Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

гр. София

Предстои ми да си направя изследвания за СПИН, Хепатит и кръвната група. Моя доктор каза, че не във всички лаборатории ги правят всички на куп. Въпросът ми е каде мога в София да намеря лаборатория за да си ги направя наведъж, а не да ме боцкат по сто пъти? Благодаря Ви предварително!!!  Praynig Praynig Laughing
« Последна редакция: сб, 10 дек 2005, 02:39 от Mamma »
Цитирай

Навсякъде ще ти ги направят, но единствено в ХЕИ ще ти е безплатно. На Сливница и Опълченска е Peace
Цитирай

А той не те ли насочи към някоя?Иначе-в ХЕИ или http://www.cibalab.com/
Със сигурност има и други.
Цитирай

гр. София

Благодаря Ви, а случайно да знаете нещо за военна болница? Там си правих първите изследвания и не ми взеха и една стотинка, но дали ще ги направят всички заедно или трябва да търся други... А след 30.12. ще се изследвам и за васерман и с това изследване ли стой така въпроса???  newsm78 Wink  bouquet
Цитирай

И Васерман-а правих в ХЕИ-то, всъщност не е съвсем безплато, 1.80 лв. за консумативите се заплаща, но ако правиш СПИН, Васерман и Австралийския антиген в обикновена лаборатория ще ти излезе около 50 лв.
Цитирай

София

Благодаря Ви, а случайно да знаете нещо за военна болница? Там си правих първите изследвания и не ми взеха и една стотинка, но дали ще ги направят всички заедно или трябва да търся други... А след 30.12. ще се изследвам и за васерман и с това изследване ли стой така въпроса???  newsm78 Wink  bouquet

На мен всичко ми направиха наведнъж във Военна болница. Единствено кръвна група се взима на отделно място (пак в същата болница).
Цитирай

София

Навсякъде където работят със здравната каса се заплащат само консумативите, които варират от 1,50 до 2,50. Ако ги правиш на един път, няма да те бодат няколко пъти.
Цитирай

Кори Селести

Удобното на Цибалаб е, че можеш да си вземеш резултатите през интернет после Smile
Цитирай

между ада и рая

Удобното на Цибалаб е, че можеш да си вземеш резултатите през интернет после Smile
[/quot
e]  и аз ги правих в Цибалаб
Цитирай

София

И аз ходих в Цибалаб, с едно боцкане е, бързо и сама можеш да си свалиш резултата от Интернет.

Обаче за кръвната група ми взеха 17.50 лв. въпреки че бях с направление.
Цитирай

Все на втория етаж

През цялата бременност всички изследвания си правих в Цибалаб. Нямам никакви забележки. А резултатите ги взимах през интернет.
Цитирай

София

През цялата бременност всички изследвания си правих в Цибалаб. Нямам никакви забележки. А резултатите ги взимах през интернет.
И аз така.  Плащах само 2,90лв. за екарисаж на кръвта.
На www.cibalab.com можеш да видиш адресите на лабораториите.
Цитирай

гр. София

Много Ви благодаря   bouquet , ще се пробвам във Военна болница.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.