Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Сама ли съм във форума? Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad
Цитирай
ne  Very Happy
Цитирай

Sofia

Ето ни бе! #Milti  55
Цитирай
Ето какво прочетох докато се рових из нета.
 За да зреят по бързо фоликулчетата трябва да се поливат с бира.Това ми хареса ,затото обичам бирата.
Цитирай

София

Бррр аз не съм много по бирата ама ако ще помогне бих пиййнала.
Цитирай

А бирена мая на хапчета? Аз такова пия, отделно и бира Загорка (въпреки че живея в Пловдив Smile ).
Цитирай

Ммммммммммм
Обичам бираааааа
абе да ви кажа сега се сещам преди да забременея почти всяка вечер си пийвах по една биричка, че и докато не видях двете чертички. След това ми се гадеше, но уви не задълго.......
Та на въпроса - може и да е възможно а може и да е случайност  Cool  но който обича нека си пийва  Wink  лошо няма
Цитирай

София

momicheta vlizate li v chata! niakolko pati vlizam v chata na zachatie no e prazen!!!!!!
Koga vlizate i kade!
Pia kafi i mi se lafi s niakogo! Rolling Eyes
Цитирай

Абе и аз влизах на няколко пъти, но няма никой! Хайде да си початим! Very Happy
Цитирай

аз съм там но вас ви няма
Цитирай

Sofia

А с ракия и салата не растат ли?  Drunk
Цитирай

Враца

аййййййййййййй, какво ли не бих дала за една биричка, но са непоносими с лекарството ми. Аз не пия много, но примерно 2-3 седмично, а от 02.07 съм на сух режим Crying or Very sad . А иначе в нашето семейство се пие Леденика- това е бирата! Laughing  Laughing  Laughing
Цитирай

Стара Загора

И Загорката не е за изхвърляне...но аз пък имам киселини от бирата но мъжлето си пийва винаги по една вечер за отскок  Embarassed  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.