Отзиви за пробиотичната серия Yogurt of Bulgaria

  • 95 193
  • 666
  •   1
Отговори
# 660
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 752
Използвам активно измиващия крем, харесвам го, а и в комбинация с др бяла козметика, която използвам дажа страхотен резултат ( дори козметичката ми г потвърди.
Имам почистващото мляко, чака да свърши това което използвам.

На колежките донесох за подарък крем за ръце, очаровани са и ми поръчаха да им донеса отново.

# 661
  • Мнения: 56
Пробвай на Натаура 30+ околоочния. На Йогурта ми идваше лек на мен

Благодаря! И аз имах съмнения, че може да ми е лек.

# 662
  • Варна
  • Мнения: 1 559
И аз съм ползвала околоочния на Йогурт т.н.-нищо особено като действие.
Другата серия сигурно,ще е хубава,но цените са просто убиец ooooh! Можеше да направят по-малки опаковки например и по-този начин щеше да е по-поносимо.

# 663
  • Мнения: 12
Привет,
след много колебания и страници изчетени мнения, се престраших да си купя дневния крем Колаген Експерт.  Надявам се да ми подейства добре, защото кожата ми е нормална, но чувствителна и не веднъж се с случвало да реагира зле на кремове. newsm17
Ще пиша след около седмица за резултата (опита ми показва ,че ако кожата ми ще реагира, реагира в рамките до 1 седмица при редовна употреба).

# 664
  • Мнения: 2 746
Здравейте,

спряна ли е серията Valcena? Не я намирам в сайта на Биофреш, а съм много доволна от този продукт Rolling Eyes И може ли да се намери на друго място?

# 665
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
И аз съм доволна от серията Йогурт и тъй като е на привършване много ми се иска да си купя Натаура 30+, но цената ми идва множко и се надявам скоро да има някакви промоции в сайта. Пробвах мостри на дневния крем и серума на новата серия с маслина, също много ми допаднаха.

# 666
  • Мнения: 3 312
Очарована съм от шампоана им. Много добре измива, не дразни скалпа, прави косата жива и блестяща.

Общи условия

Активация на акаунт