Лаборатория за изследвания за СПИН, Хепатит и кръвната група

  • 4 140
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 903
Предстои ми да си направя изследвания за СПИН, Хепатит и кръвната група. Моя доктор каза, че не във всички лаборатории ги правят всички на куп. Въпросът ми е каде мога в София да намеря лаборатория за да си ги направя наведъж, а не да ме боцкат по сто пъти? Благодаря Ви предварително!!!  Praynig Praynig Laughing

Последна редакция: сб, 10 дек 2005, 02:39 от Mamma

# 1
  • Мнения: 46 488
Навсякъде ще ти ги направят, но единствено в ХЕИ ще ти е безплатно. На Сливница и Опълченска е Peace

# 2
  • Мнения: 8 505
А той не те ли насочи към някоя?Иначе-в ХЕИ или http://www.cibalab.com/
Със сигурност има и други.

# 3
  • Мнения: 903
Благодаря Ви, а случайно да знаете нещо за военна болница? Там си правих първите изследвания и не ми взеха и една стотинка, но дали ще ги направят всички заедно или трябва да търся други... А след 30.12. ще се изследвам и за васерман и с това изследване ли стой така въпроса???  newsm78 Wink  bouquet

# 4
  • Мнения: 46 488
И Васерман-а правих в ХЕИ-то, всъщност не е съвсем безплато, 1.80 лв. за консумативите се заплаща, но ако правиш СПИН, Васерман и Австралийския антиген в обикновена лаборатория ще ти излезе около 50 лв.

# 5
  • Мнения: 6 164
Благодаря Ви, а случайно да знаете нещо за военна болница? Там си правих първите изследвания и не ми взеха и една стотинка, но дали ще ги направят всички заедно или трябва да търся други... А след 30.12. ще се изследвам и за васерман и с това изследване ли стой така въпроса???  newsm78 Wink  bouquet

На мен всичко ми направиха наведнъж във Военна болница. Единствено кръвна група се взима на отделно място (пак в същата болница).

# 6
  • Мнения: 972
Навсякъде където работят със здравната каса се заплащат само консумативите, които варират от 1,50 до 2,50. Ако ги правиш на един път, няма да те бодат няколко пъти.

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Удобното на Цибалаб е, че можеш да си вземеш резултатите през интернет после Simple Smile

# 8
  • Мнения: 361
Удобното на Цибалаб е, че можеш да си вземеш резултатите през интернет после Simple Smile
[/quot
e]  и аз ги правих в Цибалаб

# 9
  • София
  • Мнения: 2 671
И аз ходих в Цибалаб, с едно боцкане е, бързо и сама можеш да си свалиш резултата от Интернет.

Обаче за кръвната група ми взеха 17.50 лв. въпреки че бях с направление.

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
През цялата бременност всички изследвания си правих в Цибалаб. Нямам никакви забележки. А резултатите ги взимах през интернет.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 057
През цялата бременност всички изследвания си правих в Цибалаб. Нямам никакви забележки. А резултатите ги взимах през интернет.
И аз така.  Плащах само 2,90лв. за екарисаж на кръвта.
На www.cibalab.com можеш да видиш адресите на лабораториите.

# 12
  • Мнения: 903
Много Ви благодаря   bouquet , ще се пробвам във Военна болница.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт