«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ѕременност с термин месец...
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 730 отговора

гр.—офи€

ћнени€: 61
∆ен€ 83 благодар€ за бързи€т отговор.
ј ти имаше ли симптоми или изобщо не си имала такива?» ако може още един въпрос ходи ли вече на лекар и какво каза той по въпроса?
ћЌќ√ќ “» ЅЋј√ќƒј–я  bouquet bouquet bouquet
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 106
јбе ÷вети,не се тревожи бе мила всичко ще е наред почивайте си,мислете позитивно и не се вкарвайте в излишни филми...всеки организъм е различен не се сравн€вайте ама въобще Hugјз с  първата бременност ми н€маше абсолютно нищо,нито гадене,повръщане,виене на вс€т...б€х си супер.....ама сега ще видим засега само мнооого ми се спи....дано н€мам и други неразположени€ де Loveа гърдите въобще не са ми наедрели за сега само са ми по-чувствителни...това е
”спокой се и гушшшшшш Hug
÷итирай

ћнени€: 1 078
∆ен€ 83 благодар€ за бързи€т отговор.
ј ти имаше ли симптоми или изобщо не си имала такива?» ако може още един въпрос ходи ли вече на лекар и какво каза той по въпроса?
ћЌќ√ќ “» ЅЋј√ќƒј–я  bouquet  :bouquet:  :bouquet:

Ќикакви. Ќаправих два теста положителни б€ха. ќтидох на лекар вид€ се плоден сак и начална бременност. ’одих много рано около 4-та г.с или 2 седмица откакто е станало, а тогава почти нищо не се вижда. —амо от време на време ме боли корема и то най-вече когато се €досам. ƒ-ра каза да вземам но-шпа.

..........

Ќали знаеш за какво е признак това? ѕоне така казват...първи€ път е било момче - сега ще е момиче  Peace Hug
÷итирай

гр.—офи€

ћнени€: 61
delqna всъшност си много права.¬ ср€да съм на лекар и там ще разбера  Hug
ќще веднъж благодар€ ¬и момичета  bouquet
ѕървата ми бременност беше доста тежка и сега като нищо ми н€ма чак се стр€скам Embarassed
÷итирай

—тара «агора

’убава работа ÷вети наслаждавай се тогава на леката си бременност пу-пу дано е такава за всички ни Hug
» ∆ени,дай Ѕоже бе мила не го знаех това ама нека нашарим гащите и аз искам момиченце,а мЏжо иска още едно момче Laughingтака ,че все ще сме доволни 35 35 35
« ѕоследна редакци€: пн, 11 юли 2011, 17:46 от delqna »
÷итирай

ћнени€: 12
ƒобре дошли на всички мартенски мами.

»скам да ви питам дали сте мислили за възглавници за бременни/едни продълговати такива/. «нам че ни е малко рано, но на мен не ми е вече много удобно да сп€ настрана.
 ато става дума за спане вие как се справ€те със сънливостта?  newsm78 јз съм много сънлива от бременността  и ми пречи в работата /работ€ от 4 след об€д то 1 през нощта/ и можете да си ме представите как върв€ и сп€ ... кафето  не е опци€ тъй като съм го ограничила до 1 на ден със ставането? Ќ€какви свежи идеи?  newsm78
÷итирай

—тара «агора

happy cveti какво да ти кажа мила за възглавнички май ни е още много рано,в какъв смисъл не ти е удобно вече Thinkingами какво ще правиш в 7/8/9 месец  35 аз лично не съм ги ползвала но съм чувала ,че са удобни Peace Hug
за сънливоста ами спи ми се и това си е  Crazyи аз взех да ги ограничавам кафетата до 1 на ден с повече мл€ко и така Peace
÷итирай

јми убива ми коремчето .... и аз направо не го мисл€ за по-ната, но си заслужава.
ƒоста бързо расте, но така сме в мойто семество. Ќай-важното е да е живо и здраво!

ѕо-големи€ проблем  е спането...

happy cveti какво да ти кажа мила за възглавнички май ни е още много рано,в какъв смисъл не ти е удобно вече Thinkingами какво ще правиш в 7/8/9 месец  35 аз лично не съм ги ползвала но съм чувала ,че са удобни Peace Hug
за сънливоста ами спи ми се и това си е  Crazyи аз взех да ги ограничавам кафетата до 1 на ден с повече мл€ко и така Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 49
«а възглавниците за бременни да кажа , че са супер неудобни, ако сега ти пречи след 5-6 м.....незнам какво ще правиш Smile

«а сънливостта, аз нощно време ставам по 3-4 път заради малки€ бандит и 1 път да го кърм€, така че съм подготвена с безсънието и такова нещо да ми се спи...  никой не ме пита Laughing
÷итирай

ћнени€: 1 078
» аз се заглеждах в това, но още е рано за мен
÷итирай

ћнени€: 0

ludesia, не слушай кой какво ти казва - слушай т€лото си. Ќе мисл€, че тр€бва съществено да промен€ш начина си на живот, ако се чувстваш добре и не ти го забран€ва ј√-то - т€лото ти е свикнало да спортува, не му отнемай това. — предишната бременност имах леко отлепване в 4-€ месец.  ато махнеш двете седмици лежане, не съм спирала да се движа...  арах колело до 6-€ месец, докато един д€дка не ме събори на един светофар и се поушашках и престанах.
√овори с лекар€ си и ако не ти забрани дадени€ спорт - действай си:)
ј риск си принципно си има до последно - не се поддавай на лоши мисли! ¬сичко ще е наред и здраво бебче на финала! Hug

ћисл€, че си права ще си спортувам. ќсобенно след като ми н€ма нищо нито повръщам, нито ми се гади, единствено гърдите ми пораснаха и са под напрежение, ама е готино, че пораснаха като се има предвид, че б€ха доста малки сега ми е кеф. «а съжаление има много невнимателни шофьори,  ще внимавам повече с д€дковците.¬ажното е , че си изл€зла невредима от ситуаци€та.

—лед 3 теста според мен си в наши€т отбор.¬тората черта винаги е по-бледа, защото първата е контролна.

«ащо имате съмнение за извънматочна бременност?  акви са тези глупости?
 ажи на тво€та позната да се гръмне #2gunfire #2gunfire #2gunfire риск от аборт има във всеки един месец, всичко е до нагласа, организиъм и добър лекар.
«а секса е пълна глупост, ако е в м€рка и ти достав€ удоволствие всичко е ќ , пон€кога оргазмът предизвиква контракции и има риск, но това е само при проблемна бременност.
«а топлата вода е в€рно , за тежкото също.

«а колелото, аз лично бих го оставила, за басейните е много рисковона от гъбична инфекци€, бременните са о€звими.

подход€щи спортове са: …ога, гимнастика,шах Laughing фитнес за бременни.
—ъвет от мен, запази си час и се посъветвай със специалист, дано съм била полезна.Hug
≈ми ще вид€ дали тестовете са  отчели правилно средата на другата седмица.
ћерси, откакто реших да не ги слушам кой какво ми говори и какви рискове има се успокоих.
—естра ми каза, че бремеността не било болест и не значело че тр€бва да си промен€м коренно живота.
ћисл€ да ход€ да плувам и да си карам колелото, лични€ лекар ми каза, че н€ма проблеми.
¬ басейна при нас преди време б€х вид€ла една бременна жена, по това време и мойта най добра при€телка също беше бременна и т€ ми беше казала същото като теб, че не тр€бва да се ходи заради инфекциите.  ато се замисл€ аз не съм имала никакви по сериозни инфекции. а и  лични€ ми лекар каза че н€ма проблеми.
Ќа йога не съм ходила  никога.ћоже да пробвам нещо ново,“и ходиш ли? ъде?Ўах- хехехех играхме като деца в борисовата градина  с€дахме на една по отдалечена пейка от д€дковците и се правихме и ние на добри играчи.

ƒобре дошли на всички мартенски мами.

»скам да ви питам дали сте мислили за възглавници за бременни/едни продълговати такива/. «нам че ни е малко рано, но на мен не ми е вече много удобно да сп€ настрана.
 ато става дума за спане вие как се справ€те със сънливостта?  newsm78 јз съм много сънлива от бременността  и ми пречи в работата /работ€ от 4 след об€д то 1 през нощта/ и можете да си ме представите как върв€ и сп€ ... кафето  не е опци€ тъй като съм го ограничила до 1 на ден със ставането? Ќ€какви свежи идеи?  newsm78

÷вети, аз започнах да пи€ много фрешове от цитросови плодове и от зеленчуци.
јко имаш възможност спи следобеда от 1 до 3ч.
ќнзи ден се чуствах много свежа, аз съм на работа от 7, към 7:30 изпих един фреш от портокали, освен че освежава в портокалите се съдържа и фолиева киселина.
 ъм 9 изпих фреш от моркови, следобеда пих фреш от лимони/аз обичам н€кой не могат да пи€т, може да е от греипфрути/. ћини на балансиран хранителен режим. —утрин със ставането прави гимнастика.ѕрави си разходки. ƒвижението ободр€ва, поне при мен е така.
јз кафе никога не съм пила мраз€ миризмата.

÷итирай

—тара «агора

«дравейте,бъдещи мартенки  Hug јз съм от мартенки 2011.
„естито на всички вид€ли така желаните EFPѕожелавам на ви леко и безпроблемно бременеене,да се напълни темичката с много щастливи коремчета.ѕодкреп€йте се,изслушвайте се,сподел€йте радости и тревоги,които близките ви не биха могли да разберат.ƒобре дошли във вашето виртуално семейство Hug Ќаслаждавайте се на всеки ден от бременността,защото ще е неповторим! bouquet Hug
÷итирай

ludesiq  фрешовете са много добра иде€ аз пи€ принципно соковете на ѕфанер.
ќтносно гимнастиката, аз почвам от утре въпреки че не съм качила и 1 грам но не съм от най-финните, затова почвам тези упражнени€ http://www.letsgym.com/2007/02/12/gimnastika-za-bremenni-nagledno/

ћожете и вие да почнете мами и бъдещи такива. јз лично не мога да свикна към мен да се обръщат с ћјћј  35

∆ен€ 83, мерси за линка мила в най-скоро време ще се възползвам.
Ћека вечер и добро ден според това кога четете този пост. ћного усмивки.  Hug
÷итирай

ћнени€: 3 313
ludesiq  фрешовете са много добра иде€ аз пи€ принципно соковете на ѕфанер.
ќтносно гимнастиката, аз почвам от утре въпреки че не съм качила и 1 грам но не съм от най-финните, затова почвам тези упражнени€ http://www.letsgym.com/2007/02/12/gimnastika-za-bremenni-nagledno/

ћожете и вие да почнете мами и бъдещи такива. јз лично не мога да свикна към мен да се обръщат с ћјћј  35

∆ен€ 83, мерси за линка мила в най-скоро време ще се възползвам.
Ћека вечер и добро ден според това кога четете този пост. ћного усмивки.  Hug

ќще е рано да качваме кила Smile и внимавай с тези фрешове че да не си докараш н€кой диабет Smile» ако ще ги пиеш прави си ги сама , че купешките са пълни с захар , концентрати и кой знай още какво. Wink
÷итирай

—офи€

ћнени€: 49
Ludesiq, мол€те посъветвай се с ј√ лекар не с ƒжи ѕи Smile с риск постовете ми да са само със съвети, когато една жена е бременна всичко в организма и се промен€.

…огата и гимнастиката е много полезна, защото подготв€ т€лото за раждането , прав€т се специлани упражнени€ за дишане, контрол върху болката, подготовка на таза, общ тонус , така наречените "  егли" и мн други. ѕреди съм ходила, но сега с проходило бебче, не ми тр€бва никаква йога. ћо€та гимнастика, йога и фитнес започва в 7 сутринта и свършва в 22:00 без почивка Laughing

ћисли много позитивно и слушай само специалистите Hug
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 730 отговора