Отново за АБКМ - 3

  • 340 134
  • 5 263
  •   1
Отговори
# 5 250
  • София
  • Мнения: 3 698
Според мен, ако се изтърсиш без час, ще ви погледнат; случвало ми се е да виждам така хора докато съм чакала..Виж, всичко е проба-грешка, при някои работи едно, при други друго...Индивидуално е..

# 5 251
  • София
  • Мнения: 22 852
Благодаря ти много за съветите. Проблемът е, че ми е далеч, с час чакам много, а ако ида и без час и изобщо не ме пуснат, не знам.. Rolling Eyes

# 5 252
  • София
  • Мнения: 3 698
Тя е мноого отзивчива и ще те свържат по телефона.
Успех!

# 5 253
  • Мнения: 581
Общо взето детето трябва да е на диета и да не употребява определени храни, майката ако кърми - също. Не са ли ви консултирали какво и кога трябва да се въвежда като храна?

Консултираха ни, но въпроси възникват и после. Не е излишно да събера допълнително информация и от страната на родителите.

# 5 254
  • София
  • Мнения: 22 852
О да и при мен непрекъснато възникват въпроси. Grinning

# 5 255
  • Мнения: 68 196
Навремето пишех в един тефтер, като захранвах. Всичко пишех - всеки ден какво и по колко давам. Дали наблюдавам някакви реакции или особености. Абе всьо....че се забравя.
Методът проба-грешка си остава най-надежден като че ли. Иначе въпроси много, а отговори - малко и незадоволителни от страна на науката и лекарите Rolling Eyes

# 5 256
  • София
  • Мнения: 22 852
Да,това със записването е много полезно. Peace

# 5 257
  • София
  • Мнения: 3 698
Аз имах един ексел разграфен на календар по дни и записвах всичкото ядене за деня, кое как се е отразило, включително и колко кисел е бил този ден Laughing Сега с второто не пиша нищо, но отварям ексела за сверка какво и по колко е ял брат му на тази възраст. Много е полезно.

# 5 258
  • Мнения: 68 196
Оставаше към тефтерЯ да прикача и снимки с ....памперссъдържимото, щото и него съм снимала...на телефона Mr. Green

# 5 259
  • Мнения: 35 872
Моля някой да пусне нова тема.

# 5 260
  • София
  • Мнения: 3 698
Бубанка, чисто процедурно да попитам, възможно ли е  да се премести в някой от здравните подфоруми, тъй като отдавна темата не е единствено за кърмене и вероятно се намира по-трудно?
Предварително благодаря! bouquet

# 5 261
  • Мнения: 35 872
Разбира се, в "Детско здраве" предполагам, че ще бъде най-подходящо.
Пуснете новата тема там и сложете линк тук. Може да напишете и че дискусията вече е в друг подфорум.

# 5 262
  • София
  • Мнения: 3 698
Аз никога не съм пускала тема Embarassed; дано някое от момичетата да се отзове.

# 5 263
  • София
  • Мнения: 22 852
НОВА ТЕМА -  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=974766.new#new

Темите вече ще бъдат публикувани в подфорум " Детско здраве"

Общи условия

Активация на акаунт