Препоръчайте хубави бунгала на Шкорпиловци

  • 182 871
  • 446
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5
Здравейте, имам въпрос към тези, които вече са ходили в Шкорпиловци. Знаете ли как са условията в бунгалата на Шумен. (Доколкото знам се намират в близост до базата на ВИНС) И още колко далече са от плажа?

# 166
  • Мнения: 96
Ние от 3 до 13 август и си търсиме компания за 9 годишния ни син. Ако някой е там по това време с подобно по възрост чадо да се обади. Grinning
Ема вие много късно ще ходите, ние до тогава ще се върнем LaughingИначе имам компания, големия ми син сега ще прави девет.
Язък! Sad  Ще трябва на место да дириме приятели.
На вас ви пожелавам много слънчеви дни и плоско като тепсия море  Simple Smile Приятно прекарване!

# 167
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
 Много благодаря и на теб!Имаме нужда от плоско море, че като се разбунтува няма влизане дни наред.

# 168
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Имаме нужда от плоско море, че като се разбунтува няма влизане дни наред.
Пожелавам ви го от все сърце, хубаво време и абсолютно спокойно море!

# 169
  • Мнения: 56
Момичета,в момента съм на Шкорпиловци....има много мазут на плажа,по пясъка покрай брега е пълно с черни парчета мазут.

# 170
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
Момичета,в момента съм на Шкорпиловци....има много мазут на плажа,по пясъка покрай брега е пълно с черни парчета мазут.

 А във феисбук в тяхната страница пише, че нямало мазут, че им мътели водата.Опасни са.

# 171
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета!
Някой ходил ли е тук: http://pochivka.bg/o-6333-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D … D0%BB%D0%B4%D0%B8
Днес си направих резервация,но не знам дали е хубаво,нали знаете как лъжат в сайтовете си?!
Ако някой е бил там и има впечатления,моля нека сподели!

# 172
  • Русе
  • Мнения: 40
Това ,мисля е по един доста стръмен баир- не ви виждам на връщане, в гората е.

# 173
  • Мнения: 4
Здравейте, имам въпрос към тези, които вече са ходили в Шкорпиловци. Знаете ли как са условията в бунгалата на Шумен. (Доколкото знам се намират в близост до базата на ВИНС) И още колко далече са от плажа?

Миналата година бях там доста прилични са, тази ще повторя. Има бунгала които са ремонтирани с терикот и фаянс, леглата са хубави, чаршафите нови, но аз си нося. За тези които не са ремонтирани не знам, цената е различна. Има малко баир но не е толкова страшно  Simple Smile Аз съм доволна, приятелите с които бяхме също

# 174
  • в белята
  • Мнения: 536
Днес се прибрахме от Шкорпиловци и мазут невидях ,но за боклуци немога да кажа същото.........сърцето ме заболя като гледах къмпингуващите какво са оставили след себе си
И малко клюки........Днес откриват новоо заведение на плажа и се очаква да е много добро от към кухня ,но и край с нощното спокойствие планува се там да се правят хаус партита и т.н.

# 175
  • Мнения: 0
Здравейте,всички! Grinning
И аз съм се нагледала на бунгала Велди.Привлича ме това,че е в гориста местност и няма да е много топло,а също и това,че самите бунгалца са на по-голямо разстояние едно от друго.Ако някой има лични впечатления от там,моля,да сподели!

...на заминаващите желая:"Приятна почивка!!!!"

# 176
  • Мнения: 293
Здравейте момичета! Днес се завърнах от Шкорпиловци. Меко казано останах очарована от мястото. Бяхме в бунгалата на БТА. Там е всичко за което съм мечтала за една почивка. Спокойствие, гора, море, красота. Нашето бунгало гледаше точно към морето. Всяка сутрин като ставах, пиейки кафе наблюдавах морето. Птичета пееха в горичката в която е базата. За да стигна до плажа ми трябваше не повече от минута. Широко, спокойно, непренаселено. За всеки има място на топлия пясък. Няма прескачане на хавлии, пясък в очите и косите. Вярно, че на различни места плажът е или по-плитък или по-дълбок, или има камъни и водорасли. Но при тази огромна плажна ивица всеки може да си избере подходящото за него място. Мазут не съм видяла, но да вярно е , че плажът в тази част не се почиства или само на добра воля. Естествено всеки трябва да има самосъзнанието да обере всичко след себе си и да го сложи на определеното място. Точно такова самосъзнание повечето нямат. Инак, горичката пази хлад, но пък жегите бяха невероятни, та не се издържаше. Вечер- барбекюта, салатки, ракийка. Заведението към бзата винаги предлагаше обедно меню , което се състои от три вида супи- рибена, пилешка, шкембе плюс таратор и винаги нещо готвено, понякога два вида. Всичко много вкусно приготвено. Палачинките в централната част- страхотни. Една със сирене и кашкавал плюс салата ми стигаше за вечеря Simple SmileМагазинчета за пазаруване има в самото курортно селище освен в селото. Там пък открихме прословутата кланница и си взимахме наденици, пържолки, кебапчета и кюфтета за скара. Чудесни бяха. Не зная как точно да го опиша, за мен това беше идеалната почивка сред природата. Строежи почти няма, само в центъра има 2-3 сгради, ннедостроени още. Иначе видях доста бунгала сред гората. Нямам иде как са вътре, но не са много тези , които са в непосреддствена близост до плажа. Повечето са по-високо и трябва време да се стигне до тях. Но не смятам, че хора, решили да се отдадат на истинска почивка това ще ги притесни. Всичко е толкова запазено от едно време, че аз не знам друг курорт, който да носи този дух. Всъщност има всичко от което се нуждае човек, но и същевременно може да се слее с природата!

# 177
  • Мнения: 4
Здравейте момичета! Днес се завърнах от Шкорпиловци. Меко казано останах очарована от мястото. Бяхме в бунгалата на БТА. Там е всичко за което съм мечтала за една почивка. Спокойствие, гора, море, красота. Нашето бунгало гледаше точно към морето. Всяка сутрин като ставах, пиейки кафе наблюдавах морето. Птичета пееха в горичката в която е базата. За да стигна до плажа ми трябваше не повече от минута. Широко, спокойно, непренаселено. За всеки има място на топлия пясък. Няма прескачане на хавлии, пясък в очите и косите. Вярно, че на различни места плажът е или по-плитък или по-дълбок, или има камъни и водорасли. Но при тази огромна плажна ивица всеки може да си избере подходящото за него място. Мазут не съм видяла, но да вярно е , че плажът в тази част не се почиства или само на добра воля. Естествено всеки трябва да има самосъзнанието да обере всичко след себе си и да го сложи на определеното място. Точно такова самосъзнание повечето нямат. Инак, горичката пази хлад, но пък жегите бяха невероятни, та не се издържаше. Вечер- барбекюта, салатки, ракийка. Заведението към бзата винаги предлагаше обедно меню , което се състои от три вида супи- рибена, пилешка, шкембе плюс таратор и винаги нещо готвено, понякога два вида. Всичко много вкусно приготвено. Палачинките в централната част- страхотни. Една със сирене и кашкавал плюс салата ми стигаше за вечеря Simple SmileМагазинчета за пазаруване има в самото курортно селище освен в селото. Там пък открихме прословутата кланница и си взимахме наденици, пържолки, кебапчета и кюфтета за скара. Чудесни бяха. Не зная как точно да го опиша, за мен това беше идеалната почивка сред природата. Строежи почти няма, само в центъра има 2-3 сгради, ннедостроени още. Иначе видях доста бунгала сред гората. Нямам иде как са вътре, но не са много тези , които са в непосреддствена близост до плажа. Повечето са по-високо и трябва време да се стигне до тях. Но не смятам, че хора, решили да се отдадат на истинска почивка това ще ги притесни. Всичко е толкова запазено от едно време, че аз не знам друг курорт, който да носи този дух. Всъщност има всичко от което се нуждае човек, но и същевременно може да се слее с природата!

Би ли дала някакви кординати на тази база тел. и тн

# 178
  • Варна
  • Мнения: 170
Здравейте на всички. Току що се върнахме от Шкорпиловци. Нощувахме в Белопал. Бунгалата са леееко мизернички, но на фона на голямата площадка пред тях, място за бягане на децата. Вечерта се събраха близо 10-тина деца от съседните бунгала и стана такава игра, до посред нощите. В комплекса има и заведение за кефе и безалкохолно. За цените думи нямам. Едно кафе е 60 ст #Crazy #Crazy. Персонала е супер любезен. От барчето има такава гледка към морето. Изкарахме си супер.
Освен това другото хубаво е, че плажа под бунгалата е пуст. От пясъка се вижда как пред Морско око и Джордаш е пълно с народ, а около нас на близо 10-15 м нямаше жив човек. Ако не търсите лукс, а забавление сред гора, зеленина и чист въздух препоръчвам с 2 ръце:))

# 179
  • Мнения: 0
Много благодаря за бързото и подробно включване на amsimom и rosska!!!!!!!

amsimom,моля, дай някакви координати на тези бунгалца на БТА!Може ли свободно да се резервират?

Общи условия

Активация на акаунт