«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќабори
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
345-359 от 723 отговора

—офи€

ћнени€: 66
ќпа, съжал€вам, че писах тук, то си има тема, но ме извинете, беше в бързането Smile
÷итирай

дълбоката провинци€

ћнени€: 501
Ќѕћ√ - физика

мами, разполагате ли с примерни тестове по физика на Ќѕћ√

аз имам един, пуснала съм го в общата поща (новата)
÷итирай

—офи€

ћнени€: 412
≈хино....к'во??  35

Ћени, стискам палци да спрете безумието! »стинско б-е-з-о-б-р-а-з-и-е!!!
≈й в такива случаи се сещам за "¬ойната на таралежите". «аведете децата на "празника", дано й приседне на ‘андъкова.
ѕреди години една площадка до нас се опитаха да € прав€т на автокъща  ooooh!  ƒецата спасиха положението - организирани, с плакати и пред —ќ! —пр€ха строежа на етап изл€та бетонена ограда, около 60 см висока, достатъчна да спира топките на малчуганите  Very Happy

≈й, €д ме хвана! Ќ€ма детски градини, н€ма €сли, н€ма спортни съоръжени€ и площадки, те църква ще ми стро€т! Ќасред парка! »звинете за офтопика, н€ма да спам€ повече.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 248
Ќѕћ√ - физика

ѕонеже знам за проблемите със старата поща и не съм се интересувала от новата, т.е. нито € знам не€, нито паролата, то ще може ли да го получа на Ћ—? јз си н€мам и на представа дори какво представл€ват... Ѕлагодар€ предварително!
»мам по математика на Ќѕћ√ от 2004 до 2010, но без отговори с изкл.на 2009
÷итирай

—офи€

Ќј ¬Ќ»ћјЌ»≈“ќ Ќј «–≈Ћќ—“Ќ»÷»“≈!
“оку-що от ћќћЌ, за който го интересува

”важаеми зрелостници, резултатите от държавните зрелостни изпити 2011 г. Ц майска сеси€, са публикувани на сайта:

http://rezultati.zamaturite.bg

«а достъп до информаци€та ви е необходим вход€щ номер и ≈√Ќ.
÷итирай

my own world....

ћнени€: 778
темата е за 7 клас, бр€ Smile)) н€маме ≈√Ќ на зрелостници  Crazy —амо √анис има, ама т€ от сутринта си знае оценките Smile
÷итирай

—офи€

Flutter зна€, но прочетох, че н€кой се интересуваше, още не ви познавам всички  Embarassed  Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 843
Ќѕћ√ - физика

»мам изпита от 2007. јко те вълнува, прати ми на Ћ— новата поща...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 879
≈то го форматът на за€влението за класиране - http://www.rio-sofia-grad.com/index_files/news/2011/06/03/zaiavl … nie_klasirane.doc . ћиналата година пишеше, че може да се попълни вкъщи, така и направих, но после тр€бваше да преписвам на м€сто, защото в гнездото държаха да е на техните бланки - ј 3 сгънати към ј 4. “ака че ако н€кой е ентусиаст - да си го разпечата на ј3 или да си го преснима в копи център. »наче върши работа като за чернова, от ко€то да си препише на м€сто подреждането, а и на м€сто да си впише кодовете на паралелките (не тези, които се дават в н€кои справочници, защото там са кодовете на училищата, а на паралелките са по-дълги май или просто други!!!!)
÷итирай

—офи€

ћнени€: 6 681
Ѕелмекенска благодар€! Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 248
http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/top_men … 7kl_3june2011.pdf
’айде на поредното ¬ќ
÷итирай

—офи€

Ѕелмекенска благодар€. јко е на ј3 мислиш, че ще може да се ползва или може да им щукне друга там ooooh!  одовета на паралелките само в гнездата ли са об€вени? Ѕлагодар€ ако ми отговорите  Smile
÷итирай

—офи€

ћомичета, н€кой има ли опит с кандидатстването на близнаците. ѕо закон знам, че можем да използваме по-високи€ резултат, но ме интересува документално как се оформ€ това, в частност в изпратената от Ѕелмекенска бланка не виждам май тази възможност, дали ще подаваме две за€влени€, то май ще тр€бва да са две  ooooh! не знам, мол€ ако н€кой знае нещо да ми помогне с инфо Smile
÷итирай

my own world....

ћнени€: 778
Ѕелмекенска, тенкс!

«а ¬ќ по природни науки - само по хими€ съм отличник - без пусти€ 13 въпрос -  не го схванах....по физика не се и пробвах (знам отговорите на 3 от въпросите  hahaha), а по биологи€  -  6 грешки  35  което значи: физика 2ка (никаква изненада); хими€ - 6; биологи€ -4; а детището никакво не се обажда да докладва, скитори 35

ћ_а_р_и_а_н_а, попитай за близнаци  в темата за 8 или 9 клас  Wink
« ѕоследна редакци€: пт, 03 юни 2011, 15:54 от Lady_A »
÷итирай

—офи€

ƒобре, благодар€! Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
345-359 от 723 отговора