Пазарувате ли от магазини като Манго?

  • 6 834
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 371
Вълнен ли е? Как го изпра?
Сори за офф-а.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 6 130
имам едни страхотни трикотажни панталони от Манго - 3/4 дето си изкарах бременноста с

тях и една фанелка- подарък ,но иначе ние го нямаме тук ама и да имахме едва ли вече ще ми стане нещо,

а пък и не съм голям фен на този тип дрехи

иначе от както не съм в нормата харесвам "Бианка" и спортните

# 62
  • Мнения: 1 999
Да, от време на време си харесвам някое парцалче от там и си го купувам. Laughing

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Вълнен ли е? Как го изпра?
Сори за офф-а.
въленен е и го изпрах на ръка с первол

# 64
  • Мнения: 1 180
Е, колкото пъти се навра в това "Манго", гледам, гледам, пипам, пипам...е, как пъ веднъж нищо не си харесах! Не ми допадат там дрешките. А за пазаруването по принцип на "маркови " дрехи в България, какво да кажа - един факт: купих си джинсов костюм Макс и ко /шит тук, естествено/ за 83 лв., а я го вижте в магазина - 420 лв. Е, как да вляза и да си го купя от там?!! И още такива примери мога да дам - като почнеш от BOSS  и стигнеш до Lacoste. Има места, където същите "маркови" неща ги продават на смешни цени. Аз сто пъти съм хвалела обувките "Зара" - купувам ги от едно невзрачно магазинче, с невероятно качество са, а освен това в България няма магазин на тази марка. Същата работа и с чантите - шият ги тук за Италия /?!!/ - то не беше Тоска Блу и не знам какво си, в ЦУМ са по 350-400 лв., а можеш да си я купиш зане повече от 60 лв. - говоря за абсолютно едни и същи неща, не ментета, но купени от разични места.

# 65
  • Мнения: 3 575
Таня,
кажи моля те откъде ги купуваш тия неща???

Иначе по темата - пазарувам от тези магазини предимно по намаленията. Не виждам смисъл да давам толкова много пари за дрехи, като се има предвид колко са завишени тук цените в сравнение с чужбина, а качеството е съмнително.
Наистина се чудя какви да тия хора, които ще дадат 400лв за едни дънки например?
На мен ще ми е съвестно .....

# 66
  • UK
  • Мнения: 1 334
таня, сподели откъде пазаруваш  Grinning и аз бих посетила тези магазини.
аз пък да ви кажа за козметиката- исках да взема на майка ми един крем на ROC за коледа. в магазина е 25 паунда, един познат работи за Джонсън & Джонсън (ROC е тяхна марка) и купува продуктите на производствени цени. крема струва 1.37 паунда, т.е. има-няма 6 лева  Grinning

# 67
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
От "Манго" имам единствено една рокля, с горна част бюстие и долна плисирана.Това беше единственото нещо, което ми хареса и като кройка и материя единственият път, когато съм влизала там.Просто на мен кройките от този тип магазини(Манго, Терранова) ми стоят ужасно. Sick

# 68
  • Мнения: 1 180
Ами, някои неща ми ги носи една позната, която зарежда магазини с ишлемета, но има и такива магазни, които всеки ги знае. Не искам да рекламирам някой от тях, мога да ви пиша на лични.

# 69
  • София
  • Мнения: 716
Таня, би ли писала и на мен на лични  Embarassed

# 70
  • Мнения: 1 417
Ами, някои неща ми ги носи една позната, която зарежда магазини с ишлемета, но има и такива магазни, които всеки ги знае. Не искам да рекламирам някой от тях, мога да ви пиша на лични.
На  мен за чантите на Тоска Блу, много ми харесват  случайно си купих една от Италия през лятото за 35 евро на разпродажба, ама в ЦУМ са доста скъпички и не само там , миналия месец бях в Милано и там са същите модели по 200 евро.

# 71
  • Мнения: 7 430
Сега разгледах каталога на Манго, който Тея и дала и мога да кажа, че има неща, които си ми харесват Peace.....за съжаление тук не съм виждала такъв магазин newsm78

# 72
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Таня и аз искам адреси PraynigКолкото до Манго много рядко си харесвам не6то.

# 73
  • Мнения: 952
ние пък в Русе си нямаме Манго и по-добре де че каквато съм шопинг маниачка току виж съм се тръшнала за някоя дрешка и после да съжелявам.Като  чета май не сте особено очаровани от дрехите там.Като гледам по телевизията доста от водещите на някой предавания се обличат от Манго и не изглеждат зле ама да ви кажа и не са чак пък толкова фешън.За тези пари може човек да се облече доста по-добре.

# 74
  • Мнения: 5 103
Пазарувам от mango i sisley тера нова и доса други такива магазини и съм доста доволна поне за сега де

Общи условия

Активация на акаунт