''На кафе'' - 2

  • 44 742
  • 432
  •   1
Отговори
# 420
  • варна
  • Мнения: 1 830
Днес очаквах повече Whistling

# 421
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
Все едно съм гледала предаването след тази статия. Памбос живее някъде там по Витошка, към Патриарха мисля.

# 422
  • Мнения: 163
Писна ми от Лео, Памбос...Сега като се роди внучето на Маги Халваджиян ще има едно обикаляне по телевизиите, ще гледаме истории за първи зъбки, първи стъпки...

# 423
  • Мнения: 8 520
Мой позат коментира снимка на Алекс и Бебо-Тази девойка трябва да обича много парите Mr. Green

# 424
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Писна ми от Лео, Памбос...Сега като се роди внучето на Маги Халваджиян ще има едно обикаляне по телевизиите, ще гледаме истории за първи зъбки, първи стъпки...

Абсолютно  ooooh! само, като видях и смених канала  Stop

Крайно време е за промяна - пълна промяна  Peace

# 425
  • Мнения: 3 330
Това предаване още ли съществува? То ще надживее "Дързост и красота".

# 426
  • Мнения: 77
Това предаване още ли съществува? То ще надживее "Дързост и красота".
ooooh!

# 427
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
много си лигавчи Гала,влиза Кремена,а тя "бубулечеееееее" ooooh! все едно е малко дете....

# 428
  • Бургас
  • Мнения: 909
 
 гала и хората от предаването живеят в друг свят.

 никога не са съпричастни с това което се случва в държавата.

 пример: днес гостуването на кремена .....и бетсващите хора от  наводненията ooooh!

# 429
  • Мнения: 258
Може на някои да им прозвучи грубо, но не мисля, че всяко едно предаване по телевизията трябва да се обвързва със случващото се в страната. И да се съобразява с това.
Тя не е виновна, че има бедстващи. Ходила е на екскурзия, канят е да разкаже. Какво да каже: "О, не, няма да дойда, защото има бедстващи и няма да се приеме добре."
Идеята на тези предавания е да развличат, като се канят различни гости, които да разкажат интересни неща.
Не може всичко по телевизията да е свързано с далавери, убийства, бедстващи, проблем с бежанци и т.н.

# 430
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Може на някои да им прозвучи грубо, но не мисля, че всяко едно предаване по телевизията трябва да се обвързва със случващото се в страната. И да се съобразява с това.
Тя не е виновна, че има бедстващи. Ходила е на екскурзия, канят е да разкаже. Какво да каже: "О, не, няма да дойда, защото има бедстващи и няма да се приеме добре."
Идеята на тези предавания е да развличат, като се канят различни гости, които да разкажат интересни неща.
Не може всичко по телевизията да е свързано с далавери, убийства, бедстващи, проблем с бежанци и т.н.

+1

# 431
  • Мнения: 98
не ми се отваря нито едно от последните предавания в Нова плей, пфууу

# 432
  • Мнения: 9 170
не ми се отваря нито едно от последните предавания в Нова плей, пфууу

смени брузера и при мен беше така
аз само с този ги подкарвам в Нова плей и ББ гладам с него на живо

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт