Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
150-164 от 734 отговора
Пфф, как съм се оляла, че съм забравила предишната тема, че и създаването на новата съм проспала. ooooh!

Момичета, не знам дали сте гледали Пролет, Лято, Есен, Зима.. и пак Пролет. Това е един от филмите, които са ме разтърсили най-дълбоко, шедьовър. Сигурно повечето го знаете, но не го видях на първа страница и мисля, че трябва да се включи. Peace
Цитирай

http://youtu.be/5BMpP7K6e08

" Oseam" се казва филма, има го в ютуб и е разкошен. Будистка приказка. Тъжен е и ще ви разплаче, но е много съдържателен.

Аз живея в Корея от повече от 1 година, но не съм гледала много корейски филми.
Цитирай

Sunny_Girl, ще останеш доста изненадана от Lee Min Ho в сравнение с БОФ newsm53 .
Той е страхоооотен и някак си...толкова различен...А сериалчето много,много ми харесва...Снощи стоях до 2 часа да зяпам,ама успях да стигна само до 8-ма серия.Днес ще си го догледам,надявам се.
Цитирай

Severa, ще оправим пропуска в следващата тема, че тази вече не може да се редактира, а междувремено ето линк за сваляне Spring Summer Fall Winter... and Spring .
Аз още не съм го гледала, защото за мен филмите на Kim Ki Duk трябва по скоро да се усетят. Те не могат да се гледат ей-така, между другото. От опит знам, че е най-добре да изчакам да ми дойде отвътре желанието да го изгледам.

Loren, добре дошла в темичката ни bouquet . Ще се радваме да ни разкажеш повече за Корея и за живота там, ако имаш желание разбира се Smile . Как се озова в тази част на света? Вярвам, че всички тук ще бъдат много доволни да получат информация от "първа ръка" Wink .

Поздрав за всички с една от най-новите песни на MBLAQ  Hug

Play Thumb
Цитирай

Много хубава песничка и клипче!Все едно е снимано в ЖПЗавода, където работех  35! Трябва да погледам и други групи,че като съм се втренчила само в две-три,явно пропускам много хубави неща!

Loren, добре дошла  Hug !И аз ще се радвам много, на разказите и впечатленията ти, ако решиш да ги споделиш с нас  Peace!
Цитирай

Благодаря 2в1 и Тайна  Hug

За Корея мога само хубави неща да кажа. Корейците са много мили хора. Много обичат децата и има страшно много детски забавления,заведения за деца и др. интересни неща за деца, които са супер сладурски. Изобщо децата тук се радват на невероятно внимание. Има много планини, които са направени със стълби,пътеки,мостове.. за разходка и катерене и са масово посещавани, както има и много  Будистки храмове в планините. Корейците са луди по тях (по планините:)
Мен най много ме привлича спокойствието, което тези хора излъчват, просто има си го в тях вътрешния мир, независимо от възрастта им.

Дано да е било интересно.
Иначе кои са 5те най-добри Корейски филма според почитателите и познавачите на Корейското кино   Flutter някой би ли ме информирал  :bouquet:
« Последна редакция: Вт., 12 Юли 2011, 13:11 от Loren »
Цитирай

Loren, благородно ти завиждам къде си сега. Hug
Нядявам се и за малко снимчици,ако не е проблем.

А за 5те най-добри филми съм сигурна,че 5 човека ще ти кажат 5 различни неща. Very Happy
Но съм забелязала,че Pasta е доста харесван.

Ще е интересно обаче всеки да напише по 5 филма/сериали,а в следващата тема с тях да направим анкета - така няма да се чудим,кои филми да включим,пък и ще видим кой е най-обичания сериал в темата.
Ако има съгласни разбира се.
Цитирай

Ooo, то колкото хора, толкова вкусове! Аз например харесвам някои,които другите не харесват и обратното! Но  този мога да ти препоръчам с чиста съвест "A Frozen Flower"!
Цитирай

Много е хубаво тук, но в същото време е и трудничко. Езика е труден за научаване и храната е адски различна, човек трябва да ходи в Сеул за да яде нещо различно от Корейски манджи и барбекюта Party
Та специално аз нищо не мога да запомня на Корейски за повече от 2 дни..така че ви завиждам благородно на вас , които сте си в България Very Happy  Виж ако ми идваха гости като например родители и приятели щеше да е невероятно, ноо още никой не е дошъл.

Този филм-замразено цвете-го има в ютуб и ще го гледам. Иначе аз харесвам още един:"Marriage is a crazy thing" 2004

Ами освен да ви пожелая приятен ден, а понеже аз съм със 6 часа напред от БГ, на мен си пожелавам спокойна вечер. bouquet

Цитирай

Гледайки корейски филми и сериали, вече съм запомнила доста думички и изрази! Лошото е, че надали някога ще влязат в употреба  Peace.

Разгледай тук, има богат избор от филми и сериали!

http://www.easternspirit.org/forum/
Цитирай

Тайна, може би като" саранг хе" Wink
Мерси за линка, но искам препоръчани филми, и то по възможножт да ги има в туба. Peace
Цитирай

Мерси за линка, но искам препоръчани филми, и то по възможножт да ги има в туба. Peace
Само ни насочи малко - какво харесваш,какво не...сериали или филми.
Цитирай

То и аз гледам онлайн, но не в ютуб, защото там ги има на всякакви езици, но не и на тези,които аз знам  Embarassed! Можеш да си харесаш филм или сериал от форума , да прочетеш мненията, кой участва, за сюжета и после да го потърсиш в ютуб.Аз гледам  от тук:

www.dorama.su

http://ru.viki.com/channels?category=tv

http://www.myvi.ru/

http://video.i.ua/user/3336240/

Във viki-то можеш даже да си избереш 4 езика, на които искаш да гледаш филма или сериала! Там превеждат на много езици, а и качеството на качените филми и сериали е много добро! Само трябва да се регистрираш, за да можеш да си избереш предпочитаните езици.

Цитирай

Loren,добре дошла  Hug.
Много ще ми бъде интересно,ако имаш време да споделиш,повече от начина им на живот.Предполагам,че е страхотно в Корея.... Flutter Надявам се и аз някой ден да успея да посетя Южна Корея.Да опитам от всичките неща ,особено тези които ги продават по улиците...една такава пара като се вдигне там,ми иде и аз да ударя една две бутилчици соджу..... hahaha 35 35 35

Първият ми сериал ,беше Pasta ....,затова аз слагам него в 5-цата.За останалите 4-ри трябва да помисля.... Peace
Цитирай

Как сте? Тези дни се поизгубих, но редовно ви чета. Smile
И за да не изневеря на себе си, а и на вас,  ето от мен едно поздравче с двама горещи мъже и една кола. Smile Наслаждавайте се. Smile

Play Thumb
Цитирай

150-164 от 734 отговора