Пазарувате ли от магазини като Манго?

  • 6 840
  • 90
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 865
Признавам си, че вчера за пръв път влязох там!  Embarassed
Много съм слушала за това манго и честно бях разочарована да видя поредните намачкани парцали, които висят по всички останали витрини, само че разликата в цената е с пъти. Аз такива неща така или иначе не нося, не е мой стил.
Е, хареса ми едно потниче и една жилетка, но бяха 50 и 70 лв.! #Crazy Естествено не ги взех. За мен това са пари на вятъра.
Като си тръгнах оттам взех да разсъждавам колко струва да поддържаш модния си гардероб с дрешки от такива магазини и ме заболя глава от сметката.  ooooh!
И цялата работа ми се вижда пълна безсмислица. Tired

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
да, пазарувала съм и повече няма да го направя. Миналия месец една приятелка ми наду главата какви палта имало в манго, какви блузи, какви поли и аз реших, че ще отида в това манго и ще си купя нещо. Взлензах там, седях час и половина в магазина и наситина исках нещо да си взема, пробвах 200 неща и най-накрая си взех една пола, която е отвратителна. Пробвах и едно сако доста интересно седеша на закачалката  - норлално сако с един колан отпред малко китайски стил обаче като го сложих бях като луда.Ирина Флорин я видях със същото сако в "Горещо". И на нея не и седеше добре. Та единствено палтата ми харесаха, изчистени, но аз си имам по-хубаво от Турция Mr. Green

# 2
  • Мнения: 472
Когато  мъжо ме сжетна къде и какжо се шие в МАНГО , само чанти си купувам и то от намалението иначе и друг път съм казвала , че дрехите са им с хубав дизайн но от ефтини платове !

# 3
  • Мнения: 5 500
Да, като ми хареса нещо и имам пари, изобщо не се замислям 50 или 70 е, купувам го и това е! Във Варненското Манго има и нелоши неща, но като цяло стилът им не ми допада! Мислех си, че само при нас си пращат боклуците, но и във Фарнция видях доста като тези тук! На всичко отгоре дори и там дрехите са произведени в Китай, Индонезия, Виетнам и пр., както и тук, де Wink . В Теранова е същата история само дето цените са малко по-ниски!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз пък мога да ви кажа единмагазин зад х-л Плиска. там продават всички дрехи на Манго. Те са по единични бройки, които са останали от ишлемето. Цените са доста по-тънки

# 5
  • Мнения: 1 639
 Не , нямам път натам  Laughing . Но в списанията , които си купувам винаги има поне 2 старници със дрехи от Манго . Наблюдавам марката , но до там .
В сериалчето "Тя и Той"  , Тя е често облечена от Манго и винаги ми харесват нещата.....

# 6
  • Мнения: 4 202
аз пък мога да ви кажа единмагазин зад х-л Плиска. там продават всички дрехи на Манго. Те са по единични бройки, които са останали от ишлемето. Цените са доста по-тънки

Кажи, кажи Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 866
Специално от Манго много рядко купувам нещо. Качеството определено не отговаря на цената. Мехх предлагат също скъпи стоки, но там цените са оправдани с невероятно качество. Имам едни джинси, които купих от един техен магазин във Франция, имам чувството, че колкото по-остаряват, толкова по-хубави стават. И въобще каквото съм купила от там, винаги съм оставала доволна. Жалко че във Варна магазинът им е много мъничък, но като имам възможност навестявам този в София. За да не се разорявам , гледам да се възползвам от намаленията.

# 8
  • Мнения: 750
Признавам си, че вчера за пръв път влязох там!  Embarassed
Много съм слушала за това манго и честно бях разочарована да видя поредните намачкани парцали, които висят по всички останали витрини, само че разликата в цената е с пъти. Аз такива неща така или иначе не нося, не е мой стил.
Е, хареса ми едно потниче и една жилетка, но бяха 50 и 70 лв.! #Crazy Естествено не ги взех. За мен това са пари на вятъра.
Като си тръгнах оттам взех да разсъждавам колко струва да поддържаш модния си гардероб с дрешки от такива магазини и ме заболя глава от сметката.  ooooh!
И цялата работа ми се вижда пълна безсмислица. Tired

Това все едно, че аз съм го писала след първото ми посещение там.
Сега от време на време минавам от любопитство, но в повечето случаи не си харесвам нищо или пък цената ми се вижда безсмислена.
НЕ робувам на марки. Това, което ме интересува в дрехата е да ми хареса като стил, цвят и десен, да ми стои добре и да е от свястна материя и това съчетание да отговаря на цената й.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 865
В Теранова пък съвсем нищо не ми харесва.
Май одъртявам , щом модерните дрехи ми приличат на клошарски парцали!  Laughing

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз пък мога да ви кажа единмагазин зад х-л Плиска. там продават всички дрехи на Манго. Те са по единични бройки, които са останали от ишлемето. Цените са доста по-тънки

Кажи, кажи Simple Smile
зад х-л Плиска, блока, където е офиса на Мтел, подминаваш офиса до един магазин за бельо е този магазин

# 11
  • Мнения: 8 447
В Теранова пък съвсем нищо не ми харесва.
Май одъртявам , щом модерните дрехи ми приличат на клошарски парцали! Laughing
И на мен нищо не ми харесва там.И никога нищо не ми е харесвало.

# 12
  • Мнения: 768
На мен единствените панталони които ми паснаха на дьлжина (все са ми кьси обикновено) и на талията (че все ако ми станат на ханша са ми големи на талията) бяха Манго.
Имам една пола (вьлнена от качествена материя) за 12 евро носих я до 5 месец на бременността, а лятото си купих един памучен пуловер поло  на разпродажба  за 5 евро-т.е около10 лева. Големите намаления са на дрехи които не са моден цвят и не според сезона.Имаше още много намалени зимни дрехи ама не сьобразих че са толкова изгодно защото двете бебки така крещяха в количката че взех пьрвото което ми попадна без да го меря, платих и излезнах от магазина Grinning Grinning
Сега сьм се зарекла като почнат разпродажбите след Нова Гоина да отида обезателно сама и поне за час, 2 да поразгледам и да си взема нещо, че после цените ще са пак страховити Grinning

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз видях, в сайта на манго, че дрехите им в чужбина са много по-евтини отколкото тук. Имаше неща по 10, 20 30 евро,

# 14
  • София
  • Мнения: 10 285
Пазарувам от Манго само когато колежките докладват че има разпродажба  Mr. Green
Намирала съм много хубави неща, но с последната покупка мноооого се прецаках  Embarassed дадох 130лв. за костюм който облякох веднъж.... що така се заблудих да го взема... още ме е яд  Sick

Общи условия

Активация на акаунт