Препоръчайте хубави бунгала на Шкорпиловци

  • 183 251
  • 446
  •   1
Отговори
# 120
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
 А бе тия от бунгала Шкорпиловци, май на симпатии карат, от април месец им звъня.Един път има друг път няма свободни места.Сума и телефони навъртях и направо ми писна.Отивам на слуки и все ще си намерим нещо.

# 121
  • Мнения: 96
А бе тия от бунгала Шкорпиловци, май на симпатии карат, от април месец им звъня.Един път има друг път няма свободни места.Сума и телефони навъртях и направо ми писна.Отивам на слуки и все ще си намерим нещо.
Защо не опиташ в Джордаш? Бунгалата им изглеждат съвсем прилични и са, поне за мене, евтини- 50-60 лв. Вярно е, че не са в гора, но затова пък имат климатик. Освен това са на плажната ивица. Аз като се върна на 13-14 август, ще пиша какви са ми впечатленията.

# 122
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
А бе тия от бунгала Шкорпиловци, май на симпатии карат, от април месец им звъня.Един път има друг път няма свободни места.Сума и телефони навъртях и направо ми писна.Отивам на слуки и все ще си намерим нещо.
Защо не опиташ в Джордаш? Бунгалата им изглеждат съвсем прилични и са, поне за мене, евтини- 50-60 лв. Вярно е, че не са в гора, но затова пък имат климатик. Освен това са на плажната ивица. Аз като се върна на 13-14 август, ще пиша какви са ми впечатленията.

 На мен ми се искаше да имат кухничка, то не че съм се разготвила на морето ама малкия ми син не може само на сухо да кара.Обяда ще го оправим на някое заведение, вечерята на барбекю от кланицата в селото ама закуската ми е проблем.

# 123
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120

ted2 Аз резервирах малко бунгало, смятам, че ще ни стигне. Ние сме 2ма възрастни едно дете на 5 и едно бебе. Казаха ми, че дивана в хола е разтегателен, така, че смятам 2ма спокойно могат да се съберат да спят Simple Smile Децата в едната стая, а вие в хола на дивана Simple Smile

zoria звънях, но има места за началото на август и най-вероятно ще отидеме тогава. Ние може би ще резервираме голямо бунгало защото на моите дивачета им трябва пространство.  Laughing

Ами ти си прецени, за бунгалото, аз резервирах за 21 август, надявам се да сме уцелили с избора си Simple Smile Можехме да се засечем там, но уви. Ще се радвам, като се върнете да пишеш как е, и да останеш доволна.  Wink



Аз също се надявам да останеме доволни, а като се върнем задължително ще пиша. И в този ред на мисли моля всички които са се върнали от почивка в Шкорпиловци да пишат отзиви за местата  където са отседнали  Wink


# 124
  • Мнения: 31
ted2 стискам ти палци Simple Smile и се присъединявам към теб, отностно , отзивите за Шкорпиловци Simple Smile

# 125
  • Мнения: 96
Сега, защото сте ми едни такива много грижовни майчици ще ви пусна няколко снимки на бунгалата на БТА, които се оказаха страшно апокрифни и никъде из нета няма инфо и снимки от тях.

Ако ми кажете как става номера, че не успях да кача снимките...

# 126
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
Сега, защото сте ми едни такива много грижовни майчици ще ви пусна няколко снимки на бунгалата на БТА, които се оказаха страшно апокрифни и никъде из нета няма инфо и снимки от тях.

Ако ми кажете как става номера, че не успях да кача снимките...

 Да не са много големи, че не можеш да ги качиш

# 127
  • Мнения: 96
Сега, защото сте ми едни такива много грижовни майчици ще ви пусна няколко снимки на бунгалата на БТА, които се оказаха страшно апокрифни и никъде из нета няма инфо и снимки от тях.

Ако ми кажете как става номера, че не успях да кача снимките...

 Да не са много големи, че не можеш да ги качиш

Ами знам ли? Ще изчакам мъжа ми да се прибере от работа и ще го помоля.

# 128
  • Мнения: 761
Здравейте, преди 3 години бяхме на бунгалата на Белопал, мястото е хубаво, НО отвъре бунгалата бяха пълна мизерия. Аз съм човек който много не придиря, но беше отвратително. Имаше мишки явно които нощно време чувахме, мирише на мухъл. Капака ми беше, когато детето люлеейки се на люлката видя змия точно под люлката. На другия ден събрах багажа и дим да ни няма. Собственичката не разрешава ползването на скарички или други ел. уреди. Ползва се барбекюто. Има нещо като сладкарничка с много хубава тераса с изглед към морето. Имайте предвид, че се плаща преди да видиш бунгалата.

# 129
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
Здравейте, преди 3 години бяхме на бунгалата на Белопал, мястото е хубаво, НО отвъре бунгалата бяха пълна мизерия. Аз съм човек който много не придиря, но беше отвратително. Имаше мишки явно които нощно време чувахме, мирише на мухъл. Капака ми беше, когато детето люлеейки се на люлката видя змия точно под люлката. На другия ден събрах багажа и дим да ни няма. Собственичката не разрешава ползването на скарички или други ел. уреди. Ползва се барбекюто. Има нещо като сладкарничка с много хубава тераса с изглед към морето. Имайте предвид, че се плаща преди да видиш бунгалата.
Че как ще ме накарат да платя преди да видя бунгалото.Това, че съм направила резервация и не са ми искали депозит си е техен проблем.Къде се плаща без да видиш за какво става въпрос или си купуваш стока без да я видиш.То по интернет имаш право за си върнеш закупената стока.За тези хора защита на потребителя няма ли?Типично по български е всичко.

# 130
  • Мнения: 96
Здравейте, преди 3 години бяхме на бунгалата на Белопал, мястото е хубаво, НО отвъре бунгалата бяха пълна мизерия. Аз съм човек който много не придиря, но беше отвратително. Имаше мишки явно които нощно време чувахме, мирише на мухъл. Капака ми беше, когато детето люлеейки се на люлката видя змия точно под люлката. На другия ден събрах багажа и дим да ни няма. Собственичката не разрешава ползването на скарички или други ел. уреди. Ползва се барбекюто. Има нещо като сладкарничка с много хубава тераса с изглед към морето. Имайте предвид, че се плаща преди да видиш бунгалата.
Abe znaeh si az, che ima neshto gnilo v Daniya. To ne mozhe pak chak takava eftiniya, bez da ima prichina.
Bezplatno e samo sireneto v kapana za mishki, dami. Za  vsichko ostanalo se plashta.
Elysana, blagodarya ti za informaciyata!

# 131
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
Някой нямаше ли да пуска снимки някакви  Rolling Eyes

# 132
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Не ходете в комплекс "Джордаш" в Шкорпиловци, големи мошеници са Mr. Green . Цените им за бунгало са страшно завишени, предвид предлаганото качество. Мисля, че дори ТВ нямат. Ходили сме там три години поред от 2006-та до 2008-ма. През 2007-ма бяхме с приятелско семейство. Какво да ви кажа, пълно разочарование. Прецакаха ни да сме с един хладилник... То бива мизерия, бива, ама при резервация, направена през април примерно, направена при условия бунгало с хладилник..... Още нещо- само две- три бунгала имаха що годе прилични мебели, останалите бяха... соц. класика- дървени сандъци за легла с бубунести дюшеци. Ние първата година разучихме кои са по- сносните бунгала и ги резервирахме за другата. Наглата управителка ми намекна, че тези и били ВИП бунгалца....., но понеже идваме вече втора година, сме и редовни клиенти, затова нямало да ни вземе по- скъпо за ВИП- землянките Mr. Green . А точно под т.нар. "ВИП" кочинки се намираше някаква пречиствателна станция и каква миризмичка се носеше право към нас, не е истина. Повечето бунгала имат много високи, но неоградени веранди, което се е опасно за малки деца...Мога да пиша още за "прекрасните" бунгала, но стига толкова. Имат и положителна страна- хубава полянка, поливат я постоянно, вечерно време е добре осветено и дори красиво. Няма наклони, за разлика от повечето други бунгала на Шкорпиловци в горичките, там баирите са страшни и с малки деца е ужасия(разбрахме го от хора, с които се запознахме покрай децата на плажа).
 Друго, което мога да кажа за Шкорпиловци е, че привидно хубавият, голям плаж има много отрицателни страни, повече от положителните..... Всеки е наясно, че по Северното Черноморие морето е доста по- сурово и негостоприемно, така да се каже. Първите две години, в които сме били там морето беше като тепсия. При влизане морето е дълбоко до чатала, или дори до кръста на повечето места. Представете си какво става като има вълни. Но какви вълни? Вълните там са нещо страховито..... Местните си имат принцип- "Хване ли буря, 6 дни да не се влиза в морето".... Да, обаче за почиващите това е половината, или дори цялата почивка...... Колко хора се удавиха през юли 2008-ма....... Това, заедно с гореописаните "прелести" ни отказа почти категорично от почивка на Шкорпиловци. Това почти с пълна сила се отнася за плажовете на Обзор, Бяла, Камчия......Просто като погледнеш картата, виждаш, че там заливи НЯМА, нормално е морето да е така "диво"..... Най- неприятното от това е, че стоиш на брега при буря, пържиш се на 40 гр. жега, но не можеш дори да се натопиш във водата. Първо, че е дълбоко и вълните още при влизане те заливат презглава, друго, че и да намериш по- плитко местенце, вместо да се разхладиш получаваш чудно опесъчаване, е сигурно за пилинг става, стига да не се удавиш Mr. Green .
Толкова от мен, никога не съм категорична, но оттогава се върнахме към традиционните почивки на южното Черноморие........ Може на някого да му се стори смешен многословният ми разказ, но като всеки ден чувахме и виждахме линейки, които не бързаха за тръгват, после виждахме как спасителите и парамедиците пренасят тленните останки на поредният "куражлия"....... 

# 133
  • Мнения: 4
Бунгалата на Мадара Шумен са хубави. Миналата година бяхме там и за тази сме си напавили резервация. Имат и сайт с цени и снимки.
http://www.tsu-madara.com/ceni.html

Последна редакция: сб, 07 юли 2012, 19:34 от ИскраСтоева

# 134
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Хора, най- добронамерено ви казвам, не ходете там...... В Курортен Комплекс Шкорпиловци(понеже Село Шкорпиловци по разбираеми причини е навътре в сушата) просто няма нищо хубаво, особено откакто махнаха кръчмето с лодките на плажа, то беше единственият "лъч светлина" там   Laughing .
Ако сте попадали все на хубаво време, добре, но при последните ветровити години се съмнявам.... Дори и в най- южните точки на Черноморието миналата година в разгара на сезона беше Ад при голямото вълнение.... Вярвайте ми, на Ахтопол и Синеморец над половината от Широчината на плажовете беше залята с вода, какво остава за "страховитото" Северно Черноморие..... Спирам, всеки сам си решава, що се паля толкова  Mr. Green ......Правя го от добро сърце, но трябва някой, дето има нещо между ушите да го чете  Mr. Green .........

Последна редакция: нд, 08 юли 2012, 01:44 от enze

Общи условия

Активация на акаунт