Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте!
Давате ли чай от лайка на бебите при съмнения че започва кашлица...няколко пъти прочитам ве4е 4е билките не са полезни за малки деца. Ние много се давим от обилното слюноотделяне и аз все се притеснявам 4е детето се разболява...та му правя от време на време чай от лайка.
Цитирай

Sofia

Правя попарата на детето с разтворим чай от лайка на Хумана.Иначе чай не пиеме.
Цитирай

Не, не давам, лайката е алерген.
Цитирай

От бебе пие чая от лайка на Хип.
Цитирай

UK, Harlow/София

лайка не, педито изрично ме предупреди.Не защото само е алерген, но имала някаква съставка трудно усвоима от бебешки стомах.В краен случай каза от готовия чай с лайка на Хип.Той е с по-малко съдържание+примеси.
Цитирай

София

Аз й давам всякакви чайове, но от лайката се наплаших миналата година и спрях. Бях й дала около 200 мл в шишето й чай на Хипп от лайка. След 2 часа се изприщи цялата, стана на червени петна и после петната се сляха ooooh!. Приеха ни в болница, съмняваха се за скарлатина, за шарка, за не знам си какво..., но  й сложиха противоалергична инжекция и всичко изчезна след няколко часа. От тогава не смея да давам лайка, а може и тя да е алергична към нея. Както виждам, някои деца пият и не им става нищо.
Цитирай

home!sweet home!

от както се е родил Виктор пие чайчето на Хип от лайка!!!
Цитирай

Wonderland

Ами  аз  съм  давала  лайка ,  много  е  полезна  за  настинки , за  гърло , ако   разбира се  детето  не е  алергично също  можеш  да  й правиш   и  чай от  шипки
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.