«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

14 041 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

—офи€

ћнени€: 62
ћили мами, избрахме плочките, моноблока и шкафа за бан€, т€ е почти готова. —ега ни остава трудната задача да изберем смесители (един за мивката и един за душа - искам да има отделно душ и слушалка), както и аксесоарите за бан€та. ¬ ц€лото това разнообразие ми тр€бва нещо качествено, но да не натоварва много бюджета.  акво можете да споделите за »нтер  ерамик, ‘орма ¬ита или пък друга марка, с добро съотношение качество - цена?!? ≈стествено класиката си е ¬идима, но първо нещо не мога да си харесам много модели и второ ако може да е по-евтино. Ѕлагодар€ ви предварително за мнени€та  Wink
÷итирай

—офи€

«абравих да питам и за осветителни тела за бан€...
÷итирай

—офи€

Ќ€ма ли да се включите със съвети  Sad Sad
÷итирай

¬арна

ћнени€: 98
јми аз да ти кажа, понеже ми е съвсем пр€сно от вчера, купих си всички аксесоари, включително и осветителното т€ло, от —има. Ќаложи се да комбинирам различни серии и производители, но според мен се получи доста приемлива комбинаци€. —тори ми се доста скъпо, но не мога да сравн€ с други места и цени, просто 500 лв. за аксесоари ми дойде множко, но се успоко€вам с мисълта, че е еднократен разход. —месители купих от ѕрактикер, имаше доста гол€мо разнообразие, пак не мога да те ориентирам дали е по-евтино или по-скъпо от други места, просто н€мам никакво време да обикал€м по магазините, взимам всичко, което ми хареса, и минавам на следващата задача, че аман от този ремонт.
÷итирай

—ќ‘»я

ћнени€: 181
«а смесители на душ и мивката в бан€та заложих на ¬идима - с 5 години гаранци€ - н€мам оплаквани€ досега/е наистина от половин година ги ползваме/.........
÷итирай

—офи€

ћнени€: 570
» аз гласувам за ¬идима. ћного съм доволна.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 47
‘орма ¬ита и тези в »нтер  ерамик са китайски. ≈стествено, че се предлагат и български смесители ¬идима, които мисл€ че цена/качество са най-добри и си заслужават .
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 32
јз също вчера купих смесители за бан€та. »збрах сери€та Dalia на Fayans. ћисл€, че съотношението цена - качество е много добро - никак не са по-лоши от ¬идима, а важно за мен беше смесител€ за мивката да е по-висок. ¬ момента в ћосю Ѕриколаж има промоци€ на смесители ¬идима - погледни ги, има гол€м избор! ∆ела€ успешни покупки!
÷итирай

ћнени€: 473
ѕреди три години в бан€та сложихме смесители на ¬идима от сери€та Seva II - на мивката(за мивката ми беше важно чучурът да е по-висок, за да не ми е безкрайно трудно да изми€ наакано бебешко дупе) и на душа. » от двата съм доволна.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7
«дравейте, гледах по ћисл€ мо€т дом, предаване в което слагаха аксесоари, които се закреп€ха със специално лепило и не беше нужно да се пробиват плочките за дюбели.  огато питам по магазините обаче ме гледат неразбиращо Sad . Ќ€ко€ от вас купувала ли е такива и от къде.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 136
«а душа се огледайте за термостатичен смесител (батери€). ћного удобно решение. Ќаглас€ш температурата и смесител€ сам си € поддържа, дори ако се пусне водата в тоалетната, или се включи пералн€та. ћо€т е китайски от ѕрактикер, и си работи нормално вече над две години. —труваше около 100лв. јко водата при вас е варовита, внимавайте каква слушалка за душа си избирате. »ма слушалки за душ, които не се запушват никога от варовика. Peace
÷итирай

—офи€

ќт това, което гледах в интернет за аксесоарите, попаднах на »деал ‘орма-български, който са със залепване. »мат 12 години гаранци€, което на мен лично ми се струва толкова много, че дори нереално. ≈дин комплект за бан€ с всичко необходимо излизаше около 130 лв. от нескъпа сери€. “р€бва обаче да се вид€т на м€сто в магазина. ћоже би н€кой ако си е купил такива може да каже нещо за качеството.
÷итирай

—офи€

«а душа се огледайте за термостатичен смесител (батери€). ћного удобно решение. Ќаглас€ш температурата и смесител€ сам си € поддържа, дори ако се пусне водата в тоалетната, или се включи пералн€та. ћо€т е китайски от ѕрактикер, и си работи нормално вече над две години. —труваше около 100лв. јко водата при вас е варовита, внимавайте каква слушалка за душа си избирате. »ма слушалки за душ, които не се запушват никога от варовика. Peace

итайски - на ко€ фирма? “ези на »нтер керамик и ‘орма вита - нали пак са китайски?
÷итирай

¬арна

ћнени€: 136
Ќищо не пише на смесител€. Ѕеше най-евтини€ модел с възможност за превключване между душ-слушалка и обикновен чучур. ¬зех го за проба, дали ще е удобно решение, като си мислех, че ще изкара около година.
÷итирай

—офи€

»нтер керамик имат много хубави (поне на външен вид) и смесители и аксесоари за бан€, че и огледала. Ќа смесителите дават 5 години гаранци€. ¬се пак н€ма ли н€кой да сподели доволен ли е от т€х?
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора