дамски душ - колко често

  • 3 127
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
имам бяло течение - особено когато времето се застуди...правя всеки ден  дамски душ с лайка и наистина течението чуствително намаля Whistling...обаче щом преустанових процедурите - отново си текна постарому с пълна сила....знам , че дамския душ не трябва да се прави много често , защото подтиска естествената среда във влагалището и разрушава киселиността на лигавицата...и се чудя - колко често да правя дамски душ така че хем да ми спре течението, хем да не се променя състоянието на лгавицата.... newsm78

# 1
  • Мнения: 205
Много лекари вече отричат всякакъв вид промивки .Според мен ако става дума за тоалет се прави с интимен гел и течаща вода 2 пъти на ден ,но ти имаш проблем така че се обърни към специалист,за да не си навредиш.

# 2
  • Мнения: 257
[.... ти имаш проблем така че се обърни към специалист,за да не си навредиш.
Цитат

на мене промивките гинеколог ми ги назначи...само че мина доста време и течението изчезва и пак се появява ,когато спра с промивките...затова питам - има ли и други с моя опит smile3538

# 3
  • Мнения: 205
Ох, зная то е мноооооого упорито.

# 4
  • Мнения: 2 381
Аз също имам течение(знам, че по време на бременност се засилва).Значи, преди да забременея съм питала гинеколога дали може да се махне.Той ми отговори, че това течение не е възпалителен процес.И аз просто си слагам винаги по едно everyday-че.За профилактични промивки не съм чувала.

# 5
  • Мнения: 257
Аз също имам течение(знам, че по време на бременност се засилва)..... че това течение не е възпалителен процес.И аз просто си слагам винаги по едно everyday-че.За профилактични промивки не съм чувала.


при мене е налице възпалителен процес...знам , защото цитонамазката го показа...

Общи условия

Активация на акаунт