Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Portugalia

Моля не ми местете темата Praynig
Някои ползвал ли е Bimby-кухненски робот които прави 4удеса
http://www.bimby.pt/.
навила съм се да си взема но...ако някой може да ми каже колко струва и дали си заслужава  ще ви бъда благодарна.
Цитирай
Таквоз чудо сефте виждам.
Бе ако не е скъпо - гепи, пробвай и докладвай Wink - един все трябва да се набута Wink Love
Цитирай

Bath, UK / Варна

а какви чудеса прави? че не съм добре с езиците  Embarassed
Цитирай

Portugalia

Бе ако не е скъпо - гепи, пробвай и докладвай Wink - един все трябва да се набута Wink Love
Това смятам да направя но все пак исках да видя ако някои знае.То се продава само след демонстратция така 4е като се сдобия 6те докладвам
Цитирай

Ottawa, Canada

Това смятам да направя но все пак исках да видя ако някои знае.То се продава само след демонстратция така 4е като се сдобия 6те докладвам

Да не е от тези, които правят супи, сладоледи и др. неща? Като каза демонстрация, та се сетих за този уред, който прави супа от сурови продукти и я поддържа топла или сладолед от  плодове, к. замразява и т.н. Гледах нещо подобно на едно изложение, но цената бе няколко хиляди долара, та се отказах да купувам......
Цитирай

Portugalia

а какви чудеса прави? че не съм добре с езиците  Embarassed
ами готви,пасира.пести доста време.Само за сведение сладолед се прави за 2мин.меси тесто съ6то,о6те не сам запозната много добре затова питам newsm78
Цитирай
.....Да не е от тези, които правят супи, сладоледи и др. неща? Като каза демонстрация, та се сетих за този уред, който прави супа от сурови продукти и я поддържа топла или сладолед от  плодове, к. замразява и т.н. Гледах нещо подобно на едно изложение, но цената бе няколко хиляди долара, та се отказах да купувам......
Въйх, Лаура, какви са тия роботи Crazy. Скоро Джънгълчето питаше за заместитела на майка й Flutter - да вземем да й го препоръчаме ли Crazy Whistling. Макар, че мама с нищо не може да се замени Hug
Цитирай

Portugalia

Цитат

Да не е от тези, които правят супи, сладоледи и др. неща? Като каза демонстрация, та се сетих за този уред, който прави супа от сурови продукти и я поддържа топла или сладолед от  плодове, к. замразява и т.н. Гледах нещо подобно на едно изложение, но цената бе няколко хиляди долара, та се отказах да купувам......
Цитат
ААААААААААУУУУУУУУУ ти са6то ме отказа.Май не е толкоз скъпа.поне така ми казаха.ееееееее 6те си остана маи с ме4тите ooooh!
Цитирай

Germany

Цитат

Цитат
ААААААААААУУУУУУУУУ ти са6то ме отказа.Май не е толкоз скъпа.поне така ми казаха.ееееееее 6те си остана маи с ме4тите ooooh!
Аz погледнах от лиубопитство  в ибей и го намерих това чудо в италианският (в немският не са чували zа него) струва 910 евро newsm78 дяволската маШинка Wink
Цитирай

Bristol

Верно трябва сама да готви и сервира за тази цена Smile)
Цитирай

Ottawa, Canada

Цитат

Цитат

Аz погледнах от лиубопитство  в ибей и го намерих това чудо в италианският (в немският не са чували zа него) струва 910 евро newsm78 дяволската маШинка Wink

Явно е същото. Голяма работа е, стига човек да има излишни пари.  Mr. Green
« Последна редакция: вт, 06 дек 2005, 22:39 от Laura »
Цитирай

Spain

ами според хазаите ми - прави 4удеса , оба4е наистина е доста скъп
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.