Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 16

  • 63 920
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 296
Много изразителен поглед Peace




Спокоен и спорен петък ви пожелавам Hug

# 691
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Аз мисля,че Нигяр ще излъже Ибрахим,че писмото е писано за нея Mr. Green

Още в началото когато Алекс буйстваше,Нигяр й каза ," и ние сме като теб славянки"  newsm78 или нещо подобно Thinking

Тя иска да бъде обичана- това чувство й е непознато- и се опитва да се докосне до "чуждата любов"
как само любопитно надничаше да види Хатидже и Ибрахим преди да се оженят;а сега чете с нетърпение писмата на Лео Mr. Green Crazy

Лили не се хаби с тези надежди, Ибрахим вече разбра, че писмото е за Хюррем.

# 692
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Добро утро.
Готова е брошката на Хатидже? В последната серия ли е? Или ще е?

# 693
  • Мнения: 9 732
Добро утро.
Готова е брошката на Хатидже? В последната серия ли е? Или ще е?
Не знам,мила.Снимката е от ф-к

# 694
  • Мнения: 683
Предполагам това е брошката за Хатидже. Показват я за момент във фрагмана за 24 серия.
На предната страница съм сложила резюмето на 24 серия. Ако може някой да го преведе
  Praynig

# 695
  • Мнения: 683
Ето тук е на 0.35 мин

# 696
  • Мнения: 9 732
Изобщо не бях обърнала внимание в трея Embarassed но ,че брошката е за Хатидже- познах я по рисунката на Лео и затова сложих снимката в темата. Peace

# 697
  • Мнения: 683
Благодаря, Лили   bouquet На снимката се вижда много по добре  Peace

# 698
  • Мнения: 0
Превод на резюмето на 24 епизод ( Сезонен финал)

Голям сезонен финал ни очаква във „Великолепния Век”. Ибрахим намери в Нигяр  писмото написано от Лео за Хюррем. Как ли ще накаже Ибрахим,Лео и Хюррем ,след като научи вече най-съкровената им тайна? Дали Сюлейман ще разбере ,че в миналото Лео е бил голямата любов на Хюррем?
Нигяр е в доста затруднено положение след като Ибрахим намери писмото на Лео в нея.Поради страха си от Ибрахим, Нигяр не може да предупреди Хюррем че писмото е намерено от Пашата , и по нареждане на Ибрахим предава писмото на Хюррем. Дали Хюррем ще се види за последно със старата си любов? Нигяр се опитва по всякакъв начин да попречи на тази среща. Въпреки това ,Хюррем незнаейки за Ибрахим,излиза от апартамента си за да се види с Лео. Нигяр е доста уплашена от тези действия на Хюррем и отчаяна че не е могла да попречи тази среща да се осъществи…
   Лео е в градината и очаква Хюррем.Ибрахим  наблюдава Лео от скривалището си ,и чака появата на Хюррем за да може да ги изобличи…Нигяр е много притеснена от това което може да се случи.Появява се Сюмбюл ага и разпитва Нигяр за това какво се е случило ,след като Ибрахим е извикал Нигяр.Така Нигяр разбира ,че Сюмбюл ага я предал…
   През това време Хатидже се приготвя за посрещането на гостите в своя сарай. На тържествената вечеря ще присъстват освен Султан Сюлейман ,също така и младият Гритти и сестра му…Гостите пристигат.Наскоро овдовялата Моника Тересе е доста красива жена.Жена европейка.Тази красота на младата дама доста притеснява Хатидже…Гритти и сестра му са впечатлени от сарая на Ибрахим и Хатидже.Хатидже споменава ,че рисунките са нарисувани от кримски художник Лео.Знаейки за тайната между Лео и Хюррем ,Ибрахим реагира доста необичайно на тези думи на Хатидже.Към края на вечерята Матракчъ успява да даде поредното писмо от Лайош на Виктория.Лайош нарежда на Виктория ,че времето на отмъщението е дошло, и че трябва да се отърват от Сюлейман.
   Каква ли ще е съдбата на Хюррем и Лео ,след като тайната им е разкрита вече?Дали Ибрахим ще успее да ги разобличи? Дали Сюлейман ще научи за тази голяма тайна на Хюррем? Дали Виктория ,изгаряна от огъня на отмъщението,най-накрая ще успее?
   Всичко това и повече в сряда 22.06. във финалния епизод на „Великолепния Век”

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 12:50 от Ibrahim

# 699
  • Мнения: 33
Ибрахим, напълно съм съгласна с твоите размишления  newsm10  smile3501 Прав си, има и хора, които "правят" деца с определен замисъл, та понякога дори и неволно  Wink Не това е моето разбиране за създаване на нов живот. Защото той е свещен, не би трябавало да обслужва нечии престъпни, плътски или пресметливи цели. Точно затова и акцентирах върху непоквареността и нежността на отношенията м/у Хатидже и Ибо. Понеже, от друга страна, в темата бяха изказани мнения, че Ибо не изпитвал нежни чувства към жена си, а само я бил използвал. Докато "страстите" м/у Хюрремчето и "Сули" са тъкмо такива, каквито ги описваш, винаги съм го твърдяла  newsm08  Ще бъде любопитно, все пак, да чуем отговора на твоя въпрос от онези, които твърдят, че имало любов м/у последните двама и че тя била, едва ли не, единствена и неповторима  hahaha  hahaha

# 700
  • Мнения: 9 732
Ибрахим smile3525
БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕВОДА.Успокоително е ,че ще има епизод, а не само преразказ на 1 сезон
Освен това и доста интересни събития ще ни предложат Peace

# 701
  • Мнения: 0
За съжаление и в днешно време има жени които използват децата си ,за да задържат един мъж до себе си.Глупаво е ...Но докато в миналото тези действия по мога да ги оправдая,тъй като жените са били зависими от мъжа, и финансово и всякак, то сега не мога да ги проумея...

# 702
  • Мнения: 0
Ибрахим smile3525
БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕВОДА.Успокоително е ,че ще има епизод, а не само преразказ на 1 сезон
Освен това и доста интересни събития ще ни предложат Peace

Любопитно ми е коя ли ще е сестрата на Гритти...За Мустафа в новия сезон вече разбрахме,това е един от любимите ми турски актьори,много талантлив и бунтар в живота.Ще ми е интересен в ролята на Мустафа.В гимназията учих с дъщерята на леля му (по майчина линия),ще се наложи май за новия сезон да я потърся  Embarassed в Сурат китабъ,за да информирам от кухнята. hahaha Joy Joy

# 703
  • Мнения: 33
Ибрахим smile3525
БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕВОДА.Успокоително е ,че ще има епизод, а не само преразказ на 1 сезон
Освен това и доста интересни събития ще ни предложат Peace

Любопитно ми е коя ли ще е сестрата на Гритти...За Мустафа в новия сезон вече разбрахме,това е един от любимите ми турски актьори,много талантлив и бунтар в живота.Ще ми е интересен в ролята на Мустафа.В гимназията учих с дъщерята на леля му (по майчина линия),ще се наложи май за новия сезон да я потърся  Embarassed в Сурат китабъ,за да информирам от кухнята. hahaha Joy Joy

...описанието на сестрата подозрително ми напомня на една всеобща любимка, за която се спомена, че щяла да се появи епизодично в сериала, инициалите й са Б.К...

# 704
  • Мнения: 9 732
ОООО,това ще е чудесно Peace  имаме си връзки Grinning Heart EyesА коя ще е любимата на Мустафа Thinking
Сестрата на Гитти я описват много красива- коя актриса ще видим newsm78
трябва да има още един трей Naughty
Лео и Виктория ще излязат със сигурност от сериала Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт