Пазарувате ли от магазини като Манго?

  • 6 841
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
зад х-л Плиска, блока, където е офиса на Мтел, подминаваш офиса до един магазин за бельо е този магазин
много бързо се изстрелях с колата до там,  но нищо не видях интересно.. може да съм объркала и магазина, но точно след онзи за бельото.. след това свършва блока..  newsm78
имаше интересни сака.. и две лелки, които ги шият..
не си объркала магазина  Grinning този е . пордавачките са 2 лелки и понякога има разни интересни неща, но това е много рядко. Сега доколкото разбрах е изкарана пролетната колекция. Зимните им палта са свършили още лятото.

# 46
  • UK
  • Мнения: 1 334
от Манго не съм пазарувала, защото нищо не съм си харесвала, но имам приятелка, която само от там си купува дрехи и винаги е с нещо оригинално. Манго тук е една от т. нар. High Street brands, които в никакъв случай не бих определила като евтини и нискокачествени, но разбира се не са на едно и също ниво с марки като гореспоменатия Ралф Лорен. Аз лично харесвам Джейн Норман и Оейзис. В ГАП като ида и да ми хареса нещо, никога не ми стои добре  Sad.
в една стара тема бях чела, че Манго шият за БГ в БГ, представяте ли си каква надценка праскат?

# 47
  • Мнения: 36
Дрехите на GAP са наистина по обикновени, но пък и те нямат претенции за модна линия.По скоро са ежедневни - плюс при тях е качеството на материите / трикото е супер мекичко - особено детските дрешки - каквото съм купила на сина ми не избелява и не се разпъва/.
А иначе дрехите които си нося с най голям кеф  са от тик : www.armaniexchange.com - най си ми пасват,

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз нося само Валентино и Версаче. Ведъж сложих нещо по-евтино и цирии ми избиха. Май съм алергична

# 49
  • Варна
  • Мнения: 11 340
аз нося само Валентино и Версаче. Ведъж сложих нещо по-евтино и цирии ми избиха. Май съм алергична

 Joy Joy Joy

От "Манго" имам страхотни панталони, пасват ми и като дължина, и като модел, а и изглеждат супер. Но са си скъпички...  Confused

# 50
  • Мнения: 36
В магазин на Версаче или Валентино даже не съм влизала- цените им дори и на разпродажба не са ми по джоба.   Joy

# 51
  • Мнения: 1 417
А иначе дрехите които си нося с най голям кеф  са от тик : www.armaniexchange.com - най си ми пасват,
Хм, тук има някой много симпатични неща, само че аз освн Емпорио и Армани Джийнс не съм виждала друго в Европа , а там от дамските неща нищо не ми допада. Мъжа ми  е фен на Армани Джийнс, наистина имат много добри попадения и цените не са безумни

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 6 900
Манго наистина се шие в България.Моят мъж работи във фирмата,която транспортира материалите до Бг,шият ги тук и после ги изнасят обратно-пак тяхната фирма,като част от продукцията остава тук.

# 53
  • Мнения: 3 098
Мда,определено в чужбина Манго,Зара,С&А,Н&М,Пимки и т.н. са най-евтините магазини-съответно и качеството е такова. Един потник за 9 евро като го превърнеш в лева и става 18 лв за едно и също качество ама за различен стандарт. Купувам си понякога на Манго и на Зара,но всеки път се заричам че повече няма защото нося съответната дреха 3-4 пъти и вече на нищо не прилича. Да не говорим след 1-2 изпирания. За Теранова няма изобщо да коментирам-в Италия май не са чували за тях(така мисля) и продават адските парцали на някакви космически(за качеството си цени).
Пазарувам където каквото ми хареса,независимо от цената и марката. Но по прицип не си купувам много дрехи така че понякога си позволявам и да е нещо по-скъпичко.
Като 4ета какво си постнала,а и другите от Бг,явно "Манго" в България не е това,което е тук.А в Зара ка4еството е невероятно.Както винаги в Бг се пробутват боклуци,които уж са "еди коя си марка",а всъЩност няма ниЩо обЩо с нея.
За H&M i C&A,да,евтинии са,но за вкъЩи стават,а и не прили4ат на парцали след пране.

# 54
  • Мнения: 1 393
[Не знам как е в другите страни, но тук GAP са ужасни, тип старчески дрехи с надути цени. Детските облекла също не са нищо особено.

Casey, от къде го измисли това- за GAP и старческите дрехи?! Много са си свежи даже, само дето не всички неща са качествени, мен това не ми харесва в GAP. И освен това те не мисля че се числят кой знае колко към скъпите магазини също, даже напротив, особено като се имат предвид и непрестанните им намаления.

Василиса, и на мен Banana republic ми е тотален фаворит в класацията! Simple Smile

# 55
  • Мнения: 7 837
Може и да ти допадат, но ли4но аз не харесвам този леко дочен и лелински стил. Но вкусове всякакви...
Macy's е моя магазин  Wink   

# 56
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не! Преди години работех в един от най-луксозните бутици на Витошка (няма да го споменавам, но всички го знаят; отвориха го 92 год., аз работих там до април-93, повече не издържах). Сигурно там продаваха най-скъпите дрехи в БГ. А ги внасяха от Гърция на килограм. Бяха ефектни и модерни, обаче качеството- повече от отвратително, разшиваха се още в магазина. Но си имаха постоянна клиантела, от така нареченият "елит" Crazy

# 57
  • Мнения: 1 014
Мами, кажете ми в Пловдив има ли магазин на Манго и Том Тейлър и съответно къде се намират?

# 58
  • Мнения: 4 371
Чат пат ми се случва да пазарувам от магазини като Манго. Всъщност нямам си определен любим магазин-обикалям всичко и навсякъде, а дрехите, които са за мен ги познавам от далече  Wink
В Манго нещата са малко шашави, но човек ако влиза редовно има какво да намери. И имам някакво наблюдение, че в Макс Мара има подобни на манговските неща или по-скоро е обратното, но в ММ са на ненормални цени. 
Някой е споменал за Бенетон по-нагоре че са бабешки нещата. Мисля, че има нещо вярно в тези думи, но пък вълнените пуловери са им много качествени. Памучните неща също. А и там има много голямо разнообразие на цветове. Айде стига, че то като реклама се получи ooooh!

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
На Бенетон пък изобщо не съм доволна от качеството. Миналата седмица харесах в детския им магазин един пуловер за бебето, много сладък розов с едно сърце отпред . Изпрах го и така се сви, че нямам думи.  Стана като за мравка

Общи условия

Активация на акаунт