Ин-витро Плевен 3

  • 64 479
  • 761
  •   1
Отговори
  • Мнения: 168
Здравейте момичета!Благаодаря ви за оказаната чест точно аз да пусна новата тема!Дано с новата тема да се появят и много нови положителни тестове и много, много бебенца! Пожелавам успех на всички ви!

# 1
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Ивка, сладурано, благодаря ти за новата темичка. Нареждам се първа под бременелски ти прашец Mr. Green

# 2
# 3
  • Мнения: 4 737
Цоп, плъос и аз тук  Mr. Green
Меги   bouquet Hug
Ивка  Hug дано, дано скоро всички, бързо-бързо се изнесем оттук и минем в отчетната   Praynig не за друго, а за да направим място на новите момичета  Peace

# 4
  • Мнения: 54
  tiptoeтихичко се промъкваме и с моя единствен борчо.Нека тази темичка да се напълни само с хубави новини и много положителни тестове.Ние го заслужаваме- Hug

# 5
  • Мнения: 216
Нова тема, нов късмет! Дано сега да завалят положителни тестове!  Hug

# 6
  • Мнения: 87
Хайде и аз пльос тук... Дано Ивка, дано. Само положителни емоции за всички ни  bouquet
Аз пък днес да Ви почерпя за РД на моя мъж  Wink

Хубав ден момичета  Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 174
Честита ни нова темичка и дано се превърне в бременелска Praynig!
Стиснати палци и големи очаквания за Kolin!
kik_0486,съветвам те да се придържаш към добрия тон,както правим всички ние!
desi73,ЧРД на мъжа ти!Весел празник newsm59!

# 8
  • Мнения: 670
еййййй къде избягахтееее
И аз съм тук с вас  Party Party Party
Дано не е за дълго  Praynig Praynig Praynig

# 9
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Десинка, да ти е живо и здраво момчето и скоро татко да го направиш! Hug Довече да му кажеш едно "Наздраве" от мен Wink

# 10
  • Мнения: 4 737
Дескааа   bouquet  Hug  честит ти рожденник  newsm59 nbirthday newsm38 И аз, се присъединявам към пожеланието на Меги Wink скоро-скоро да сте мама и тати на още един, двама или трима  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 817
Ей, здравейте сладурки! Записвам се и аз в новата темичка Днес направихме изследване на хламидиите в София, Нац. център по заразни и паразитни болести, лаборатория "Рикетсии ихламидии" и познайте какво, нямаааааа хламидии  Mr. Green . Д-р Теохарова ни каза "Съжалявам обаче и при двамата всичко е отрицателно, няма от къде да намеря хламидии" /понеже и бях показала всички предишни изследвания/. И така сега съм много щастлива и се надявам вече всичко да се развива по етапния ред, а не да тъпчем на едно място. Целувкииии на всички. Колин стискаме палци за теб.

# 12
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Пингвинче, бях повече от сигурна, че резултата ще е отрицателен Peace А би ли споделила малко повече подробности за това изследване, че да може повече хора да прочетат и при интерес да го направят и те. Например къде се намира този център, звъни ли се за предварително записване, какво представлява изследването (кръвно или друго) и колко парички струва. Аз съм решена да го направя това, щото вече ужасно ми писна с тия + резултати Close

# 13
  • Мнения: 817
Разбира се Меги, Д-р Теохарова тел. 02/ 931 07 13, Национален център по заразни и паразитни болести Отдел Вирусология, Лаборатория "Рикетсии и Хламидии", бул. Ген. Столетов 44А. Аз миналата седмица говорих с нея по телефона и се уговорихме тъй като сме от провинцията, да отидем в сряда между 9,00 и 9,30 часа /понеже ги работят само в сряда/, взеха ни кръв, платихме и в 12,30 часа бяха готови резултатите и ги взехме. За вземане на кръв - 5,00 лв. и за всяко х 16 лв., вече в зависимост дали искаш всички IgA, IgM и IgG, тя ни посъветва да пуснем и трите, така че цените са като в Плевен, но тя разгледа всичко което имахме като изследвания, попита ни дали имаме някакви оплаквания и симптоми, доста време си поговорихме преди исзледванито и след като взехме резултатите, много внимателна жена, дай боже повече като нея.

Пропуснах да уточня, че се намира срещу затвора.

Последна редакция: ср, 15 юни 2011, 16:39 от Pingvin4e

# 14
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Много ти благодаря  bouquet Ние също сме от провинцията и специално да заведа мъж ми не знам как ще стане, но мисля да звънна по телефона и да се разберем с д-р Теохарова. Подозирам, че и ние ще сме отрицателни, то по принцип мъжа ми винаги е бил отрицателен, особено след като вливах Сумамед Crazy Остава да реша кога да я свършим тая работа, може би Септември, че да можем да ползваме резултатите за старта на новата процедура newsm78

Общи условия

Активация на акаунт