Стоите ли с грим в къщи?

  • 3 067
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Не виждам нито една причина да махам грима като се прибера вкъщи, дори напротив.
По принцип като се събудя се гримирам и си пия кафето, случвало се е да не излизам целия ден след това, но лошо няма.

И аз се присъединявам. Peace
Иначе си мия грима преди лягане. Не обичам да си лягам с грим, но се е случвало да си легна с грима след тежка нощ и купон до зори. Drunk Crazy

# 16
  • Мнения: 1 080
оооооо стоя,стига да ми е дошла музата изобщо да се гримирам,а тя идва веднъж на месец..... два........ Mr. Greenпонякога и повече...ако съм решила да се гримирам,то ще е защото ми доставя удоволствие много ясно и изобщо няма да е необходим повод...а ако не ми се гримира само мятам една спирала и малко блясък на устните и заминавам....иначе нещо,което се старая да правя по-редовно е почистването и кремосването другото съм го....... Whistling

# 17
  • Мнения: 4 629
По принцип си стоя в нас с грим и го махам преди лягане

а лягате ли си с грим? На мен ми се случва

Да случва ми се, но все по-рядко. Много често ми се случваше като се прибирах пийнала  Mr. Green Сега покрай кърменето обаче "пиянските" ми вечери се поразредиха.

# 18
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Абсолютно не стоя с грим вкъщи, освен ако има празник и съм поканила гости. Просто, когато съм си вкъщи не изпитвам нужда да се гримирам, а пък и кожата по принцип се "изхабява" грубо казано от прекалено честото гримиране(имам предвид  пудра, фон дьо тен).
И никога, ама никога не ми се е случвало да си легна с грим даже и след тежка пиянска нощ до 5 сутринта. За мен това е липса на лична хигиена и на естетика.

# 19
  • Мнения: 3 611
Грим слагам само за диско или пак за някакъв подобен "важен" повод- червило и спирала, с това се изчерпвам, че нещо не е за мен тая работа гримирването. Толкова рядко слагам, че въобще не се сещам като се прибера да го махна- спиралата де, червилото отдавна съм го изяла  ooooh!

# 20
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Да седя с грим в къщи, не бързам като се прибера да се разгримирам.Махам го преди да си легна, но ако е след късно нощно избухване си лягам с грима,което е адски неправилно. Blush

# 21
  • Мнения: 35 949
най-често го махам преди лягане, защото децата са по леглата и имам свободна минутка Sunglasses

# 22
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
като се прибера и си стоя с него.......чак като си лягам го почиствам, а да си призная понякога и забравям Blush

# 23
  • Мнения: 730
като се прибера и си стоя с него.......чак като си лягам го почиствам, а да си призная понякога и забравям Blush

И аз така Peace

# 24
  • Мнения: 2 255
В редките, напоследък случаи когато се гримирам  Sad а и преди, когато го правех по-често  Laughing си свалям грима преди лягане, много рядко ми се е случвало да не го направя, ама на сутринта много ми парят очите  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 596
Да, стоя си вкъщи с грим (под грим разбирам сенки, спирала, гланц за устни). Почиствам лицето преди да си легна вечер, но се е случвало и да си лягам с него (умирайки за сън  Tired) и сутрин да го почистя.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 456
Никога не си лягам с грим!  Naughty
Фанатичка съм на тема чисто лице! Колкото и късно да е, колкото и изморена да съм, каквото и да ми струва! Crossing Arms

Иначе по темата: махам си грима едва преди лягане заедно с основното почистване на лицето. Wink

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
не се разгримирам с прибирането, почиствам си лицето вечер. И аз забравям да го направя, ако всичкия ми грим започва и завършва със спирала (обаче сега много ще ви озадача, но моите очи не сълзят и дори да се случи НИКОГА не се събуждам с вампирски вид или пък цапам възглавницата  newsm78). Ако имам каквото и да е друго по лицето задължително трябва да се разгримирам, че колкото са ми държаливи очите, толкова ми е люта кожата и ако не го направя ще се събудя със сърбеж и петна Sad

# 28
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Слагам спирала,гланц и пудра всеки ден.Ве4ер задължително го махам. Hug

# 29
  • Мнения: 3 611
... И аз забравям да го направя, ако всичкия ми грим започва и завършва със спирала (обаче сега много ще ви озадача, но моите очи не сълзят и дори да се случи НИКОГА не се събуждам с вампирски вид или пък цапам възглавницата newsm78). ..

При мен е абсолютно същото  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт