Познавате ли добър педиатър в Люлин?

  • 2 939
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Скоро ми предстои раждане и разбрах, че трябва да се свържа още от сега с педиатър. Живея в Люлин1 и ми се иска педиатъра да е в този район. Ако някой може да ми препоръча такъв ще съм му много благодарна, защото не познавам майки с малки деца около мен, които да ми помогнат в избора. Предварително благодаря за съдействието! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 46 508
В Майките има същата тема, ето ти линк    bouquet

# 2
  • Мнения: 119
копирам постинга си от по-горе цитираната тема ...

Мога да ти препоръчам педиатъра на моята дъщеря - д-р Груева, работи в мед. център в Люлин 6 /сградата на бившия Битов комбинат/. Докторката е млада, копметентна, внимателна, насърчава кърменето и късното захранване.

# 3
  • Мнения: 33
копирам постинга си от по-горе цитираната тема ...

Мога да ти препоръчам педиатъра на моята дъщеря - д-р Груева, работи в мед. център в Люлин 6 /сградата на бившия Битов комбинат/. Докторката е млада, копметентна, внимателна, насърчава кърменето и късното захранване.

И аз съм на това мнение. Страхотен лекър е!!!

# 4
Mlad tatko sum mama i becheto Anastasia sa oshte v bolnitza, jiveem v lulin 5. iskam da vi pomolq za pomosht.Kak da se svurja s Doktor Grueva. ako moje da mi pomognete shte sum mnogo blagodaren. sushto taka nqkoi da i kaje, koga pediatura trqbva da vidi bebcho, kakvi i trqbvat li dokumenti, pari i t.n.

Mnogo blagodarq na vsichki mami i tatkovtzi, koito mi pomagat

# 5
Скоро ми предстои раждане и разбрах, че трябва да се свържа още от сега с педиатър. Живея в Люлин1 и ми се иска педиатъра да е в този район. Ако някой може да ми препоръча такъв ще съм му много благодарна, защото не познавам майки с малки деца около мен, които да ми помогнат в избора. Предварително благодаря за съдействието! Simple Smile

Опитвам се да открия телефон на въпросната болница в Люлин 6, но няма никъде. Даже не мога да издия точният адрес или поне номера на заведението. Ако някой ме погне ще бъда благодарен

# 6
  • Мнения: 119

Опитвам се да открия телефон на въпросната болница в Люлин 6, но няма никъде. Даже не мога да издия точният адрес или поне номера на заведението. Ако някой ме погне ще бъда благодарен
Цитат

Писах ти ЛС.

# 7
  • Мнения: 1 000
Tелефона на медицинския център в люлин 6 е 9275247
Цялото ни семейство сме записани там при д-р Владова
страхотна е............много съм доволна от нея.....
Противник е на антибиотиците ако не са супер наложителни.......и сестрата е супер...........особено са внимателни към бебетата
не знам............колкото и да я хваля няма да е достатъчно........

В момента работи , а има бебе на 4 месеца

Общи условия

Активация на акаунт