%A1%D0%B5%D0%BB%D1%86%D0%B5/290386551016419

# 102
  • Мнения: 4
Здравейте, бих искала да Ви препоръчам с най-голямо удоволствие Частна детска градина "Еко център детско селце" - едно невероятно място,с безкрайно любезни и отзивчиви служители. Отношението към децата е невероятно! Дъщеря ми посещава тази детска градина цяла година и съм възхитена от отношението към нея и цялото ни семейство! Таксата е 550 лева с транспорт от дома и до дома! За повече информация можете да потърсите собственичката Христина (тел.0888148436; 0889308095) Обстановката е супер,няма такава частна градина във града. Това е сайта на детската градина - http://detskoselce.com/, и страницата им във фейсбук -https://www.facebook.com/pages/%D0%95%D0%BA%D0%BE-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D0%A1%D0%B5%D0%BB%D1%86%D0%B5/290386551016419

И аз препоръчвам Монтесори клуб в морската градина на Варна, намира се в Карин дом, вече имат целодневна група

# 103
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте! Записвам се в тази тема, направих нова за частни ясли, но виждам, че и тук се коментират. Гледах сайтовете на "Аз съм българче" и "Цветни песъчинки" /те са ми най-близо/ Ако може някой с пресни отзиви да се включи за тях. Разбрах, че имат яслени групи.

# 104
  • Мнения: 19
Моето дете е в "Аз съм българче". Сега е в яслена група и съм много доволна. Другия месец ще навърши две годинки. Посещава яслата от м.септември. В групата са малко деца, не повече от 10. Грижат се много добре за детето ми. Учат песни, танци. Той стана много самостоятелен и вече не ме търси навсякъде както преди. В началото плака доста време докато свикне. Всяко дете е е различно. Сега ходи с удоволствие. Сутрин дори сам ми носи раницата и си пъха необходимите неща вътре. Прибирам си го усмихнат. Спи и се храни добре. Има нови приятелчета, на които не спира да им повтаря имената. Таксата , която плащам месечно с включена храна, не е малка - около 450 лв., но това са цените почти навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт