Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здрвейте
бременна съм - в 6 г.с. Нямам почти никакви симпотми и оплаквания, но от няколко дена имам главоболие ( всъщност почти от деня, в който открих, че съм бременна, преди не съм обръщала внимание)
 Това според вас от бременността ли е ( възможно и въпросът ми да не звучи много умно) или се разболявам ( нямам никакви други симптоми
Благодаря ви предварително
Цитирай

Сливен

И двата пъти ме болеше главата в първите седмици. Нормално е. Пиех Парацетамол, когато вече много ме заболяваше.
Цитирай

Варна

И при мен имаше главоболие в началото ,аз имах и температура около 37,2 доста дълго.Мисля 4е е съвсем нормално явление по време на бременност.Аз избягвах да вземам лекарства ,но за парацетамола съм чувала че не вреди на бебо.
Цитирай

София

Аз също имах главоболие и температура, но после всичко отшумя.
Цитирай

нормално е ,мен ме болеше глава до 3тия месец  newsm705
Лека бременност!
Цитирай

Първо честито!  bouquet
Да, така си е...Освен умората, киселините и запека, главоболието също ме съпътстваше.Но и това ще отмине!
Пожелавам ти лека ременност!!  bouquet
Цитирай

Пловдив

В началото имах период от около 10 дена в който обикновенно към 18-19ч вдигах температура от 37.1 до 37.3 Но слава богу вече отшумя. Наистина е малко неприятно, но отминава  Wink
Цитирай

... някъде преди лудницата ... до църквата!

Главоболието наред с други така приятни симптоми ме съпътстваше до към началото на 4-тия месец и после отшумя неусетно, за да се замени с нови симптоми! Нормално е! Аз пиех парацетамол, но по често прибягвах до Рапидол, понеже от хапчета, които се пият цели ми се гадеше жестоко! И температурата си я поддържах дълго!
Цитирай

София

Нормално - от хормоните е. Tired
Цитирай
здравейте
благодаря на всички за отговорите и помощта ви. За момента се оправя с по две декофеинови кафета на ден, и  сън от ранна вечер. Питах моята лекарка и тя ми каза, че мога да пия ефералган. За момента се въздържам, но ще видим.
Успех на всички. Laughing
Цитирай

София

Не знам защо ти е казала, че можеш да пиеш Ефералган. По време на бременността може да пиеш само чист Парацетамол, без никакви дабавки,  каквито има в Ефералгана и Фервекса например. Рапидолът е много добър, защото се разтваря веднага в устата и има хубав вкус - особено този от 500мг. Измери си и кръвното, когато те боли главата. На мен Рапидола не ми помогна и се оказа, че съм вдигнала кръвно. Но и това отминава. Няма страшно!!! Лека бременност!!!
Цитирай

София

И моята лекарка каза, че мога да пия Ефералган. Peace
То главоболието ми се търпеше, но по едно време таза и опашката ме боляха и за тях каза, че мога да го взимам. Макар, че аз и тогава не го взимах... Thinking Голям мазохист съм явно.
Цитирай

Самоков

От ниско кръвно също боли глава, а много често в начална бременност кръвното е по-ниско, отколкото в нормално състояние. Така че това също е много вероятно.
Цитирай

Atlanta ,USA

Аз съм с главоболие от самото начало та и сега .Понякога не се издържа #2gunfireпръска ми се черепа от болка и пия парацетамол ,ама ефекта е нулев .Пратиха ме на очен лекар и на невролог и причина не откриха ,явно е от хормоните .
Цитирай

Нормално е! И при мен в началото на бременността ме болеше главата, а и все ми се спеше. Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.