Отговори
# 105
  • Мнения: 2
Ползвам едно масло на Hipp против стрии и при предната ми бременност го ползвах, уж е хубаво, но в крайна сметка не разбрах дали щеше да има ефект, тъй като в 14 седмица приключихме... Cry
За жалост тази козметика в БГ няма нищо общо със същата, която ще си купиш в Германия, но какво да се прави  Simple Smile

# 106
  • Мнения: 1 092

Аз съм висока 168 и тежа 73 кг. Така че малко ме е страх да не развия диабет и т.н. От напълняването. Досега съм стигала до 79 кг но никога не съм минавала 80-те. Стискам палци да не кача много.

Посъветвай се с доктора за хранителният си режим. Той ще помогне най-добре. Аз ще ти кажа моето мнение - опитвай се да ядеш балансирано. Поне веднъж седмично риба и по-малко сол във всичко. Солта е по-вредна от захарта дори. Забрави за пърженото. Ако ти се преяжда често - суров плод или зеленчук. Ако си любител на сладкото - по-добре един чист шоколад без примеси и ядки отколкото паста или вафла. Аз не съм фиданка, но се харесвам и се чувствам добре като се храня по този начин. Стартирах от 55 кг - да видим докъде ще стигна. Най-много съм била 57 кг, а си хапвам и имам добър апетит.
Аз за стрии още не мисля, като почна да качвам килограмите тогава. Въпреки, че сестра ми доста проблеми имаше със стриите по време на бременноста, а и сега след това, но някакси не съм стигнала до там...
И най-важното - независимо от промените във външният ни вид - сигурна съм, че си струва  Wink

# 107
  • Мнения: 0
Zdraveite i chestito na vsichki novi mami leko bremeneene i mnogo shtaslivi migove.Kak ste momicheta az se chuvstvam dobre leki pozivi za povryshtane i mnogo mi se spi tova e zasega.Az jiveq v Angliq i tuk se hodi na pregled 7-8 sedmica malko sym pritesnena zashtoto imah edna izvynmatochna bremennost no shte chakam oste edna sedmica. Rolling Eyes

# 108
  • Мнения: 3 242
Zdraveite i chestito na vsichki novi mami leko bremeneene i mnogo shtaslivi migove.Kak ste momicheta az se chuvstvam dobre leki pozivi za povryshtane i mnogo mi se spi tova e zasega.Az jiveq v Angliq i tuk se hodi na pregled 7-8 sedmica malko sym pritesnena zashtoto imah edna izvynmatochna bremennost no shte chakam oste edna sedmica. Rolling Eyes

Добре дошла Каси-кисс Simple Smile
Само ще те  помоля да пишеш на кирилица Simple Smile В най горния десен ъгъл има едно квадратче на което пише ЕN , като кликнеш на него става на БГ и тогава можеш да пишеш на кирилица Simple Smile
Също така не знам коя бременост ти е подред , но преди да направиш поне 8 седмица никой няма да те погледне .
Ето ти примерен график на прегледите в Англия .
Аз също съм тук и чакам да направя поне 9 седмици за да ме регистрират като бременна .

http://img854.imageshack.us/img854/3986/unledamu.jpg

# 109
  • Мнения: 0
Blagodarq ti Troy za infoto,probvah nqkolko pati  no EN ne se promenq nz zashto mnogo se izvinqvam za koeto. Tova mi e treta bremennost imam sin koito e dosta golqm. Imam napravlenie za ranen scan zashtoto sym imala edna izvynmatochna zatova shte hodq v 7 sedmica. Srqda sym pri Gp i she znam poveche. Peace

# 110
  • Мнения: 62
Здравейте мили бъдещи майки.
Вчера и ние видяхме така желаните 2 чертички.Предполагаем термин 4 март.
Това ми е втора бременност-имаме дъщеричка на 3г.и 4м.
Първата ми бременност беше кошмарна,но за тази съм се настроила,че ще е прекрасно изживяване.
Още не съм ходила на лекар,но се моля всичко да се развива нормално.
Пожелавам на всички прекрасни 9 месеца,изпълнени с много положителни емоции,които да споделяме заедно.

# 111
  • Мнения: 505
Здравейте,

Ще се посъветвам с доктора за хранителен режим.
Аз пък живея в Белгия и тук може да се ходи на преглед и всеки ден ако искаш.
Както казах, вече имам среща на 20 юли за да видим дали има ембрион.
Днес таткото видя снимката от ехографа и доста се опули.
Беше много смешен хахаха.

# 112
  • Мнения: 1 722
Здравейте, момичета! Все още не се записвам при вас /не съм видяла двете чертички, но ми е само първи ден от закъснението и мисля да изчакам/ ... но пък 99% съм сигурна, че е станало. От самото начало започнаха придърпванията в яйчниците, болка ниско в корема, поду ми се корема като в 4 месец, сега ме болят гърдите, страшен апетит ми се отвори ... Но ще видим  Simple Smile. Иначе съм мама на мартенско бебе от 2005 набор, та може би пак ще стана! Интересното е, че тогава почти нищо не усещах, даже теста ми бе отрицателен, на лекар ходих и ми каза, че най-вероятно без лечение няма да мога да забременея и ала-бала ... а сега съм почти сигурна, още от първия ден след предполагаемото "ставане"  Simple Smile. Както и да е, до няколко дни ще пиша със сигурност.

# 113
  • Мнения: 4
Здравейте,
вторник на 5 и на мен ми показа две чертички.
Сестра ми ще ражда на 28.07. и ми каза, че на лекар трябва да отида след две седмици.
Една приятелка е в третия месец и миналата седмица за първи път е ходила на лекар ми ми каза да не ходя.Не беше планувано точно сега да стане в този момент, но се зарадвах.
Не можах да повярвам направих си 3 теста и трите показаха 2 чертички.
Възможно ли е теста да  е сбъркал?
Мъжа ми каза, че втората черта не е толкова наситена като първата и можело теста да бърка.
Закъснява ми със 6 или 7 дни, може да е смешно, но не помня на коя дата ми беше точно последния цикъл, 7 или 8 юни?!
Сестра ми каза да отида след две седмици защото може да е или извън маточна бременност или нещо друго не помня как го нарече май беше сорогатно.
Сега ми е напрегнато и не смея да се зарадвам, не знам кога да ходя на лекар?
Една позната ме оплаши, че до 10 ден от закъснението е възможно да абортирам, каза да не правя секс и да не дигам тежко, и да не се къпя с гореща вода.
По принцип ходя с велосипеда на работа постоянно от как се помня се придвижвам  с велосипед.Мога ли да продължа да си карам?Мисля ,че не пречи карам си го и не се чуствам зле.
Доколкото разбрах може да продължавам да ходя на плуване, имах едни ваучери за 3 урока по конна езда и ги подарих на приятели, май вече няма да язда.
Какви спортове не мога да практикувам ако наистина съм бременна?
Още не мога да повярвам

# 114
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен
И аз видях двете чертички... Grinning
Много съм щастлива но и не мога да повярвам тъй като нямам никакви симптоми
Термина се пада на 13 март според личния доктор Grinning
Аз живея в Торонто, има ли други бъдещи майки от Канада?


Последна редакция: пн, 11 юли 2011, 04:05 от clory

# 115
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
Здравейте бъдещи мами:)
Малко се зачудих дали да пиша, но като гледам как са ме подгонили симптомите от първата бременност, нищо чудно след някой друг ден официално да се присъединя към компанията ви;)
От вчера "гушкам" тоалетната чиния след всяко хапване, почнаха ме болките в корема и гърдите...
Освен ако не е някакъв летен вирус Crazy
Иначе би трябвало да ми дойде в четвъртък и не мисля да бързам с тестове до тогава. А ако теста е положителен, не мисля да ходя на лекар преди7 г.с.
И при първата бременност започнах да повръщам още от зачеването и тайничко се надявах този път да ми се размине Sick
То може и да се размине де Blush
Лека бременност на потвърдилите бременността! Hug

ludesia, не слушай кой какво ти казва - слушай тялото си. Не мисля, че трябва съществено да променяш начина си на живот, ако се чувстваш добре и не ти го забранява АГ-то - тялото ти е свикнало да спортува, не му отнемай това. С предишната бременност имах леко отлепване в 4-я месец. Като махнеш двете седмици лежане, не съм спирала да се движа... Карах колело до 6-я месец, докато един дядка не ме събори на един светофар и се поушашках и престанах.
Говори с лекаря си и ако не ти забрани дадения спорт - действай си:)
А риск си принципно си има до последно - не се поддавай на лоши мисли! Всичко ще е наред и здраво бебче на финала! Hug

# 116
  • Мнения: 52
Здравейте,
вторник на 5 и на мен ми показа две чертички.
Сестра ми ще ражда на 28.07. и ми каза, че на лекар трябва да отида след две седмици.
Една приятелка е в третия месец и миналата седмица за първи път е ходила на лекар ми ми каза да не ходя.Не беше планувано точно сега да стане в този момент, но се зарадвах.
Не можах да повярвам направих си 3 теста и трите показаха 2 чертички.
Възможно ли е теста да  е сбъркал?
Мъжа ми каза, че втората черта не е толкова наситена като първата и можело теста да бърка.
Закъснява ми със 6 или 7 дни, може да е смешно, но не помня на коя дата ми беше точно последния цикъл, 7 или 8 юни?!
Сестра ми каза да отида след две седмици защото може да е или извън маточна бременност или нещо друго не помня как го нарече май беше сорогатно.
Сега ми е напрегнато и не смея да се зарадвам, не знам кога да ходя на лекар?
Една позната ме оплаши, че до 10 ден от закъснението е възможно да абортирам, каза да не правя секс и да не дигам тежко, и да не се къпя с гореща вода.
По принцип ходя с велосипеда на работа постоянно от как се помня се придвижвам  с велосипед.Мога ли да продължа да си карам?Мисля ,че не пречи карам си го и не се чуствам зле.
Доколкото разбрах може да продължавам да ходя на плуване, имах едни ваучери за 3 урока по конна езда и ги подарих на приятели, май вече няма да язда.
Какви спортове не мога да практикувам ако наистина съм бременна?
Още не мога да повярвам

След 3 теста според мен си в нашият отбор.Втората черта винаги е по-бледа, защото първата е контролна.

Защо имате съмнение за извънматочна бременност? Какви са тези глупости?
Кажи на твоята позната да се гръмне #2gunfire #2gunfire #2gunfire риск от аборт има във всеки един месец, всичко е до нагласа, организиъм и добър лекар.
За секса е пълна глупост, ако е в мярка и ти доставя удоволствие всичко е ОК, понякога оргазмът предизвиква контракции и има риск, но това е само при проблемна бременност.
За топлата вода е вярно , за тежкото също.

За колелото, аз лично бих го оставила, за басейните е много рисковона от гъбична инфекция, бременните са оязвими.

подходящи спортове са: Йога, гимнастика,шах Laughing фитнес за бременни.
Съвет от мен, запази си час и се посъветвай със специалист, дано съм била полезна.



Miii , и аз съм така , ползвам за гадене АМИЛ- хомеопатични и с много добър ефект

# 117
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Здравейте и от мен,мили мартенски майчета,аз съм от МАЙските мами 2009 и сега като гледам ще съм от мартенските 2012 Heart EyesИмам си момченце на 2г и 2м но с радост очакваме и второто си детенце Hugот невярване още и непроумяване направих 5 теста вече....всички те  EFPположителни....летя от щастие но още и не мога да се осазная Thinking на лекър не съм ходила още но мисля да поизчакам....силни прегръдки на всички ви и дано останем заедно до края желая ви лека и безпроблемна бременност на всички....Мисля да започна да пия фолиева киселина вече,а за мазила май е рано още но на Мустела са супер Peace приятен ден милички

Последна редакция: пн, 11 юли 2011, 15:27 от delqna

# 118
  • Мнения: 62
Момичета влизам на бързо,че съм на работа а пък сърцето ми се е свило.
Искам да ви попитам при някоя от вас промениха ли се симптомите от преди седмица да речем.
При мен има промяна,не че са изчезнали но са по различни и гърдите не ме болят така зверски.
Хем ми е за втори път ,хем не мога да си спомня така ли беше...
Благодаря ви предварително Hug

# 119
  • Мнения: 1 092
Здравейте момичета и добре дошли на новите попълнения. Много се радвам, че групичката ни става все по голяма.
Цвети - моите не са се променили, те просто си липсват  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт