Препоръчайте хубави бунгала на Шкорпиловци

  • 182 874
  • 446
  •   1
Отговори
# 30
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Най-хубавите плажове са на Бяла и Шкорпиловци,стига да знаеш къде да ги намериш!И много зависи какво търсиш.Ако искаш почивка,без да ти тъпчат по главата,да ти крещят ревящи деца и да ти хвърлят пясък в устата,това са местата за почивка!
Ако търсиш лудница,емоции,купони...не става!!!
Но да твърдиш,че са най-смотаните.....ще ме прощаваш....!Въпрос на избор!За мен това са магически места,райски кътчета!!!Мога да приложа и снимков материал...!!!

# 31
  • Русе
  • Мнения: 40
Чакаме снимки. Ние също сме големи фенове на Шкорпиловци.

# 32
  • Мнения: 4 195
ninkata 1 е абсолютно права. Обиколила съм цялото ни черноморие и плажове като на Шкорпиловци, особенно тези между Шкорпиловци и Камчия другаде няма Peace
Междудругото, в самото село Шкорпиловци има много прилични семейни хотели. МИналата година братовчедка ми там плащаше по 25 лв FB на човек и бяха много доволни Peace

# 33
  • Мнения: 556
Moon Walk , би ли казала кой е хотела.

# 34
  • Мнения: 4 195
Ще попитам за телефон и име и ще пиша. Знам, ч собственичката му е бившата арендаторка на бунгалата на СБХ и съм го виждала самия хотел. Тихо, спокойно, чисто, големи стаи, имат голяма градина, имат и долу напълно обзаведена кухня със всичко необходимо и може да се ползва, ако човек иска да си приготвя там сам храната. Хубаво е Peace

# 35
# 36
  • Варна
  • Мнения: 3 936
Здравейте.Изобщо не се лъжете за Шкорпиловци.От цялото Черноморие Шкорпиловци и Бяла са най смотаните места–нито плаж,нито заведения,нищоооо.

Хора които спят на палатки или бунгала и пекат картофи и хайдушки кебап в огъня на брега на морето, няма как ,а пък и не искат да разберат какво значи 5* олл инклузив с отопляем басейн.Обратното също е важно Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Има ,все пак, все още ,не малко места които не са поляти с бетон и асвалт.Има и достатъчно места облагородени,с красиви заведения и басейни- с други думи за всеки има място под слънцето и нека не се заяждаме а да  си споделяме.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 936
Moon Walk , би ли казала кой е хотела.


Шкорпиловци, х-л Черноморец
също става Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 38
  • Мнения: 5
Хотел Черноморец близо ли е до плажа? Само единични стаи ли има?

# 39
  • Сф
  • Мнения: 10 640
О, Бяла е страхотно градче- спор няма, но плажа не е хубав- едър пясък- това се преживява, ама като влезеш в морето и е до шия и огромни вълни- изобщо не е подходящо за деца, иначе е много красиво...... .100 пъти по- красиво от Обзор- поне за мен.
 На Камчия на бунгалата е мизерия, но плажа е по- добре. Все пак няма нищо интересно, напротив пълно е със "селяни",  които надуват чалга от бунгалата, а на плажа не е нито тихо нито спокойно а мръсно и скучно. На мъжа ми му беше най- зле- не видя нито една мацка............няма да се върнем ,         Laughing предпочитаме на юг .
 Peace  Искам детето ми спокойно да си пляцика във водата и около брега докато си почивам, а не да си изкарвам акъла дали вълните ще го съборят. В Бяла имахме много неприятно преживяване.
Иначе къде е Царския плаж на Созопол или плажовете в Китен, на светлинни години от северните...... Peace

# 40
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Централния плаж на Бяла и аз не го харесвам,въпреки,че там съм израснала!Има обаче,едни незнайни за всички плажчета,които са не охраняеми и са страхотни..."Бяла река","Кара дере","Чайка"....!!!
Не знам може би съм пристрастна....!!!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 936
Хотел Черноморец близо ли е до плажа? Само единични стаи ли има?

Самото село е долу горе на 2 км. от плажа и летовището с бунгалата.
В летовището на плажа също има 2-3 хотела,но основната част от хотелчетата са в селото.
http://pochivka.bg/o-16745-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB% … D0%B5%D0%B2%D0%B8
И в този и в други сайтове има много телефони,е-адреси.
Плажа е огромен,многокилометров,но е открит и когато духа и се вълнува естествено че не става за плицикане на бебоци.

# 42
  • Мнения: 4 195
Селото е на 1,5 по асфалтовия път ( засичано с кола) и на 700м максимум покрай един хотел....Добуш мисля, не съм сигурна. Дълги години не можеше да се минава от там, пътя беше в ремонт но сега мисля, че не е така, не знам Rolling Eyes
Ние сме били винаги на СБХ на бунгалата и от селото до плажа не съм ходила Rolling Eyes. По - скоро е за кола, особенно с малки деца. Иначе става и пеша, ако сте със 7 годишен калпазанин като мен, той няма проблеми с ходенето.

# 43
  • Мнения: 556
Moon Walk , нали не си забравила за обещаната информация  Peace

# 44
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
 Защо спряхте да пишете, тъкмо открих темата.Аз ще ходя за трета година на Шкорпиловци, но за първи път на бунгала, до сега сме биле на квартира в селото, уж за по безопасно.Терасите им са с едни големи дупки, дето не си пускам децата за секунда сами.Реших да ги гоня около бунгалата и  да не се притеснявам дали няма паднат.
 Някой ходил ли е на тези бунгала или дали е минавал покрай тях.Много ме е яд, че няма снимка.Обаждах се на няколко обяви, но периода за който сме решили да ходим всичко е заето, а ние ще бъдем с още едно семейство.

http://pochivka.bg/o-15135-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB% … D0%B2%D0%B5%D1%86

Общи условия

Активация на акаунт