моля препоръчайте ми бебефон

  • 6 931
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 564
моля да ми препоръчате марка бебефон до 100лв
и да  питам тези машинки и най- малките шумове ли отчитат?

# 1
  • Мнения: 5 103
Ей и мене ме интересува това ,а и ако някой знае тези с дисплейте какви са?

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз имам Филипс. МНого съм доволна. Отчита ми и най-малкия шум в стаята

# 3
  • Мнения: 7 186
Филипс. newsm10
Отчита и най- малкото движение в стаята.

# 4
  • Мнения: 1 107
Филипс. newsm10
Отчита и най- малкото движение в стаята.

Потвърждавам!

# 5
  • Мнения: 1 737
Аз пък искам да питам нещо, за да не пускам нова тема:
С какъв обхват са ви бебефоните? Моя е мн. скъп - на Макси кози, но съм недоволна, защото когато бебето спи и искам да се кача до апартамента на свекърва ми в същия блок, след външната ни врата губи обхват.

# 6
  • Мнения: 4 629
Ние имаме Sony.  Отчита и най-малкото движение или промрънкване в стаята на бебето. Харесва ми и това, че се вкючва от само себе си само, когато има шум иначе си стои излкючен.

 А по-въпроса за обхвата доколкото знам панелите много пречат да се улавя сигнала. Нашият незнам точно с какъв обхват е, но когато бебето ми е спяло на третия етаж, аз мога да го чувам с бебефона от мазето

# 7
  • София
  • Мнения: 281
моят е на бертони - улавя всички движения и звуци на бебка. единствено не ми харесва, че смущава безжичните ни мишка и клавиатура на комп-а.  Confused

# 8
  • Мнения: 1 107
Аз пък искам да питам нещо, за да не пускам нова тема:
С какъв обхват са ви бебефоните? Моя е мн. скъп - на Макси кози, но съм недоволна, защото когато бебето спи и искам да се кача до апартамента на свекърва ми в същия блок, след външната ни врата губи обхват.

Нашият (Филипс) със сигурност лови в магазинчето на партерния етаж на кооперацията, ние живеем на третия етаж. Ако не се лъжа обхватът беше 50 метра.

# 9
  • Мнения: 5 103
моля кажете а тези с дисплейте?

# 10
  • Мнения: 533
И аз съм за Philips.  newsm10

# 11
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Моят е на Чиполино и съм много доволна. Отчита най-малкия шум, и хваща някъде на 50м. Пък е и евтин към 70лв.

Р.Р. Такъв с дисплей не съм виждала.

# 12
  • Мнения: 4 564
а на филипс колко струват

# 13
  • Мнения: 3 116
Philips - в Техномаркет Европа имаше два модела, такъв с 2 канала и такъв с 4 канала, който беше със зрителна индикация на шума. Не помня цената, ние си взехме от този с 2 канала, но мисля че беше до 100 лева  Thinking

# 14
  • Мнения: 3 116
Намерих ги Wink

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=833674
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=833668

Препоръчвам ти вторият, защото ако си пуснала по-силничко музичка или телевизор, светлинната индикация веднага ти хваща окото Simple Smile Цените са с ДДС Simple Smile

Успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт